Ankara'daki Falcılar

valla ben 1 defa oda geçen hafta gittim. bu yüzden tam olarak karar veremedim. ama bilgi için çok teşekkür.

Dedigi hicbiresey cikmadi tatlim. Piyasa falcisii onermemm onu

Valla canım bana dedikleri oldu, önceki sayfalarda yazdıydım hatta. Bir de bazı insanla uyum olmazmıs, benim bir arkadasıma dedikleri olmadı mesela, digerine dediklerinden ortada fol yok yumurta yokken, kızın cok istedigi tayinle ilgili bir durum cıktı ortaya verdigi sürede hemde. Öyle bir ihtimal bile yoktu, cok üzülüyordu. Hergün bir ton yol gidiyor kız senelerdir. Ha fala inanılır mı, inanılmaz, belki cıkar, belki cıkmaz, ama ben gittigimde cidden beni rahatlattıgı için gitmistim, demissin ki tabi ki sempatik olacak...O da ayrı bir kabiliyet meselesi. Yani insanları sevmese suratsızca yapılacak is degil cidden. Bir de kadın, günde kac kisi görüyor kim bilir...İnsanların ismini hatırlıyor..Önemsiyor yani, severek yapıyor isini. O severek yaptıgı için insanı da dinliyor, akıl veriyor...Keske okusaymıs, lise mezunu imiş kendisi, mesleginde cok basarılı olurdu bence psikolog olsa idi. Cidden cok zeki ve tatlı bir kadın.

bu fal işi gerçekten belli olmuyor.kimine çıkıyor. kimine çıkmıyor.
ya ilginç bir tespitim var. ben 1 yıldır ankaradayım .istanbuldaki falcılarda böyle olmazdı. bir kişiye çıkan herkese çıkardı. ama burada böyle olmuyor.

Insaallah cikar tatlim. Bana okadar negatif tablo cizmistiki bir haftada toparlamistim. Sukurler olsun dedikleride cikmadi

Katiliyorum birine cikip digerine cikmama isi olmaz. Ama ankarada bir enerji lafi var yok enerji tutmadi. yalan burdaki falcilar cok zeki gelen musterinin neye baktirmaya geldigini bir sekilde agizlardan aliyor alamadiklarida tutmuyor. Cunku cogu falci degil para icin yapiyor. Kizilayda bir suru ofiste fal bakan var hepside hikaye.

iyi bir tespit. her önüne gelen falcı oluyor.

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır siteye girmemiştim ancak zaman zaman dışardan takip ediyorum. Bu süreç içinde öneri doğrultusunda Gırgır kafede Duygu Hanıma gittim. Bırakın geleceği 'an'ı bile bilemedi. Hem de hiç. Bu kadar sallamasyon olur. Bir de aynı kafede Tuğçe diye bir hanım var. Onun sırası kalabalıktı, dikkatimi çekti. Ben baktırmadım ama gideniniz var mı? Sarışın kısa saçlı bir bayan. Sude-Neslihan da bana artık inandırıcı gelmiyor. Bilemediğini düşünüyorum. Eylül' ün gelecekle ilgili söyledikleri çıkmadı. 'An' ile ilgili olarak çook anlamsız bir-iki şey bilmişti. Daha çok kişilik analizi odaklı gibi geliyor. Taynat-Meryem eskiden 'an'ı bilirdi şimdi o da yok. Zaten gelecekle ilgili söyledikleri çıkmadı. Nisan fiyaskosundan sonra akıl okuma yapanlara da tahammülüm yok. Ay sanırım inanılmaz şekilde tatminsiz durumdayım. Sizden ricam şöyle güvendiğiniz en azından on cümlenin bir-iki cümlesi doğru olan, 'an' ı bilen birisini önerebilir misiniz? Artık geleceği bıraktım da en azından 'an'ı bilsin bari... Yani beklentim o kadar düşük.

canım sakın tuçeye gitme tamamen beyin okuma.
öneri olarak cidan da figen var fena değil. bir de be be kafe de arvaa hanım var. o baya iyi söylediklerinin bazılarını yaşadım.

Arvaya iki sene önce batirmistim sinir olmuştum baya ama bi dediği önemli cikmisti. Elini senin nabzina koyuyor dua falan okuyo önce öyle bakiyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…