Ankara'daki Falcılar

Neslihana online falcım da baktrdım,telefonla görüştük gayet samimiydi her sorumu cevapladı,bana verdiği süre için 1 ay kaldı.Olumlu konuşmasından dolayı tedirginim.Neslihanla ilgili pek yorum bulamadım yorumunuz çok eski,o tarihten bu yana değişen gercekleşen birşeyler var mı acaba?

Kızlar gecen yıl ağustos ayında tesadüfen sakaryada bir kafede Ömrüm diye bir adama tarot baktırmıştım,hiç olmaz dediğim olumsuz şey gercekten başıma geldi.Olumlular için 2-3 ay var.Siz ömrümü hiç duydunuz mu?izlenimleriniz neler.?

Kızlar en son Emirgan kafede çalışıyordu ama ayrılmış ordan hala bir haber alan yokmu nerde çalışıyo Nur hanım

merhaba özel mesaj atamıyorum.Fatoş kim diye sormuşunuz ama ben fatoş diye bir falcı tanımıyorum sanırım karıştırdınız

Neslihan'ın her falı çıkar genelde, ama bana bir yolculuk yapacaksın dedi, yolculuk molculuk hikaye :))) ama genel anlamda dedikleri çıkar. bana her dediği çıktı. ben neslihan ın katina ve tarot fallarının üzerine tanımam, evet söylediklerinden çıkanlar çoğunlukla oldu, ama tabiki yanıldığı durumlar da oluyor arada. bekleyip görmek lazım.

Canım kahve falı mı su falı mı baktirdin sence hangisine baktirmali

bende bugün baktırdım zehra hanıma. mükemmel baktı ve mükemmel nokta atışları yaptı. hayır bu yanlış diyebileceğim hiç bir şey söylemedi çokta uzun baktı ben kahve baktırdım bi ara su falına da gideceğim. sıcakkanlı çok tatlı bir bayan kesinlikle tavsiye ederim

arada neslihana da gidiyorum ondan da memnunum o da çok tatlı bir bayan fal olarak kendisinden memnun kaldım. gerçekleşecekk şeyler için daha zamanı var ama ben memnun kaldım geçmiş ve şuan için doğru tespitler yaptı gayet uygunda bakıyor denenmeli evet. ama zehra hanımıda denemelisiniz derim

Eylül ilgili bilgisi olan yok mu hangi cafe de telefonu yok mu giden yok mu lütfenn giden varsa yazabilir mi

Alıntı mı yapılmış bende sen yazdın sandım,kim önerdiyse fatoşu bana bilgi versin lütfen

Eylül ilgili bilgisi olan yok mu hangi cafe de telefonu yok mu giden yok mu lütfenn giden varsa yazabilir mi

cnm ben bundan 15 gun once eylulle konustum numarası vardı bende kendısı kızılayda bı cafede fal bakabılıcegını soyledı bana ben daha önce baktırmadım hıc eylule sen daha önce baktırdıklarında söylediklerinde cıkan oldumu

cnm banada fatos ablanın bilgilerini özelden gönderebilir misin sana zahmet

Bende baktırmadım. Sadece burda adını duymuştum. Sonra bir cafeye geçmiş dediler dilça mı neydi sanırım. Bahsedilen kişi o mu değilmi anlamadım. Dilçadaki eylül burda daha önce adı geçen eylül hn olup olmadığı konusunda bilgisi olan var mı

rica etsem adres ve telefonunu verebilirmisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…