Ankara'daki Falcılar

Bende baktirmak istiyodum arva hanima şanssızlık bizde heralde kimse yerinde sabit kalmıyor

valla özel telefonunu ben şubat gibi almıştım. ama kaybettim. yalnız be be kafe onun yiğenin yeriydi.

evim cafe deki gulcan ile randevu ile bakan sevdaydi galiba onlar hakkinda ne dusunuyorsunuz ? Sanaldakiler kesmedi reele donuyorum, yine cebimde hayal kirikliklarimla

Bayada yogun vb demisti.
Bikac gunden beri girmiyorum yazilan yorumlari daha yeni okudum valla ben her gittimde hep musterisi oluyodu ve bana baktigi faldada bilinmesi imkansiz diyebilcegim birseyi bildi bana gore iyi bakti ve bana cok uzun bakmisti ve sana enerjim cok tuttu herkese bu kadar uzun bakmam demisti ben begenmistim bu yuzden sizlerede onerdim belki o gun havasindaydi bana iyi bakti bilemiycem o kadarini

Be be cafe de şuan yeliz hanım diye bi bayan var muhteşem baktı bana kahveye geçmiş diyor gelecek söylemedi o hoşuma gitmedi ama geçmişimi anı muhteşem bildi tarotla devam ettik annemin guatırına kadar babamın geçmişteki ameliyatına kadar bildi. Beni benden Iyi anlattı yaşadıklarımı falan. Bakalım söylediklerine tabiki zaman var yaşayıp görmek lazım sonuçta geçmişi ve anı çoğu falcı biliyor

Be be cafe de şuan yeliz hanım diye bi bayan var muhteşem baktı bana kahveye geçmiş diyor gelecek söylemedi o hoşuma gitmedi ama geçmişimi anı muhteşem bildi tarotla devam ettik annemin guatırına kadar babamın geçmişteki ameliyatına kadar bildi. Beni benden Iyi anlattı yaşadıklarımı falan. Bakalım söylediklerine tabiki zaman var yaşayıp görmek lazım sonuçta geçmişi ve anı çoğu falcı biliyor
ne kadara baktı canım

Olumsuz seyleri de soyluyor mu acaba?

BU ARADA ARKADAŞLAR AN İTİBARİYLA ÇOK ÖNEMLİ BİR GELİŞME OLDU. ŞU SALAK FİKRİYE VE MİKRİYE KARDEŞLERE SAKIN GİTMEYİN. ONLARIN DEDİĞİ OLAY BUGÜN GEÇERLİLİĞİNİ KAYBETTİ. SAKIN GİDİP PARANIZI BOŞA VERMEYİN. 50 TL DEĞİL 5 TL ETMEZLER. TAMAMEN LAF KALABALIĞI.

AYRICA NE İLGİNÇTİR Kİ RUKİYE HANIMIN DEDİĞİ GİBİ OLDU OLAY BİLGİNİZE.:KK52:

X