Ankara'daki Falcılar

Ben asla kararlayici bişey söylemedim lütfen yanlış anlamayin benim için önemli olan şeyleri nokta atışı yapti dedim iyi okuyun ama kısa baktı allah allah olabilir ben buyutulcek bi konu olduğunu düşünmüyorum.

3dmax bosuna savunma hala kimseye msj atmadi diyosun ben ve burdaki bikaç arkadasimiza ona bisey sormadigimiz halde ozelden msj geldi zehra çok iyi diye.msj da duruyor.ayrica.daha da savunma bisey deme.konu kapansin

ben bi tane biliyorum %100 biliyor ama bana tarihleriyle ne dediyse çıktı hemde mümkün değil dediğim şeyler.Adı Mustafa.Sakarya caddesinde bi güzellik epilasyon merkezinde randevu alıyorsunuz.Kahve , tarot, su ve ebcet falı gibi türleri var sırasıyla fiyatıda artıyor senansı bir saat sürüyor

Mustafa yi biliyorum bende memnun kalmıştım hatta bi falanda dediğin gibi günü gününe çıktı ama sonradan fall cikmadi

Ben de bugun zehra hn ile konustum, hem birkac kere. Kendisi, forumda yazildigi gibi, tek gelirinin faldan olmadigini, esinin calistigini, oglunun mali musavir oldugunu, neden geliri hakkinda boyle yazildgini anlamadigini ve buna kizdigini bana soyledi.

Ben de hararetli tavsiyelerden etkilenip sadece fal baktirma olayinin otesine gecmis birisiyim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cnm sen fal baktirdinmi yada baktirmayi dusunuyomusun zehraya?

Telefonu varsa yazar mısın şekwerim?

Himmm peki izlenimin nedir yani en azından mevcut durum için buradan yada ozelden yazarmisin?

mevcut durum ile kasdettiğin zehranın baktığı fal mı, yoksa hep beraber izlediğimiz rezalet mi? Acıkça ve dürüstcesi, bence, hazal'ın zehra konusundaki ısrarcılığı çok dikkat çekici. Belki zehra gerçekten çok iyiniyetli, belki zehra gerçekten çok iyi bir insan ve çok iyi bir falcı...bunu en doğru şekilde Allah bilir. Ama zehra da, kendisinin reklama filan ihtiyacı olmadığını, birbirini tanıyan 3 kişi arasında sorun çıktığını filan söyluyor. Zehraya neden kendini forumda savunmuyorsun, anlatmıyorsun diye sordum; internetten anlamadığını söyledi. Ayrıca sözünü ettiğim "falın daha ötesinde bir girişimim" konusunda da, zehra kesinlikle bana ısrarcı olmadı ve hatta, "ablacım, ne sen beni tanırsın, ne de ben seni tanırım, inanıp güvenmıyorsan hiç bu işe girme," dedi.

İçimizde bir başka arkadaş daha, bir başka falcı için benzer şekilde çok ısrar ediyor, gereğinden fazla övüyor o falcıyı. Nick'ini yazmıyorum; insan nerede duracağını bılmelı. Hatta kendi falcısını öne çıkarmak için, bu tatsız meseleyi de vesile yaptı.

Amıyane tabırıyle, birileri birilerini 'kek'liyor. Ve benım midem bulanıyor.

Bunun dışında zehranın falını soruyorsan, mevcut durum için iyi, gelecek için 2 bayram arasını beklemem gerek kı birşey söyleyebileyim.

kaç yıldır bu bölüme girerim, ilk kez bu kadar midem bulandı.
çok sık olmasa da girip "yeni falcı var mı, ankara'da neler dönüyor" okuyorum kimi zaman yorum yapıyorum.

falcılar üzerinden "aman çok kötülemeyelim, aman kırıcı olmayalım" muhabbetini de bir yere kadar anlıyorum. ama kusura bakmayın da işini iyi yapamıyorsa bile etik olarak doğru yapmak zorunda.

şimdi zehra'yı hala koruyabilenler var, "iyi insandır ama çevresi kötü" diye... çevresindekiler nasıl oluyor da bizim özel hayatlarımızı bilebiliyor?

şu sorulara yanıt istiyorum ya, zor değil...

-ZEHRA denen hanım, neden tolin'in aradığını-ki zehra'nın iddiasıdır- hazal veya 3d bişi olan nickli arkadaşlara ya da arkadaşa söyler?

-ya da diğer kızın içkisinden, zinasından kime nedir?

-ya da bir falcı neden alakasız insanlara diğer müşterisini anlatarak "ben uzun fal bakacaktım ama üç soru sorayım dedi, bitirdi" diye açıklama yapar?

-bir falcıyı beğenmedi diye bir müşteri nasıl "falcı ya da onu sevenler" tarafından tehdit edilebilir?

kusura bakmayın da fal konusunda deliyimdir. istanbul'da da dahil olmak üzere sanırım 60-70 falcıya gittim, bunların arasında ciddi para ödediklerim de vardı; iyiler de oldu kötüler de.

ama ben falcı çıktıktan sonra arkamdan "bu kız da çok dertli ya da bu kız da üç soru sordu, bu kızdan hoşlanmadım az baktım, bu kız ZİNA YAPIYOR, İÇKİ İÇİYOR" diyecekse zaten barınmasın bu piyasada.

foruma girmeye devam ettiğim sürece ZEHRA hanımın bu olayını hatırlatmak isterim. yeni üyeler de kanıp gitmesin.

gerçekten öfkelendim hanımlar ya. yaklaşık bir saattir okuyorum bu hadsizlik ya.

Bu kadar falcıya giymiş biri olarak yakın geçmişi tutturabilen birini önebilirsin. Eylül ve güzelll sal mustafa düşünüyorum. Gittin mi yada başka bir isim var mı rica etsem söylermisin

Yerden goge kadar haklisinn

soyledıklerıne harfıyen katırlıyorum o reklamcı arkadasa gelınce ben onu gorunce ölü taklıdı yapıyorum sende oyle yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…