Ankara'daki Falcılar

soyledıklerıne harfıyen katırlıyorum o reklamcı arkadasa gelınce ben onu gorunce ölü taklıdı yapıyorum sende oyle yap:KK53::KK53:

Dun yazdiklarim arasinda 'sadece tek falin otesinde bir girimde de bulundum' diye yazmistim zehra hanim ile fal iliskim hakkinda. Bildigimiz abuk sabuk durumlar yasaninca dun zehra hanimi arayarak girisimimden vazgectigimi ve bunu maddi manevi olarak telafi etmesini rica ettim. Sagolsun, bugun bunu giderdi, yani bence bu camiada kolay kolay kimsenin yapmayacagi birseyi yapti ki istese talebimi rahatlikla geri cevirebilirdi.

Bu anlatimim reklam maksatli olmayip belgeleri ile kanitlayabilecegim ve benim olumlu etkilendigim bir durumdur.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Game Of Thrones taki çılgın ateş almış burayı. Gerçekten korkunç.

Kızlar Zehra diye birinden bahaediyolar yeni sayfalarda,numarasını bilen varsa bana özelden atabilir mi acaba?

Arkadaşlar Zehra hanımın numarasına acil ihtiyacım var çok sıkıntıdayım lütfen bilen arkadaşlar bana özelden göndersin numarasını

Falcı deneyimim çok ama içlerinde adam gibi biri yok hepsi orta karar,ara sıra gittiğim enerjimin uyuştuğu gırgır cafe demet abla ve evim cafe Fatoş var ikiside neler yaşadığımı ve yaşıcağımı bilir dediğim gibi enerji meselesi ama artık alışkanlık oldu bazen Nihal ablaya giderim o da iyidir ama gerçi son gittiğimde söylediği şeyler tutmadı kenidiside izne çıkmış ztn,o yüzden kaç sayfadır Zehra hanım diyaloglarını görünce merak ettim kendisine ulaşmak istiyorum

Falcı deneyimim çok ama içlerinde adam gibi biri yok hepsi orta karar,ara sıra gittiğim enerjimin uyuştuğu gırgır cafe demet abla ve evim cafe Fatoş var ikiside neler yaşadığımı ve yaşıcağımı bilir dediğim gibi enerji meselesi ama artık alışkanlık oldu bazen Nihal ablaya giderim o da iyidir ama gerçi son gittiğimde söylediği şeyler tutmadı kenidiside izne çıkmış ztn,o yüzden kaç sayfadır Zehra hanım diyaloglarını görünce merak ettim kendisine ulaşmak istiyorum

gönderdim özelden

Yarın zehra abladan randevu aldım gidicem inş ama bu hayat tarzını tasvip etmediklerine bakmıyo olayı biraz kafamı karıştırdı hiçbirimiz dört dörtlük Müslüman değiliz sonuçta illaki hatalarımız günahlarımız var,ayrıca Ramazan'da fal baktırmakta çok büyük günah ona bakılacak olursa,inş bi sıkıntı olmaz

Okuya bilen varmi?) $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405275112.814543.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405275136.081229.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405275148.011252.jpg

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Yok, bu iş böyle olmayacak. Falcılara ayırdığım bütçe iyice delindi. En iyisi ben kendim medyum olayım diye:KK53: karar verdim.

Beni yanına çırak olarak alabilecek, beni yetiştirebilecek, bana el verecek iyi bir medyum arıyorum. Maaş, sigorta, yol parası, servis ve yemek istemem. Sektörde kariyer yapmak şeklinde bir hedefim bulunmadığından rakip olarak piyasada yer alma tehlikesi yaratmam söz konusu değildir. Medyumhanenin günlük temizliği, randevu trafiğinin düzenlenmesi, çay kahve servisi, bekleşen müşterilerle ilgili ön bilgilerin patrona pardon medyuma çaktırmadan aktarılması, periyodik rakip analizi, müşteri portföyünün genişletilmesi, etkin yurt çapında pazarlama, verimli iş ortamı sağlama, medyumhaneye öncelikle sağlayacağım faydalar arasındadır.

Derdim ise kendi falıma kendim bakar hale gelebilmek ve bütçeyi kurtarmaktır.

İzmir ve civarında ikamet eden medyumlar öncelikli tercihimdir. Başvuruların, son 6 ayda çekilmiş bir fotoğraf ve detaylı özgeçmiş ile birlikte, Kadınlar Kulübü Rumuz:benpapatya'ya yapılmasını rica ederim. :KK53:

Yarın zehra abladan randevu aldım gidicem inş ama bu hayat tarzını tasvip etmediklerine bakmıyo olayı biraz kafamı karıştırdı hiçbirimiz dört dörtlük Müslüman değiliz sonuçta illaki hatalarımız günahlarımız var,ayrıca Ramazan'da fal baktırmakta çok büyük günah ona bakılacak olursa,inş bi sıkıntı olmaz
bugün zehra hanım a gidecektin , yorumlarini yazar misin? Bende düşünüyorum gitmeyi de tavsiye eder misin?

X