Ankara'daki Falcılar

ya allah allah bende bunu anlamıyorum sız neden fal baktıran hakkında falcıyla konusuyosunuz her baktıranın hayatını boyle ortaya dokecekmısınız?

Ya kızlar falan kaç dakika baktığı önemli değilki ben sadece bi saat sürmedi dedim buna takılmam bile evet o önemli şeylerde zaten kendi nokta atışı yaptı fala başlar baslamaz bekliyorum

beni zehra abla tehdit etmedi. baska birinden geldi.

Başka biri derken??? Zehra Abla'nın ekmeği ile oynadığın ve iftira attığın için Zehra Abla'nın türevlerinden biri olabilir mi acaba???

Valla ben değilim, zira catik her bir iletişim aracımda engelli, numarası bile yok bende. Kaldı ki kanunları iyi bilirim tehdit mehditle işim olmaz. Ben bilgilendireyim ddedim de. Hazal a gelince gerek kendisinin eğitim durumu ve gerekse ailesinin kalitesinden mütevellit böyle ufak meselelerle uğraşmaz, tehditle zartla zurtla işi olmaz. Kefilimi yani ben kendisine. Bence bi ısrar edin kim tehdit etmiş catik i yoksa ben açıklayabilirim!!!

bu yazdıkların yani bana yazdıkların şaka değil mi ?

Yani reklam filan şaka yaptığını düşünüyorum : )

şimdi kazenı arıyorum gelsın ılgılensın bu ne boyle ya masallah ozel hayat kavramı denen bısey kalmadı!

ya allah allah bende bunu anlamıyorum sız neden fal baktıran hakkında falcıyla konusuyosunuz her baktıranın hayatını boyle ortaya dokecekmısınız?

iyi de arkadaşım ortada bir iddia var bana 10 dk baktı, reklamını yapanlara 1 saat bakıyor diye. Kimsenin özelini ortaya koymaya meraklı değilim. Ama lütfen dürüst olun madem. falcı neden adam kayırsın??? Ben herkese söylüyorum. Ağzınızı açmadan dinleyin, o zaman kim iyi falcı kim kötü anlarsınız. Bak pınar'ın kötü yönünü gördüm söyledim. Zehra Abla'nın da kötü bir yönünü görsem söylerim, ama yok. Cidden 1 saate yakın fal bakıyor herkese. Biz pazar günü gittiğimizde 4 saatte ancak çıktık 4 kişi. Ha kasıtlı olarak 10 dk baktıysa haklısınız, ispat edin.

Ayrıca şimdi neden milletin özelini ortaya döküyorsunuz şeklinde göstermiş olduğunuz tepki benim haklı olduğumu doğru söylediğimi belgeliyor. Haklıyım değil mi, Zehra abla istek üzerine 10 dk fal baktı öyle değil mi? Tamam Zehra Abla ya gitmeyin ama karalamayın da yani lütfen, kadının tek geliri bu, 2 çocuk okutuyor. O çocukların vebalini alabilecekmisiniz, hayır. O zaman ya gerçekleri konuşun ya da karalamayın lütfen.

Bakın pınar la ilgili bir iddia attım ortaya ama ne dedim delilim var! Zehra Abla nın kasıtlı olarak 10 dk fal baktığına dair delil sunun o zaman.

Evet ben de şaka olduğuna inanmak istiyor ve bu saçma reklam muhabbetinin bir an önce sona ermesini diliyorum. Zehra Ablayı da Catik i de Hazal ı da iyi tanıyorum. Öğrenmek istediğiniz bir şey varsa direkt bana sorabilirsiniz. Zira Hazal beni Zehra Abla ile tanıştırmasa idi şu an hayatımdaki güzellikler olmayacaktı. Ayrıntısını sorma, Zehra Abla anlatma büyüsü bozulur dedi anlatamam. ama bu şimdi reklam mı? ben kimseye gidin diye baskı kuruyormuyum? reklam bambaşka bir şey tavsiye bambaşka bir şey. En azından yazdıklarım dikkat çekmiş, amacına ulaşmış. mühim olan buydu.

Rica ederim gerçek düşüncelerim ben senin eski yorumlarını da okudum. İyiye iyi diyosun. Samimisin öncelikle. Ben teşekkür ederim bu arada ramazandan sonra gitmeyi düşünüyorum zehra hn eşlik edersen çok sevinirim.

telefonunuzu açsaydınız soracaktım fakat telefonunuza cevap vermiyorsunuz ki !

yıldız falınıza baktım numaranıza ulaştım....

Aynen canım, sen bana güven. Sen ne zaman dersen ben sana eşlik ederim. Çünkü kendim güvenmezsem başkasına da asla tavsiye etmem. Tekrar teşekkür ederim. Bayramdan sonra görüşmek dileğiyle.

ya tamamda siz zehradan memnun kaldınızmı?evet kalmışsınız...
burda tavsiye ettınızmı ?ettınızzzz....
bızde sızı dınledıkmı?dinledık.....
isteyen baktırdımı?evet baktırdı....
bırakın ısteyen ıstedıgı yorumu yapsın karışmayın yahu kım kımın vebalını alırsa alsın sızene bu ne boyle takım tutar gıbı falcı tutmak
ayrıca madem oyle soruma cevap verın hazal_88 benım zehrayı arayıp aramadıgımı nerden bılıyo bana bunu acıklayın lutfen

Aynen canım, sen bana güven. Sen ne zaman dersen ben sana eşlik ederim. Çünkü kendim güvenmezsem başkasına da asla tavsiye etmem. Tekrar teşekkür ederim. Bayramdan sonra görüşmek dileğiyle.

Fatoş hn kafesini ve tel atıcaktın.unutmadan onu da atarmısın

Tolin, guzel sorular soruyorsun ...muhataplarin yanitlamasi gerek

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar gecen depresyon halinde iken, birinden iyi bir seyler duymaya ihtiyacım vardı. Sakaryadaydım, gözüme cidan ilişti...Fal bakıldıgını bilioyrum orada, girdim hemen. İsim vermeyim reklam denmesin, genis fal bakan esmer bayan, sanırım burada da rastlamıstım yazılmıstı ismi, cidden biliyor bu işi. Ne varsa dedi...Haberiniz ola.

kızlar bi geldim baktım ki ortalık fena karışmış,

öncelikle kızlar benimde geçen kızdığım şey de gündeme gelmiş
tamam beğenmeyebilirsiniz, ama çok fazla çirkinleşiyosunuz beğenmediğinizi dile getirirken;
sonra biz birilerini söyleyince reklamcı die bas bas bağrıyosunuz,
bana önerilen falcılara gittim ama beğenmediğimide uyuşmadığımıda yazıyorum
mesela birgülü beğenen var dedikleri çıktı diyen ama bana bi tane bile tutturamadı
meryemin dedikleri az da olsa tutan olur bende ara ara giderim, haziranın ilk haftasında gitmiştim ve dediği bazı şeyler çıktı, ama geçen bir arkadaşa önerdim, ama o başarılı bulmamış beğenmemiş,
bana burdan cansu die birini önerdiler, kadın o kadar kötü şeyler söylediki ben 1 ay uyuyamadım, ama onlar beğeniyo gidiyo demekki bende tutmuyo çok şükür hiç bi dediği çıkmadı
yani ne yapabiliriz, olmadıysa tutmayabilir, kendi isteğimiz rızamızla gidiyoruz, iki elim yakanda mı diyceksin insanlara
bu başlığın açılma amacı piyasadakiler hakkında yorumlarımız değil mi, kim var kim yok nasıl,amaç bu değil mi?
yazdıklarım sadece örneklerdi bunlar çoğaltılabilir

sizler çirkinleşince, onu insan olarak kişilik olarak beğenen arkadaşlık eden insanlar da hayliylen kızıyorlar, sevdiklerini korumak istiyorlar, 3dmax ile özelden konuşuyoruz ben onun kasıtlı olarak zehra hanımın reklamını yaptığını sanmıyorum, sizler de görmüşsünüzdür, başkalarınıda öneriyor illa zehra da zehra demiyo...

başkalarının özel hayatlarını paylaşılması istemediği halde, dile gelmesi hoş değil, ne yaşarsa yaşasın saygı duymalıyız, onun hayatını sizi beni hiç kimseyi ilgilendirmez kızlar ^MEVLANA NE DEMİŞ- NE OLURSAN YİNE GEL, insanları öyle kabul etmeyi öğrenin; size uymasda davranışları sizleri ilgilendirmez alkol alıyo ne yaaa, kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz afedersiniz?

biz buradaki falcıların ekmekleriyle oynamıyoruz ayrıca, beğenende var catik da beğenmiş ki 2. kez bi daha gitmiş sonrasında olumsuz yorumunu yapmış okuduklarıma göre, tercih szin bayanlar kimse size karışamaz gider denersiniz enerjiniz uyuşur uyuşmaz yorumunuzu insanları incitmeden kırmadan saygılı bi şekilde yaparsanız kimseye de zarar gelmez

öpüşüp barışalım artık :13:

Adı nedir şekerim Figern değil herhalde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…