Ankara'daki Falcılar

nerde bu yasemin? evde mi kafe demi bakıyo?

Burda herkes görüşlerini paylaşıyor cnm.. Ama şu bir gercek X falcısı 10 kişiden sadece birini tuturuyorsa o falcı değildir. Sonuc ta hepimiz birilerine gidiyor fal anlamaında .beğendiklerimiz de oluyor beğenmediklerimizde ve burdan paylaşıyoruzki diğer üyelerde bunu bilsin ona göre falcı seçimi yapsınn.

Tamamen katılıyorum sonucunda paramızı sokağa atmak istemeyiz.. Ama şu bir gerçek ki bazı falcıların negatif enerjileri ve ya nazarı olabiliyor tecrübe ile sabittir İzmir'de fal bakan Murat'a telefonda baktırmıştım ana yönelik pat pat isimle her şeyi bildi telefonda yuh artık demiştim. Hazırlandığım bir sınav kariyerim için dönüm noktası onu bildi geçeceksin dedi ve ben geçeceğim varken ufak bir aksilikten yeterli puanı alamadım. Bunu kendisine fal baktıran arkadaşıma anlattığımda onun da olmasına kesin gözüyle baktığı bir konuyu bilmiş ama olacağı varken olmamış.. Bu nedenle bazen fal baktırırken çok tedirgin oluyorum ve perstar'ın yorumuna katılıyorum. Ama bu aralar da sadece ana yönelik kafamdaki sorulara cevap için fal fal diye tutuşuyorum. Şöyle iyi bir falcı çıksa da topiğimiz şenlense değil mi :)

ermeni falcı ebrudan bahsediyorsanız sakın gitmeyin derimmm hiç biri çıkmıyor..ayrıca semrin berbat ötesi ağzı iyi laf eden küfürlü konuşan birisidir bu tür kişilerden hiç haz almam nisana gelince 100tl nize yazık ederi 20tl dir hiç biri çıkmaz yani kısacası ankarada gidebileceğiniz iyi bir falcı yokkkkkk... uzun zamandır gitmiyorum falcılara sizlerede tavsiye ederim kızlar herşeyi akışına bırakın derim böylece paracıklarınızda yanınızda kalırr.aslında maliyenin bu falcılara kökten dur deme zamanı çoktan geldide geçiyor bileee..artık falcılar tarafından kandırıldığımız , arkamızdan konuşup dalga geçmelerini vede saygısız tavırlarından sıkıldım paramızla rezil oluyoruz...geçen sene bir falcıya gitmiştim kadın etrafındakilerle sohbet etmekten benle ilgilenmedi bile haram olsun verdiğim para ....sonuçta hepsini toplasanız bir adam etmezzz...

yenerle ilgili artik yorum yapabilirim kizlar bence ortaliktaki yenerler karisti asmaalti yener bana anlattiklari mantikli ama gelecekle ilgili pek birsey demedigi icin bilemicem karsi tarafin kisiligini falan bildi oyle yabana atilacak biri degil ve iyi niyetli yani sanirim burada kotulenen yener asmalikonaktaki

Falı ne kadar sürüyor???

son bisey ekleyim yener veya x falci konusunda mesuliyet almam herkesin beklentisi farkli
-gelecegi zaten bilen yok hem terapi olsun hem eski sevgilim ne dusunuyo diyorsan yasemin tatli kadin fali uzun ulasilabilirse gidilir gelecegi olumune salliyo ama bu net
-nisan perstara cikmamis bildigim iki kisiye kismen cikti bana hic cikmadi 100 lira ya az mi hep diyorum tavsiye edemem buyuk para
-ama bazilari da leyla gibi falcilari seviyo iste kisa hop geldin hop gittin bide leylaya gidince benim beynim donuyo basim agriyo iki dk fala 20 lira verilir mi

Yener'i ben de tuttum valla.... Gelecek hakkında söyledikleri tutar mı bilmem , zira 25 - 50 yıldan bahsetti....

çok haklısın katılıyorum parayla rezil olma konusundaki düşşüncene.
En sinir olduğum şey lakayt biçimde falıma bakılması sağa sola laf yetiştirilmesi. Karşında biri oturuyor azcık saygı yaaa sonuçta para verioruz.Neyse bizde bize saygı gösterilen yerlere gideriz .Arkamızdan konuşulduğunu bilmiyordum bu arada hımmm..

Son düzenleme:

Bizim paramızla karınlarını doyuruyorlar ekmek teknesine saygısı olmayan ne hayrını görür ne de devamı gelir.. Arkamızdan ne konuşuyorlarmış kendi hallerine baksınlar biz sadece stres atan insanlarız. Kızlar rahatsız olduğunuz bu tarz paragöz çakal ve saygısız falcılar konusunda da birbirimizi uyaralım.. Ebru alev paragöz bilir ama para koparmak için bir şey söyler bırakır saçma sapan büyü işlerinde de eli vardır dikkat adamı dinden imandan çıkartır. Bahçeli Gül yan masadaki erkek cemaatine laf yetiştire yetiştire adabınızı bozar bir halt da bilmez. Bahçeli'de Süheyla duyduğuma göre para sövüşlermiş aman dikkat.

leylayi sadece ornek verdim aman seveni falan bana laf ettin demesin yani zaten kafam bi milyon olmus fala gidiyim diyorum karamel cafenin ortami leylanin tavri beni iyice boguyo ne gerek var o negatifi cekmeye ustumuze ?

Kızlar Eryaman'da suya bakan falcı rahime varmış hiç baktıran oldu mu ve adres numara biliyorsanız paylaşır mısınız. Dikmen Yasemin ile ilgili eski yorumlara baktım da baya iddialı yorumlar vardı. Aklım karıştı şimdi sırf fal krizim nedeniyle birine atacağım kendimi. :44:

Arkadaşlar merhaba. Fal konusunda geldiğim son noktayı sizlerle paylaşmak istedim: ben de forumu okuyarak ismini duyduğum falcılara bir dönem bayağı bir gittim. Genelde "an"ı bilseler de-ki bazıları onu bile bilemiyor :)- gelecek konusunda başarısız oldular. Sonra düşünce okuma olayı cazip geldi Nİsan a gittim.İlk falı başarılıydı ve ben o dönem gerçekten de cafe falcılarına verdiğim paraya acımıştım. Sonra bir cesaret tekrar Nİsan a gittim. Ancak bu sefer benim için tam bir hayal kırıklığı... Karmakarışık bir fal. İlk söylenenlerden biraz daha farklı düşünceler yorumlar ya da gelecek... Artık buna ne derseniz... ! Fal sonunda şunu düşündüm. Düşünce öğrenmek ne kadar sağlıklı ? Evet ilk başta etkileniyorsunuz ama sonraki süreçte o hevesle gittiğiniz düşüncelerin yerini farklı ve karmaşık düşüncelerin alması ya da öyle ifade edilmesi... Ne kadar güvenilir ki ? "Aracılarla" düşüncesini öğrenmeye çalıştığınız kişi, o düşüncede samimi değilse !? O an aracılar yardımıyla düşüncesini öğrenmeye çalışıyoruz ama belki size kızgın belki samimi değil belki o an bile kendini haklı çıkarmaya çalışıyor ? Yani benim durumum için söylüyorum iki fal arasında bu kadar zıtlıklar olabilr mi ? Eski düşünceler yeni düşünceler birbirine girmiş. Benimkinde karşı tarafın yıllar önce kullandığı cümleyi aynen duydum ama bu şimdiki düşüncesi mi ? Bilemedim. Hem çok mutlu sonra mutlu görünüyor ardından ayrılmak istiyor ifadeleriyle karşılaşınca şaşırıp kaldım. Yani ??? Gerçekten karmaşık.... Bir de benim merak ettiğim düşüncesini öğrenmeye çalıştığınız kişi bunu hissediyor mu, anlıyor mu, biliyor mu ?

Perstar arkadaşımız çok güzel bir vurgu yapmıştı hisler konusunda. Düşünceyi bir şekilde okuyorlar diyelim; ya hisler??? Orası boşluk. Gerçek hayatımızda bile bir kişinin sizin hakkınızdaki gerçek düşüncesini tam olarak öğrenemiyoruz. Hatta ayıya dayı dediğmiz zamanlar oluyor.

Kısaca ben bu düşünce okuma işinden haz almadım cazip gibi geliyor ancak çok kafa karıştırıcı. Bu karmaşıklıkta işin içinden çıkamadım. Şunu anladım ki arkadaşlar -her ne kadar bazı arkadaşlarımız bunu zaman zaman söyledilerse de- ben de tekrarlamak isterim ki çok para ödemeye ve işi karmaşık hale getirmeye hiiiççç gerek yok. Çok mu krize girdim en fazla ödeyeceğim sanırım 20tl. Gerisi boşş. O da artık elli sene de bir :) Az çok "an"ı biliyorlar. Enerjinizin tuttuğu falcı varsa onunla devam edin tavsiyem. Söyledikleri sizi tatmin ediyorsa tutarlı atışlar yapıyorsa yeter. Geleceği kimse bilemiyor zaten de gelecek konusu hiç birinin söylediği gibi gelişmedi.

Biraz uzun oldu ama en azından bu forumu takip eden yeni arkadaşlara bir şekilde tavsiye olsun. Dileğim bu işlere bulaşmamanız yönünde. Yok illa ki tatmin olmak stres atmak istiyorum diyorsanız sakın çok para ödemeyin, yazık çok yazık....

E ben de farkli bir sey soylemiyorum zaten. Ben burdan bir suru kisi yazdim dedigin sebeplerden.
Yasemin icin de cok yazi yazdim, ciktigini cikmadigini, nasil baktigini ettigini... Ama Babystar
Burada onun reklaminin yapildigini dusunuyorum demis, ona ithafen dedim ben. Onun begenmemis olmasi, bizim yalan yanlis yada reklam amacli yazdigimiz anlamina gelmez.
Zaten fal belli basli duymak istediklerinizi duyduktan sonra sarpa sariyor, ben uzun bir sure fal defterini kapatiyorum, gereksiz de buluyorum artik. Birkac ay sonra merak ettigim bir seyler duymak istersem ancak....

leylayi sadece ornek verdim aman seveni falan bana laf ettin demesin yani zaten kafam bi milyon olmus fala gidiyim diyorum karamel cafenin ortami leylanin tavri beni iyice boguyo ne gerek var o negatifi cekmeye ustumuze ?

Karamel kafenin ortamı mıııı aman aman herkes birbirinin falını dinliyor maşallah birde bakan etrafı süze süze bağıra bağıra anlatıyor ki:)))

Karamel kafenin ortamı mıııı aman aman herkes birbirinin falını dinliyor maşallah birde bakan etrafı süze süze bağıra bağıra anlatıyor ki:)))

ay bi sorun o degil ki tatlim les gibi bi yer ya o kahveyi icerken ogreniyorum fala gelenlerin nereye dustum ben bakislari esliginde bide goksunun bagirarak yalinayak dolasmasi hayir travesti diye degil zaten oradaki bayanlar da bi garip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…