Ankara'daki Falcılar

Merak edenler için yazmak istedim dün gittim ben zehra hmn'a ve sahiden memnun kaldım.
Fal bakarken sanki benim bedenimin içine girip ne hissettiysem hepsini tam olarak ifade etti
beğendim ve etkilendim. Ayrıca çok sıcak samimi ve temiz bir kadın

Herkese merhaba, henuz dun uye oldum. Buradan okuyarak gittiğim bazı falcilar ile ilgili olarak yorumları şöyle: turuncu cafe cengiz: ilk başta hayret edercesine dinleyip ve hatta umut bağlayıp sonrasında koca bir hayalkirikligi yaşadığım biri oldu benim için. Söylediği tarihler cikmadi. Turuncu cafe berrin: onun da verdiği tarih çıkmadı zaten çok da uzun bakmadı.masal cafe helin: ahh helin ahh :) süper şeyler söylüyor çok mutlu oluyorsunuz bir de üzerine her şeyi bilince -tabi yaşanan demek istiyorum- bayagi umutlaniyorsunuz. Verdiği tarihleri 888 gözle beklemeye rağmen malesef çıkmadı.yesilcam serhat:kişilik analizi başka bir şey değil bir de nerde gereksiz şey var onu söyledi. Rengarenk nihal:tespitleri yüzeysel olarak doğru bekleyip görmek lazım. Eylül mustafa:attığı ama tutturamadigi şeyler oldu. Bildikleri de var bilmedikleri de.zaman gösterecek. Sude tarot Neslihan: para kaybı ona gidene kadar açın netten burcunun özelliklerini okuyun. Evim cafe Fatoş: isabetli, mantıklı konuştu. Söyledikleri birbiri ile örtüşüyor, iyi diyebilirim lakin yine zaman gösterecek:) beni en çok helin etkiledi ancak tarihler cikmadi. Bir Zehra furyası var şimdi de. Herkes bir şekilde zaten ani biliyor bu hanim da onlardan bence gerek yok gitmeye.ama çıkan şeyler varsa gidilebilir. Cikan seyler de oyle sacma sapan ufak tefek seyler olmayacak tabi.Bilemiyorum yine de almak isterim numarasini. Dün üye olduğum icin özel msj hakkım yok. Bana gönderebilirsiniz sanırım. Artık kimde varsa numarasi bana da gönderir misiniz?

Telefon numarasi veriyoruz yinede yaranamiyoruz neymiş adres niye yazilmiyomus onuda arayın kendiniz öğrenin bi zahmet

Şekerim söylediklerinin çoğuna gittim yorumlarına katılıyorum. Helinden bahsetmişsin bir ona gitmedim. Kısa vadeyi olsun tutturamıyor mu dediklerinden yaşadıkların olmadı mı hiç .yani şöyle yüzde 70 filan tutsa ona da razıyım. Bende aynı durumu eski turuncu yeni sahra yasemin de çok yaşadım anı böyle bilip çok iddialı konuşunca dedikleri olur sandım. Birazı bile olsa inan razıyım ama her dediğinin tam tersi çıktı.(((((

Walla canım en kisa vadeli cengiz vermişti 12 gün demişti olmadı. Hoş, diğerlerinin tarihleri de tutmadı. Hatta çoğu falci nin buradan haberi var:) son gittiğim falcilar tarih vermiyorlar artik:)) senn Zehra gittin mi?

Tatlim bu fatos sekanikte burosu olan fatosmu acaba kac yaslarinda

Tesekkurler selanikteki fataso gitmeyi dusunuyorum oyuzden sordum

Gidersen yorumlarını yazarmısın bende düşünüyorum . Bir de ne kadara bakıyomuş cafe mi büro mu güvenilir mi bilgisi olanlar gidenler yardımcı olabilirmisiniz. Bir de burda defalarca sordun EYLÜL hangi cafe de yorumlarınız var mı diyd hiç cevap alamadımmmm gidennn yok muuuuu

Gittigimde burdan paylasirimmm

Eylül cidan cafede, sakarya dövizin üstü. Telefonla ararsan 20 tl diyor kafeye gidip soruyorsunuz 15 tl diyorlar. Bana güven vermedi.bir de burdaki yorumlardan sonra gitmeyi düşünmedim.

selam Zehra nin numarasini gönderir misin ?

Kızlar iki haftadır forumu okuyorum bir Zehra hanım furyasıdır gidiyor ancak sadece çok iyi baktı çok güzel baktı diyenler var.Dediklerinden çıkan olmadı mı nu kadar zamanda,çıkanlar varsa yazarlarsa sevinirim.Ayrıca ben de zehranın telefonunu istiyorum özelden olan gönderebilir mi??bu arada kahveyi ne kdra bakıyor?

Evet aynı fikirlerim. Toplamda kaç kişi gitti Zehra ya 10 kişiyi geçmez herhalde. Çok kısa vadeli tarihler vermiyor belli ki, dediği çıktı diyen birisi yok.bir de şu var; senin o an ne hissettiğin vb gibi şeyleri bilse ne yazar bilmesi ne yazar:) iyi fal bakmak geleceği öngörmektedir bir yerde.

Eylül cidan cafede, sakarya dövizin üstü. Telefonla ararsan 20 tl diyor kafeye gidip soruyorsunuz 15 tl diyorlar. Bana güven vermedi.bir de burdaki yorumlardan sonra gitmeyi düşünmedim.

Daha önceki sayfalarada ykm'nin arkasında bürosu olan eylülün dilça cafe de başladığı yazılmış. Bu eylüller farklı mı anlamadım. Benim aradığım önceden bürosu olup sonra cafe de başlayan eylül hn arıyorum. Dilça da mı yoksa cidan da mı????????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…