Ankara'daki Falcılar

valla ben gitmedim ama giden arkadaşım dolu olduğuna şahit olmuş burada tolin 10 liraydı o geçen yıl demiş sanırım başka yenerle karıştırdı çünkü google a yener fal yazdım bizim sitede 2012 de biri yazmış 50 tl diye.
körü körüne gidilir diyemiyorumt tabi ama bana söyledikleri mantıklı...en azından geçmişi birebir söyledi, haa onu ben de biliyorum diyenler olacak bazı falcılar boşanmışı evli 5 çocuğu 3 çocuk yapıyolar

günlerdir okuyorum okuyorum kafam karmakarışık :)
üşeniyorum gitmeye ve hayal kırıklığı yaşamaya..
kafa dağıtmaksa maksat bari binnaz abla mıdır nedir ona baktırayım diyorum nette ne dersiniz?

Su anki memnuniyetsizliginin sebebini anliyorum. Sonucta olmadi o falda soylenen ama karsidaki kisinin agzindan konusmasini bahsettigi zamanlarda teyit etmen bile, ( sunlari duyacaksin- soyle seyler konusulacak gibi - oyle hatirliyorum) daha ilerisi olmasa bile, isine yaramistir insallah. Yani Yasemin ile Nisan'in soyledikleri, isine yaramisti. Neyse canim, falin neden degisebildigini uzun uzun anlattim. Belki bana bahsettikleri de olmaz, bilemem. Olmasini istedigim ve istemedigim seyler var acikcasi.
Umarim kimse kotu olaylarla karsilasmaz..

Son düzenleme:

Nisan Nisan deniliyor ama gelecekle ilgili söyledikleri çıkan sadece bir kaçkişi..Arkadaşlar falcının şimdiki anı bilmesi yada ayrıldığım kişinin duygularını söylemesi yada onun agzından konusması önemli degil sonuçta ayrılmısızz beni yarı yolda bırakmışş kısacası önemli olan gelecek le ilgili dediklerininn çıkmasıı yani beni bırakan dönecekmi yada iş hayataı vb. oda anladığım kadarıyla gelecekle ilgili çıkan çıkan yokk.Birde jkarışık bakıyormuşşş deniliyorr laf ebeliği yapmaya gerek yokk o yüzden 100 tl yiğ bu kadın hak etmi,yor ama kalkıp burdan hala nisan övülürse 100 tl bakmaya devam eder. bu falcıları bizler bu hale getirdik 10 tl ye bakacakları fallara 40 50 100 tl istiyorlarr. ayıp yaa. Hele Nisan asla 100 tl etmez.

Nisan max 30 tl yapar bence. Bana gelecekle ilgili dedigi tek bir sey cikmadi, zaten hepsi karman cormandi.

Yasemin no:

bes yuz otuz yedi- yedi yuz bir - doksan yedi - kirk dokuz

Baktırmaya değer mi ki ??? Ebru'ya hala baktıran olmadı mı?? Arkadaşım Cidan'da Neslihan diye bir hanıma baktırmış pozitif bir bayanmış kahvede ana yönelik biraz bilmiş ama tarot bakarken arkadaşımın yönlendirmesine ihtiyaç duymuş siz hiç ona baktırdınız mı kızlar...??

Ebru ya gideceğim ben :))

Valla giderseniz buraya da yazin kizlar ama acikcasi ben Ankara'dan umudu kestim biraz, bana kalirsa gitmeyin, paraniza yazik.

xlilax, gün boyu işyeri dışında olduğumdan şimdi geçebildim bilgisayarımın başına.. memnuniyetsiz değilim ki ben! onu nerden çıkardın..kadın bana şöyle şöyle kötü şeyler yaşanacak vs vs bir sürü şey söylemişti hatırlatırım..beni etkileyen şeyler değildi ama başkalarının da yani etkilenmesini istemezdim.. olmadı da..olaylar çok aksi yönde gelişiyor 1 aydır.. özel detay yazmak istemiyorum ve yazmadığım için haksız çıkıyorum sanırım..ama sonuç olarak çıkmadı bende..

daha fazla da nisanı tartışmayacağım.. bitmiştir bu konu benim için

samira diye bir kadına kahve
ilkaya da tarot baktırdım..
ben hayatımda bu kadar yuvarlka konuşan falcılar görmedim
o resimlere bile baktıklarına inanmıyorum..
denemeyin şekerler..

Demek ki gercekten herkese bilen bir kisi yok. Ben oyle dusunmuyordum. Sonucta Perstarin falini ondan daha iyi bilecek de degilim :)
Yasemin'i ben de cok yazdim, birilerine tutmayinca, reklam zannediliyor, pes diyorum! İnsanlari siteden sogutuyorsunuz bu sekilde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…