Ankara'daki Falcılar

Kazen seenin yaptığın reklam değil mi? Bu da reklam. Zehra Abla'nın ekmeğiyle oynamak çok etik, çok ahlaklı bir davranış değil mi? Hazal'ı da Catiki de tanırım. Hazal'ın her dediğine kefil olurum, ama catike asla. Hazal'ın TAVSİYELERİNE reklam diyorsanız pessss... Madem öyle Hazal'ın Zehra Abla'ya gönderdiği müşteriden komisyon aldığını ya da çıkar elde ettiğini ispat etmeniz lazım ki reklam olsun. Reklam neye göre kime göre reklam??? Pınar ın da reklamı yapıldı ona bakarsanız 100 lira verdik gittik sidiğinle yıkanmazsan bu çocuk sana dönmez dedi, madem öyle yapmasaydın haketmişin dedi sonra da hayatın çok iyi olacak dedi. elimde delilim de var. Nasıl ki kötü deneyimleri paylaşıyorsak iyileri de paylaşacağız elbette. Zehra Abla'nın reklama zaten ihtiyacı yok. Demek ki iyi ki, ki zaten iyi olduğu teyit edildi tavsiye ediliyor.

Reklama karşıyız diyip ben de fal bakıyorum demen REKLAMIN DİK ALASI DEĞİL Mİ KAZEN????

Ankara'daki bütün falcıları biliyorum, reklamlara başlayayım mı tavsiyelere mi geçeyim.

Var mı reklam yapıyorum; Neslihan Zehra Abla ve Fatoş Abla üzerine falcı tanımam. Nihal abla da iyi ama çok pahalı. Yasemin deidkleri bana çıktı. Gülcan da keza öyle, gerçekten iyidir falı.

Reklamları dinlediniz. Ana haber bülteniyle az soooonnnraaaa karşınızdayız.

NOT: Catik pazar günü falcıymışım gibi evime geldi, şahitlerim de var!!! Falını baktırdı gitti. Catik böyle biri. bir sürü maili var bende, gün içinde habire fal yollar falan. onun derdi zoru fal. Arkadaş olun tanıyın siz karar verin. Ben DOSTLUKLARIMI ASLA FAL ÜZERİNE KURMAM. AMA CATİK BÖYLE BİRİ.

şimdi kızlar yani bu biliyor diyebiliceğimiz yakın geleceği bilen bi falcı yok muuu:)))))

gercekten cokkk ihtiyacım var.

Sahradaki yasemini bir dene bende yakın tarihi tutturmuşluğu var. Birde eylülle ilgili geçmişe bakıldığında fena yorumlar yapılmamış. Ben bir onu deniycem

aynen cnm ya dersin biri sana yazarsa anlatirsin yazsin yazmasin herkeze zehra da zehra ne zamandir takipteydim biliyosun :)).

AYRICA HAZAL HERKESE ZEHRA ABLA'NIN NUMARASINI MESAJ ATMADI Kİ, BEN İYİ FALCI BULAMADIM YAZINCA FORUMA BANA ZEHRA ABLA YI DENE İSTERSEN DİYE MESAJ ATTI, NE VAR BUNDA? SONRA BİR ARKADAŞIMIZA DAHA O ARKADAŞ İ S T E D İ Ğ İ İÇİN NUMARASINI YOLLAMIŞ. ZEHRA ÇOK İYİ DEDİK, HERKES NUMARASINI İSTEDİ BUNA NE DİYECEKSİNİZ??????????

AL ZEHRA ABLA'NIN DEDİĞİ ÇIKTI, "ŞU SİZİN YAZIŞTIĞINIZ ŞEYER VARYA ORADAN BİRİYLE TANIŞACAKSINIZ, BENCE Bİ TANI AMA SEN BİLİRSİN" DEDİ, ÇOCUĞA EVET DESEM YARIN EVLİ BİR KADIN OLARAK HAYATIMA DEVAM EDERİM. dAHA GEÇEN PAZAR BAKTIĞI FALI BU, HAFTASI DOLMADAN ÇIKTI FALI. REKLAMSA REKLAM, BUYRUN...

Zehra abla bana mesaj attı, ben de onu aradım..

Ekmeğiyle oynadığım için çok sinirlenmiş bana.

Ben burdan zaten söylemiştim 2 kişinin saçmalaması olduğunu.

Zehra abla söylemez.

Kötü gün dostları dediğiniz insanları iyi seçin.

Beni çıkar admin.

yeter artık.

bir sürü derdim yokmuş gibi bir de bunlarla ugrasıyorum.

sahradaki yasemini bir dene bende yakın tarihi tutturmuşluğu var. Birde eylülle ilgili geçmişe bakıldığında fena yorumlar yapılmamış. Ben bir onu deniycem

evet yasemin genel anlamda biliyor, gülcan ile hemen hemen aynı tarihleri vermişti. Ama yasemin in ve gülcan' ın falına göre normalde bu hafta içinde gelişme olması gerekiyordu olmadı. üzgünüm...

Ya bi git kızım yaaaaa, Zehra' nın hiçbir dediği çıkmıyooooo diyen benmiydim????

bu işi bu noktaya kim getirdi???? SEN!!!

Catik hasta etme adamı, kötü günmüş, o kötü günü sen kendi hatalarınla yaptın. Biz Hazal ile sana yardımcı olmaya çalıştık, sen ne yaptın????

Hadi canım hadi, işine, falına yoğunlaş sen. Bak bir işe yaradın artık Zehra Abla'dan başka falcıya gitmem öncelikle seninle karşılaşmamak için!!!

3dmax fatoş kim nerde bakıyor.biraz bilgi verebilirmisin. Hazalı bilmem ama uzun süredir senin yazılarını okuyorum ve bana çok samimi geldin. Senin dediğin isimleri düşünüyorum ama zehra hn evde olduğu için sıcak bakmadım. Fatoş hn dışardaysa değerlendiricem rica etsem tel yazarmısın

Arkadaşlar ankarada bi ton falci var neden Zehra abla bu kadar popüler oldu ayrıca bende baktığım diğerlerinden bi farkı yok

Öncelikle teşekkür ederim canım güzel düşüncelerin için, dürüstlük her zaman yol haritam oldu. inan söylediğim her şey delilli ispatlı ve doğrudur.

Fatoş abla geçen sene fal baktırdığım bir abla ve bana zamanını tam bilmişti. Bu sene henüz fal baktırmadım. Ama gerçekten çok isabetlidir yorumları. Bir arkadaşıma dedikleri hemen hemen aynen çıktı. Geçen sene söylediği şeyler bana hemen hemen aynen çıktı. Zehra abla ya güvenebilirsin, hatta istersen ben sana eşlik edebilirim. Ben kefilim yani kendisine. İnan bak geçen pazar bana fal baktı, biri daha girecek hayatına dedi, hadi be nereden olacak o dedim. Eneeeee hayatıma henüz girmedi ama he desem olacak biri var şu an :)))))) 5 günde çıktı falı, hatta ne 5 günü, akşamına çıktı desem daha doğru olur, çünkü çocuğu o akşam tanıdım )))))

Fatoş abla'nın da kendi cafe si var ben sana özelden her ikisinin bilgilerini de veririm, tercih senin canım )))

Zehra Abla bugün senin sadece 2 şeyi bilmek istediğini, bu iki şey hakkında gördüklerini söylediğinde bu kadarı yeter, ben zaten sadece bunları bilmek istiyordum diyip falı senin sonlandırdığını söyledi. Yoksa mümkünatı yok Zehra Abla 10 dk fal bakamaz ki, en kısası 35 dk sürüyor

Baktirdin8zmi daha önce çıkıyomu Nihal fali

Evet Nihal abla da çok iyidir, bak bana 2 ayı geçmez dedi, 1 ayı geçti bile, kaldı 1 ay. Asla boşa umut vermez. Kalkıp bana kızım 2 hafta da arayacak seni de diyebilirdi, ama 2 ay sabretmen lazım dedi, nitekim çıktı...

ya allah allah bende bunu anlamıyorum sız neden fal baktıran hakkında falcıyla konusuyosunuz her baktıranın hayatını boyle ortaya dokecekmısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…