Ankara'daki Falcılar

Akşam üzeri benim randevum,fal sonrası izlenimlerimi paylaşırım tabiki

nisan ablaya geçen gün gittim esen abla bakmıyormuş ama artık nehir cafedeki gibi yine aynı hiç değişmemiş bakış tarzı

merhaba ankarada nisan ablaya gitmeyi düşünüyorum fal için grup olursak indirim olacak gelmek isteyen varmı varsa özelden yada burdan msj atsınlar

Evet arkadaşlar Zehra ablaya gittim ve tek kelimeyle süper diyorum,bi kere çok samimi ve sıcakkanlı bir bayan.falına diyecek laf yok çok nokta atışları oldu ağzım açık dinledim desem yeridir,gelecek için söylediklerinide beklemek lazım tabiki ama genel olarak çok iyiydi.falcımı buldum yani ben,burda Zehra ablayı karalamaya çalışan hakkında kötü şeyler yazan insanlarında hepsinin asılsız ve boş olduğunu kendi gözlerimle gördüm,herkese tavsiye ederim Zehra ablayı pişman olmazsınız

kızlar nisana 1,5 yıl önce gittim buradan duyarak... hiç bir dediği çıkmadı.. bilginize...

Öncelikle dusuncelerini paylastn için tsk ederim canım , sence kahve mi su falı mi baktıraym?

senin adına sevindim ve çok merak ettim. Mümkünse özelden bana da telefon ve adresini verebilir misin?
Senin yorumun üzerine en yakın zamanda gitmek isterim

nisan gene mi hortladı!!!
bana dediklerinin hiç biri çıkmadığı gibi son gidişimde ısrarla beni işlem yaptırmaya ikna etmeye çalışmıştı. geçiniz derim özetle...

canım bana adresi ve teli yollayabilirmisin

Imkanınız varsa su falı daha iyi olur çok daha kapsamllı bakıyo çünkü suya ama bende kahve baktırmadım henüz,açılışı suyla yaptım bi dahaki gidişimde kahveye bakacağını söyledi kendisi

Canım neslihan ne kadara bakıyor?

Neslihana online falcım da baktrdım,telefonla görüştük gayet samimiydi her sorumu cevapladı,bana verdiği süre için 1 ay kaldı.Olumlu konuşmasından dolayı tedirginim.Neslihanla ilgili pek yorum bulamadım yorumunuz çok eski,o tarihten bu yana değişen gercekleşen birşeyler var mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…