Ankara'daki Falcılar

arkadaşlar zehra hanımın adresini soruyorsunuz ama arayınca zaten kendisi tarif ediyor evini. açık adresini nerden bilelim de yazalım. ben de gittim, tarif etti, buldum. ararsanız zaten nasıl geleceğinizi de söyler size

Hay ağzın bal yesin ya arayıp adres sormak bukadarmi Zor ya

Hay ağzın bal yesin ya arayıp adres sormak bukadarmi Zor ya

Tam isabet Tolin:))))

Zaten çat kapı gidilmeyeceğine göre önce Zehra Hanımla bir telefon muhabbeti yapmak gerekecektir mecburen. Eh, o telefon muhabbetinde de bir ara adres soruluverir.

Bu arada şunun doğruluğu bir kez daha kanıtlandı; "reklamın iyisi kötüsü olmaz"

Zehra Abla dururken Fatoş Abla'ya gitme bence. yani kıyaslarsak Zehra Abla muhteşem tabiki. Ama yine de veriyim adresini selanik 1 cad 33/10 3. kat

Ben biseyi anlamadim,banada ozelde fatos icin mukemmel demistiniz, zehra ve fatos icin ikiside bir numara demistinn,neye inancagimi sasirdimmm

Sen begenmistin zehrayi noldu sonradan vazmigectin?:26:

Sen begenmistin zehrayi noldu sonradan vazmigectin?:26:

Hayır beğenmekten vazgeçmedim. Hatta ucuz uçak bileti bulursam Zehra'yı ziyaret edip bir de yüzyüze fal baktırmak istiyorum.

Kasdettiğim, kısa süre önce izlediğimiz Zehraseverler-Zehrasevmezler arasındaki maç nedeniyle Zehra'nın sık sık iyi/kötü anılmış olmasıydı.

Dediklerinden çıkan var mı? Henüz yok çıkan birşey. Cezmi Ağustos dedi, Zehra 3-4 hafta/ay dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…