Ankara'daki Falcılar

35 tl kahvesi. ben daha dün gittim ve bende zamanı var şuan olacak bişi değil zaten benmkisi ama tespitleri çok doğru ve iyiydi tabiki çıkıp çıkmayacağını bilmiyorum ama olaya şu açıdan bakmak lazım bir falcı herkesi bilemeyebiliyor sana güzel bakan bana bakamayabiliyor veya her dediği olmayabiliyor yani burda bize dedikleri çıksa ne olur size çıkmayabilir var benim öyle gittiğim yerler. mesela rengarenk cafede derya hanım var çok güzel bakıyor o da bana dediği tarihler gerçekleşmedi ama bi arkadaşa hayatında hiç kimse yokken brden evleneceksin dedi ve o kişi 1 ay sonra evlendi hem bu arada ben bir falcının gelecekle ilgili her dediğinin çıktığını da görmedim yani öyle her dediği olacak herşeyi biliyor mutlaka çıkar diye bişi zaten yok bunu herkes biliyor bilmeseniz başka falcılar aramazsınız zaten olaya bu kadar çok bağlanmayın iyi hoş güzel bakan biri zehra hanım bakalım görecez sonuçta

ya kardeşim geleceği yüzde yüz bilen bir falcı yokki zaten öyle biri varsa ona gitmeyin zaten allah inancı olmayan birine gitseniz ne olur. ben iyi falcı kime derim biliyor musun dedikleri birebir çıkana değil ben falında bunu görüyorum böyle hissediyorum inşallah olur diyendir bana göre iyi falcı

Burdaki insanlara iyilik yaramıyor bunu anladım ben gidiyoruz öneri sunuyoruz iyi diyoruz hala laf ediyorsunuz, neyi istediğinizi kendinizde bilmiyorsunuz geleceği kesin bilmek gibi bişey söz konusu bile degil ztn, öyle düşünenler Müslümanım diye gezmesin, beğenmiyosaniz girip bakmayın sayfaya

Bilemiyorum başka eylül mu ama sakarya dövizin hemen üstündeki cafe yani en üst kattaki değil, zaten cidan ve dilca alt alta.

Geleceği 100% biliyorum kimse demez ve diyemez zaten:) bu arada herkesin inancı kendinedir; bize düşmez sorgulamak ve inancı olmamasına göre değer bicmek. His konusu başka bir sey; bazıları gerçekten görebiliyor ne olacağını. Aksi takdirde burda neyin arayışıni yapıyor oluruz ki?

bazıları gerçekten görebiliyor ne olacağını diyorsunuz ya bende şunu diyorum sizde çıkan bnde çıkmayabiliyor bende çıkan da sizde çıkmayabilir bu çok normal herkes burda sana ne söyledi anlat diyor ya bi insan internetten bakıyorsa o zaten fal kurdudur ayrıntıya gerek yoktur bize göre iyi dedik geçtik gittik olaya böyle bakmak lazım ben şimdi sana onun dediği herşey çıktı desem sen heves edip hemen gitmek isticen ama sende bilemeyebilir bu seferde beni bilemedi iyi falcı değil dicen geçip gidecen bence fal olayı düz mantıktır benim şu ankarada gitmediğim tek tük kalmıştır günde 5 defa farklı kişilere gittiğimi bilirim bende sıyırmışım falcılardan da vardı sıyırık olan kurşun murşun olayına girmeyn asla bir falcıya çok paralar vererek baktırmayın bu fal deyip geçmek gerekiyor zira benim hep iyi dediğim falcılar geçmişimi çok iyi bilip geleceğime farklı farklı yorumlar yapmıştır sana ölüm tarihini vericem diyenini gördüm şimdi ben bu falcıya nasıl inanıyım bu kadar iddaalı konuşan iyi bir falcı olamaz zaten kasdettiğim bu benm için inanç önemli benim dediğim çıkmazsa ben bu masayı yalarım diyenini gördüm bu nasıl bişidir bu neyin iddaasıdır bu nasıl bi güvendir kendine yarına çıkacağımız belli değilken

zehra ablaya gitmek için seni beklicem tolin güzel tespitlerde bulunuosun

Güvenin için tesekkur ederim ben su an istanbuldayim ne zaman gidebilirim belli olmaz ama ozelden yazan iki arkadasimda mevcut durumda normal kafe falcilarindan çok çok başarılı olduğunu söylediler sunuda yazayım su falına gerek yok kızlar kahve baktirin yeter yani ikiside ayni duzeydeymis:)

Tolincim rica etsem bana da zehra hanimin numarasini gonderir misin?

Kızlar ben bugün Zehra hanıma fal baktırdım memnun kaldım tavsiye ederim ama tabi gelecek için söylediklerini beklemem lazım çok yakın bir tarih çıkmadı benim falimda

Yani geçmişi gayet güzel biliyo benimkinin karakterini davranışlarını aynen söyledi ama diyorum ya yakın tarihte olacak bir olay çıkmadı benim falda. Önemli olan da gelecekle ilgili olaylar çıkacak mı bekleyip görücem eğer Zehra ablanın dediklerini yasarsam da burdan mutlaka paylaşıcam. Bide Zehra abla tatlı hoş sohbet bir insan rahat hissediyorsunuz kendinizi fal bitti hadi git diye insanın gözüne bakmıyo sorularınızı sınırlamıyo o yüzden tavsiye ederim

Sunu soriyim mesela fala nasıl başlıyor sana sorular sorup ona göreni cevap veriyo yoksa kendisi ne için gittiğini bilebiliyomu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…