Ankara'daki Falcılar

Evet kuzum da burasi sakrya caddesi diye biliyorum ama :) küre cafenin önüne git direk görürsün zaten yanindaki bina

arkadaşlar yeni okudum mesajları da arvaa hanım gerçekten piyasa falcılarından iyi birkere en azından sallamıyor.
tamam kendiyle ilgili çok yalanlarını yakaladım. ama falı iyi.
mesela kendine hem güzellik uzmanıyım diyor. hem mısırlıyım diyor. hem mitten emekliyim diyor.
nasıl olacaksa bu bir de arapça biliyorum deyip türkçe şeyler yazıyor.
açıkçası falı iyi ama dua olayına vede kurşuna girip para yedirmeyin.
tarotu iyi suyu da iyi.
BİR DE AKLIMA GELMİŞKEN SANIRIM KÜRE KAFEDE ÜÇKAĞATÇI VEDE JİGOLOSUNA PARA YEDİREN 1 YIL ÖNCE AYŞE ADINI KULLANAN AMA ŞİMDİ GALİBA ÖZLEM GİBİ BİR İSİM KULANAN KADINA SAKIN GİTMEYİN. TAMAMEN JİGOLOSUNU BESLİYOR.

Burdan bir uye ondan cok memnunum demisti iki yada uc hafta once. Bayada yazdi onun icin.

Ben bu kadını gördüm 2-3 kere küre cafeye gittigimde. O kadar cok baktıran olmuyor ona.. Ve hic öyle iyi bakıyormus gibi havasıda yok bence ne zaman görsem yemek yiyor ve ^^
evet evet o kadın işte hakikaten çok iyi gözlemlemişsin hep yemek yiyiyor. jigolosu orada başında bekliyor. paraları alıyor.

[QUOTaysenur6, post: 36767645, member: 621565"]Bi tek kilolu ve siyah kısa saclı kadın o :) adını bilmiyorum tabi ama tarif aynı insanı gösteriyor ^^[/QUOTE]
Reklami cok donmedii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…