Ankara'daki Falcılar

O paraya degmez çok karışık bakıyor ve bildiği seyde çok az. Asla birdaha gitmeyecegiğim negatif enerji veren bir bayannn.Verdiğim 35 yl ye hala acırımm

Yildiz in bana baktigi ilk fal teker teker cikti. 2. ve 3. falda hiiiiiiiiic bir sey cikmadi, ustune ustluk sinirimi bozdu. Gercekten negatif enerji yayiyor, pozitif seyleri soylerken bile olumsuzluk akiyor ustunden.

Son düzenleme:
Tolin, bu kisi asmaaltinda mi asmalikonakta mi? Ben hicbir zaman her nerde olursa olsun, bahsettigim Yener'in 7,5 a baktigini duymadim, 20-25 mis sanirim bir iki sene once, oyle yazmisti birileri burda
asmalıkonakta olmadıgına emınım cunku asmalıkonakta zamanında mehtap dıye bı bayan vardı ona gıtmıstık bıkac kere asmalıkonağı ordan bılıyorum benım bahsettıgım yener cok sacı olmayan zayıf bı adam asmalıkonak kafeyle aynı hızada angel kafenın bır yada ıkı yanı net hatırlıyorum cunku kapısında fal 7.5 lıra yazıyodu...

tatlım ne oldu var mı bi gelişme?

Yok, o Yener o Yener de degil, benim bahsettigim Yener'i adonis yazmis sadece, zayif degil, uzun kivircik sacli, yani kisa saclari yok en azindan. Ne kadar cok cakma Yener turemis yalniz :/ pes! Yener abi dogru soyluyor kizlar.. Yener, Nisan, Yasemin. Bence otesi yalan. Nisan ablam icin dusuncelerin hic degismedi, yasemin hanim icin de oyle. Yener abi de hakliydi diyorum. Gelecek icin Asmaalti'ndaki Yener'in soyledikleri de cikacak umarim. İyi kotu biliyorlar iste, Allah yardimcimiz olsun, surekli fal hos degil, birkac tuyo aldiktan sonra uzun sure gitmeyin derim cunku fazla fal baktirinca, 40 gun isiniz rast gitmezmis cunku yaninda baska varliklar 40 gun dolasiyormus, kotu gidiyormus isleriniz.
Tolin, sana diyecegim su ki, erkeklere inanma kolayca, anlattiklari gibi olmuyor hicbir sey. Bizim karsida fakir bir adam vardi, alkolik mesela. Cok icerdi. Arkadaslarinda, disarda, orda burda.... Ama sorsan hep uzgun, zor seyler geciriyor falan...
Yazdim iste aklinda olsun yani

yanı sen smdı bana dıyosunkı adamla telefon konusmana ınanma kı bu adam egosu tavan yapmış asla kendını ezdırmeyen bı adam ama 100 lıra verdıgın ama daha ılk soyledıgınde patlayan nısana guven?!yanı acık acık yazıyım kusura bakma ama senın falcı onermelerıne asla guvenmıyorum hadı nısanı gecelım yasemının kac kere burda soyledıklerının cıkmadıgı yazıldı yanı kısacası nısana guvenmem gıden 100 lırama yanarım sana da soylıyım her falcıya guvenme bak zamanında burda muzafferı nısanı yasemını ovdun bak hepsı patladı yarın kalkar gıder yenere de baktırırım sorun dııl ama o da patlar

Ayrintilari bilmiyorum, ben ornek verdim sadece, yani Nisan sana tam olarak ne dedi, adam ne dedi falan bilmiyorum. Ama dikkat et derim, Nisan'in konusmalarindan adam mutlu, alemlerde, yaninda da kizlar, para harciyo su gibi.. falan diye net bir anlam cikmiyorsa, sui zanda bulunma diyorum. Bir de insanlar hizla degisiyor, egosu torpulenir, egosu tavan olur, karakteri iki paralik olur, yada olgunlasir.. Yalanci olur bir yilda cok rahat, yada aslinda tutunmak istedigi dala, icindeki yalnizligi, aslinda ne kadar da zor donemler atlattigini anlatmak istemistir..
Seni de bir kenarda tutmak icin yalan soylemistir belki de.. O kadar iyi tanisaydik insanlari, gozumuz kapali guvendigimiz kisiler, 1 yil boyunca neden arayip sormazlar sence?
Ne yasadiniz bilemem, ama Nisan abla, sana onun duygularini, sana karsi, dogru okur. O, o andaki beynini okur, yada gecmisteki, bende oyle olmustu. Hic yapmadigi bir seyi de tutup soylemez, sadece bende degil, birkac kisi var sahit oldugum, onlarda da oyle oldu. O kadindaki temiz yurege, alcak gonulluluge ve de uyarilarina, bak duyacaksin, soyle olacak gibi ongorulerine hayranim. Beni zor bir zamanimda tuttu, ve onun dedigi bazi seyleri dinlemedigim icin bile pisman birakabildi. Onun hakkinda ne duyarsam duyayim, yakindan sahit olup, her seyi bire bir bilmedigim insanlarin anlatimlariyla inancimi sarsmayacak kadar da iletisimimizin yarattigi kuvvetli baga guveniyorum.
Belki yasamam dedigi her seyi, o da diyor zaten, gaybi Allah bilir; olasi seyler bu dedikleri. Cüz'i irademizle gelecegimize yon veriyoruz, hayat da bir sinav; yuzde 100 inanmak yanlis olur, gelecek acisindan, şirk olur belki..
Neyse bu konular karisik, Allah affetsin bizi. Bunun disinda.......

Yasemin'in bazi kisilerde tutmadigini, yani tersi olaylar yasadiklarini okudum, yani sanirim bir kisi yazmisti oyle bir sey.. Ama Yasemin'in dedigi gibi yine de o hastaliga tutunan adamin bir sekilde o kiza donusu olmustu, yani ic dunyasini, duygularini dogru anlatmisti o kadin, oyle duydum. Beni, ailemi, hakkimda kisi ismini kendi vererek ne dusundugunu falan, hep dogru bilmisti; o yuzden, patlamak diyemiyorum ben bu saydigim 3 kisinin adina.
Ben bildiklerimi, yasadiklarimi yazdim, yanildigini gormedim o kisilerin. Yener'e yeni gittim, onunla anlasabildigimizi dusunuyorum, ozel konulari bilebildi, benim degil, karsi tarafin beynini okudu, ben sasirdim sahsen.

Muzaffer konusu da kac kere konusuldu, o adami hatirlatman hos degil bana, kac kere yazdim, kandiriyomus aslinda insanlari, guvenmeyin diye. O an ne biliyorsam, ne dusunuyorsam onu yazdim. Soyluserap da evet ben de yazmistim falan dedi. İyi kotu anlatiyorum kendi tecrubelerimi, guvenmek zorunda degilsin, hayrima bir sey yapmiyorum burda, kimligim bile belli degil. Menfaatsiz insanlar guvenilirdir yalnizca benim gozumde, senin gozunde nasildir bilemem.

ben de bu konuda bir kaç kelam etmek isterim.. nisana, yasemine gidenlerdenim..yaseminin enerjisini kişiliğini çok sevdim..çok tatlı bir kadındı. ama söyledikleri o kadar uzak zamanlar için ki yani ben onları yaşayana kadar unuturum yasemini de söylediklerini de.. bir de hep pozitif şeyler söylüyor..sanırım herkese de öyle yapıyor. ondan çıkınca insanı bir umut, neşe kaplıyor. yaşam koçluğu gibi düşünülebilir. ve ben yasemin hnmın hislerinin güçlü olduğunu düşünüyorum..

gelelim nisana ve diğerlerine..şimdi burda ki herkes gayet de iyi biliyor ki bu insanlar bir takım varlıklarla işbirliği içindeler..yoksa hiç bir insanoğu- peygamberler hariç- bu tip yeteneklere sahip değiller. yani biz bile bile bu tip varlıklarla çalışan insanlara gidiyor muyuz? gidiyoruz ! pekiiiiiiii bu varlıklar yalan söyler mi? bal gibi söylerler..çünkü biliyoruz kiii onların içinde de müslümanı var olmayanı var! ben sanmıyorum ki müslüman bir varlık gelecekle ilgili şunlar olacak desin..e şirk koşmaktır..baktırmak da öyledir..biz de inanarak bu günaha ortak oluruz..bu kısımlar sanırım herkesin malumu ve kabulu..kendimizi kandırmamıza gerek yok.

yani biz burda tutmuş, "ayy şunun varlıkları mı daha iyi biliyor bunun varlıkları mı daha biliyor" diye tartışıyoruz aslında :))) komik... ben o yüzden bir zamanlar burda kendimi yırtarak diyordum ki "ben şu anı merak ediyorum, geleceği bilemezler"..

geldik şu an meselesine.. o konuda hislere inanırım. e varlıklar da bunu net görürler..benim merak ettiğim bu varlıklar olanı görür de o kişinin hislerini de bilebilir mi?? işte bence o kısım da muallak hanımlar :) olanı görürler ve tahmin yürütürler..mesela ben iş arkadaşımı hep çok neşeli göürürüm ama aslında içinde çok mutsuzdur, konuşunca anlarım ve hayretlere düşerim..

sonuç olarak işimiz bu ne idüğünü bilmediğimiz şeylere kaldıysaaa ben bilemiycem..anı net söyleyin dedim her gittiğime başka da bir şey demedim.. nisan ın söylediklerinden veya diğerlerinin söylediklerinden olan tek bir şey yok bende ! bunu da her seferinde üstüne basa basa söylüyorum..

Kızlar Yener iyi reklam yapmış anlaşılan bugün arkadaşım meraktan aradı haftaya kadar randevuları doluymuş... Perstar yorumuna da katılıyorum geleceği Allah bilir ama duru görüsü iyi olan (ya da yardımcıları diyelim) falcı ana yönelik yorumlar. Şu Ebru'ya baktırıp deneyen olmadı mı falım geldi falcı yok koca Ankara'da

ya reklam demeyelim şimdi tatlım yener buraya girip reklam yapmadı ki, adam pek paragöz de değil bana bakmadı henüz ama geçmişimde kötü/kayıp yıllarımı çıkardı valla şu şu yıllar aşk hayatın çöp dedi...bide adam xlilax gitmeden de gayet doluydu pazarlama politikası da olabilir
fal bakarsa geleceği de söylerim ama var ya fal mal yalan ya konuşma dert anlatma olumlama ihtiyacımızı tatmin ediyoruz....
nisan dahil artık takmıyorum zaten unutum dediklerini
yaseminin dedikleri çıkmasa da o kadın kişiliğiyle konuşmasıyla hoşuma gidiyor...perstara katılıyorum yaşam koçu gibi.

Son düzenleme:

Nisan'in soyledigi onemli bir sey vardi sana, hatirliyorum, o henuz olmadi. Ama yazin soyledigi tarihlerde uyan, yasadigin seyler olmustu saniyorum.
Tabi ki insan net olarak goremeyince anlatilanlari harfi harfine, cikmadi diyor, olabilir.
Ben harfi harfine yasamaktayim, bana haberleri olmadan, kabul olmayacak duami bile soylediler, Allah kabul etmez diye bir sey yoktur ama, zamani degildir, bekletir dediler... Yanindaki varliklarin musluman olduklarina inaniyorum ben Nisan'in. Her yasadigimi burda anlatmiyorum ve anlatmak istemiyorum fakat simdi ve gelecek icin evet dogruymus dedigim olaylar yasadim...

Her falci varliklarla iliski icinde degildir kesinlikle. Yasemin, enerji- durugoru ile bakabilen insanlar ornegin. Onun disinda, kendi kontrolleri, yakinliklari olmadan onlardan ses, his, goruntu yollariyla baglanti kuruyor cogu falci ve uzerlerinde kotu enerji oluyor oylelerinin, kullaniliyorlar resmen, biz de kendimizi kotu hissediyoruz onlara gidince genelde. Ornegin bir Leyla vardi, onun icin oyle diyorlardi sitede, Karameldeki. Asya da oyle.. Bunun gibi yani... Bu gibi kisilere, yalan yanlis, yada arada dogru bilgiler aktariliyor, niteligini bilmedikleri ve bilmedigimiz varliklar tarafindan. Oyleleri, senin anlattigin falci profilinde hep bence. Allah vergisi yetenekle dogru bagi, iyi nitelikteki varliklarla kurabilen kisileri bulmak cok zor o yuzden. Bugunum icin konusuyorum, Nisan'i yetenekli buluyorum o acidan.

Falin tutmama kismina gelince, haşa kimse Allah degil, biz kaderimize mudahale edebiliyoruz, duamizla bile Allah en harika falcinin anlattiginin gidisatini degistirebilir kotu seyler duyduysak, veya ben biliyorum, benim dedigim gibi olur dersek, kisaca, nasipse diye dusunmezsek bile sirke girebilir, islerimizi tersine dondurebiliriz... Yada falcinin dedigine cok inaniriz, kesinlikle boyle olacak, cunku en iyi falcilar, hepsi birden ayni seyi anlatiyor gibi dusunursek, şirke duseriz, sinavimizi veremeyiz ve de islerimiz tersine doner, olacak guzel seyler bile olmaz, veya ertelenebilir. Halbuki o zaman olasiydi, ve falci bize bunu anlatmisti, ama uygun davranamadik ve olmadi.
Allah herkesin kaderini, yalnizca calismasina bagli kilmistir anlamina gelen bir ayet bile var.
Hepsini gectim, zamanla insan degisiyor, degisen fikirler, gelecegi de degistiriyor, falcinin dedikleri de boylece tutmuyor.

Gunah meselesi ise, Allah'in bilecegi is diyorum. Allah yetenekli insanlari, bazi metafizik ozelliklerle donatmistir.. Onemli olan, nasil kullanacagimiz. Ben %100 onlara inanmadigim surece ve hep yalnizca Allah'a siginip, ondan yardim istedigim surece gunaha girmedigimi dusunuyorum.

Kur'an'da, Fal okları ile kısmet aramayınız denir. O dönemdeki fal oklarından kastedilen baska bir seydir.. Herhalde o dönemde uygulanan ve insana zarar veren uygulama kastediliyordur, yoksa fal okları demezde başka bir ifade kullanılırdı. Pek çok İslam âlimi yasak olarak yorumlamıştır bu ayeti. Bu noktada herkes farkli inanabilir.. Bence, insana verilen yetenektir bu ve doganin kanunu. Yaraticimiz bundan istifade etmeyeceksek niye yarattı sorusu aklıma geliyor. Aynı şekilde alkolü yaratan da o. Alkol olmasaydı pek çok hijyenik ortam yaratılmayacaktı pek çok bilimsel keşif olamayacaktı. Burada o zaman nasıl kullandığımızın bir önemi vardir.

Baktırmasak daha iyi, fakat bazen önemli kararlar alınırken bu gibi insanlara danisabiliriz.. Hani keyfiyet dışında tedbir almamiz icin dogru olabilir..
İlk okudugumuzda cikardigimiz anlama gore yasak diyelim, Kuranın bir de derin anlamları vardır. İslam âlimleri açıklamıştır 3 anlamı vardır diye. Bu konu da İslam felsefine, İslam tasavvufuna giriyor. Ve kişinin yorumlamasına ve o sırlara ermesine göre değişiyor. Gunah yada sevapmis, biz bilemeyiz, Allah daha iyi bilir, nasil kullandigimiza gore...

Yener neye göre bakıyor bilmiyorum çünkü ne kahve ne tarot açıyor... Doğum tarihi ve isim alıp harfler yazıyor. Uzun vadeli şeyler söyledi bana . Bir de geçmiş tarihlere kadar çok netti.

Nisan'in soyledigi onemli bir sey vardi sana, hatirliyorum, o henuz olmadi. Ama yazin soyledigi tarihlerde uyan, yasadigin seyler olmustu saniyorum.
T..

ben burada kimseyle nisan tartışmasına girmem.. enerjisi tutmuştur sana o başka..bana tutturduğu şey "bir arkadaşın sana sırrını anlatacak" ..evet o dönem bir arkadaşım sırrını anlattı da bunun benim hayatımı etkileyen yeri ne? bana ne? ben anlattığı vakit kendisine de demiştim, elimden birşey gelmez yardım için sana diye, yardım edilecek bir mevzuu değil.. ilk olarak yaklaşık 7 ay önce baktırdığım bir falında çıkan şey. ondan sonra gittiğimde artık net tarihler vermişti..17 gün - 3 hafta - 2 ay şeklinde.. ve asla ve asla öyle şeyler olmadı..hatta söyle söyleyeyim arada iletişim kaynakları var, öyle olmadığını net olarak gördüm!

benim de burada anlatmadığım bir sürü detay var o yüzden bu kadar iddialı konuşuyorum.. ben tekrar gitmem orası kesin..gidene de laf etmem orası da kesin..

ben günah olduğunu düşünüyorum fal baktırmanın ne mealde yorulursa yorulsun.. ama burada bir kaç kişi var ki kalplerinin temizliğine, o sevgilerinin samimiyetine kilometrelerce uzaktan inandığım ve gördüğüm, bu insanların hiç bir sorumluluk taşımadığına inanırım.. dua da ederim kavuşsunlar diye çünkü onlarınki bence artık maddi aşkı geçmiştir..takıntı değildir... ve hatta bence Allahın sevgili kullarıdır ki bedeni aşktan tasavvufi aşka yol almaları sağlanmıştır. yaşadıkları bu dönemleri hayatları boyunca unutamayacaklarını - kavuşsalar bile- düşünüyorum.

Tek kızgınlığım, bu insanları bu falcı takımının bilmeden etmeden kırması, üzmesi.. tek dayanamadığım nokta budur..o yüzden enerjinizin tutmadığı falcıya gitmeyin..en ufak para hırsı hissettiğiniz falcının kapısına gitmeyin.. taş olsa dile getir böyle büyük ızdırap ve ümitler karşısında..

neyse herkes bildiğini okur zaten Rabbim bahsettiklerimin kalbine - bir nedeni olsa bile - daha fazla hüzün vermesin..

Pazarlama politikası olabilir ama bir hafta randevusunun dolu olması garip sanki kapısında kuyruk var doğru bizler aslında dertleşmeye olumlu bir şey duymaya ihtiyaç duyuyoruz ama şahsım adına duru görüsü olan aklımdaki sorulara cevap almamda katkısı olan falcı verdiğim parayı hak eder. Karşısındakini salak yerine koyup para koparmaya çalışanlar kendileri kaybeder ki kapısını da çalan olmaz. Yener'in ister reklam ister pazarlama ben de pek işe yaramadı tam gidecektim bu dolu hikayesini görünce vaz geçtim çünkü mantığa ters bütün Ankara fala gitse 1 hafta dolu olması zor değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…