Ankara'daki Falcılar

Arkadaşlar azeri kökenli Ankara'da YKMnin arka tarafında falcı pınar hanım vardı acaba telefonu varsa bana verebilirmisinizlütfen benim için çok önemli

ankaradaki falcı pınar yıllar önce de uçuk fiyatla bakan ve ancak ve ancak geçmişi okuyan bir falcıdır.benim favorim biraz kafası dağınık olsa da yasemin ve ikincisi de gülcandır.bu arada ilk kez yazıyorum umarım doğru yere yazdım :) ha bi de turuncu kafece oğuz var giden varsa nasıl sizce.

kizlar cok uzgunum cok :KK43: yok boyle bir aci
9 aydir bekledigim sozde ADAM eski sevgilisi ile nisanlanmis :KK43:
hayatinda birini goremedim diyenler nesibe rezzan mert venus istabul topigi burak ankaradan hepsi deyim artik nisan yasemin eylul pinar semrin vs vs vs akliniza kim geliyorsa iste :KK43:
son attigim fal melege kahveydi o dedi ki cok net baskasi var ! ve eski sevgilisini tarif etti ve evet o cikti :KK43:
hakkim helal degil bu ADAM a zaten beni uzenler hep mutlu hep :KK43:
buraya da yaziyim dedim kizlar degmez biri icin yasadiklarima bakin ve fali birakin gorduk nisanda ayni 5 liralik da

hayatinda birini goremedim diyenler nesibe rezzan mert venus istabul topigi burak ankaradan hepsi deyim artik nisan yasemin eylul pinar semrin vs vs vs akliniza kim geliyorsa iste :KK43:
son attigim fal melege kahveydi o dedi ki cok net baskasi var ! ve eski sevgilisini tarif etti ve evet o cikti :KK43:
buraya da yaziyim dedim kizlar degmez biri icin yasadiklarima bakin ve fali birakin gorduk nisanda ayni 5 liralik da

Gaussmat senin için gerçekten üzüldüm. Dilerim acın en kısa zaman içinde azalır. Kısa sürede toparlanmanı, yeni yıla yeni umut ve heyecanlarla hazırlanarak girmeni dilerim.

Ben de son baktırdığım faldan sonra anlamsızlıkları anlamaya başladım:) Nisan ın karmakarışık kimisi doğru kimisi teyit edemeyeceğim kimisi eski kimisi yeni düşünceler birbirine girince elimde kağıt yığıntısı ve üzüntüsü... :KK43: Nisan sana o adamın düşüncelerini mutlaka söylemiştir. Zaman içinde bunlar doğru çıktı mı yoksa onlar da mı sahte ya da karışık mı desem bilemedim. Daha önce yazdığım gibi benim falımda kişinin ağzından dökülenler onun yıllar evvel söyledikleriydi. Aradan çok sular aktı. Aynı cümlenin şimdiymiş gibi aktarılması tuhaf oldu.şaşırdım ve etkilendim ve üzüldüm. Falda birtakım tutarsızlıklar vardı bana göre yani hem çok iyi anlaşıyor, hem mutlu hem de nasıl ayrılmayı düşünebilir ki? Bir öyle bir öyle pek çok cümle... kafam inan çok karştı. zaten bunlardan sonra gitmemiş olmayı tercih ederdim. Sadece bunu öğrenmek isterim. sende de benzer ya da aynı şeyler oldu mu? Yanıtın için şimdiden teşekkürler.... Sayfalar dolusu yazı yada telefon kaydı, bir sürü-içinde belki doğru olanları vardır- cümle ama YALAN .. :KK43:

canim su kadarini soyleyim nisanin dedikleri gecmise ait dusunceler onun degil bizim aklimizi okuyo nisan aysenur (eski sevgili yeni nisanli) hayatinda baskasi var zaten demisti o patladi benimki bidaha aysenurla olmaz o benim hayatimi mahvetti demisti o da patladi benimki sozde gaussmati cok ozluyorum o baskasi ile olursa dayanamam diyordu simdi kendisi baskasi ile nisanli ! daha da nisanin diger dediklerini takmiyorum semrin temmuzdan sonra 5-6 kez o kuzla gorusmus ama sana asik demisti o da fissssss en son yener yuzuk var yuzuk haberi alcan demisti sonbahar demisti de biz eski sevgilime yormustuk o nisanli diye meger adam bunu gormus ekim demisti yine ekim ama onumuzdeki sene dedi gectigimiz ekimde olmus nişan belki seneye de evlenir fal benim icin bitti gorduk iste tutmuyo nisani yuzugu goremiyorlar ustune servetimizi aliyorlar

gaussmat inan kendim yaşamışım gibi çok üzüldüm. allah sana sabır versin. bir de şu yönden bak ama lütfen. ben kendimden bildiğim için yazıyorum, beni hayatta en çok yoran şey belirsizlik ve umut etmek. artık önüne bakma zamanı, güçlü olmaya çalış ve hakkında hayırlısını dile her zaman. akıl vermek haddim değil, inan çok üzüldüm. senin nasıl umutla çırpındığını biliyorum.

canim su kadarini soyleyim nisanin dedikleri gecmise ait dusunceler onun degil bizim aklimizi okuyo nisan aysenur (eski sevgili yeni nisanli) hayatinda baskasi var zaten demisti o patladi benimki bidaha aysenurla olmaz o benim hayatimi mahvetti demisti o da patladi benimki sozde gaussmati cok ozluyorum o baskasi ile olursa dayanamam diyordu simdi kendisi baskasi ile nisanli ! daha da nisanin diger dediklerini takmiyorum semrin temmuzdan sonra 5-6 kez o kuzla gorusmus ama sana asik demisti o da fissssss en son yener yuzuk var yuzuk haberi alcan demisti sonbahar demisti de biz eski sevgilime yormustuk o nisanli diye meger adam bunu gormus ekim demisti yine ekim ama onumuzdeki sene dedi gectigimiz ekimde olmus nişan belki seneye de evlenir fal benim icin bitti gorduk iste tutmuyo nisani yuzugu goremiyorlar ustune servetimizi aliyorlar

Çok teşekkürler yanıtın için. Söylediklerinde sonuna kadar haklısın. Belki bunları anlamamız için yaşamamız ve görmemiz gerekiyordu. Kesinlikle katılıyorum ki hakkında hayırlısı... Yeni yılın sana ve forumda gerçekten bu umut hırsızlarından bir şekilde mağdur olmuş, üzüntü yaşamış diğer arkadaşlarıma şans ve mutluluk getirmesini dilerim.

kızlar, sizleri bilemem ama benim son aylarda yaşadıklarımdan sonra fal defteri benim için tamamen kapanmıştı zaten.. defalarca yazdım ve söyledim, burada adı geçen ve inanılmaz paralardan tutun da çok düşük rakamlara kadar GELECEĞİ BİLEN YOK..

bana söylenen her şeyin aksini gördüm ve yaşadım. benim için fal defteri tamamen kapanmıştır... artık baktırmak şöyle dursun sohbetini bile yapmayacağım net olarak..

siteden üyeliğin nasıl silindiğini bilen varsa lütfen mesajla anlatsın. bir türlü bulamadım ben yerini..

Canım üzülme sakın hayırlısı buymuş karşına daha iyisi ve onu unutturacak biri çıkar inşallah.. Falcılar bizim zihnimizdekileri söylüyor anlaşılan :KK43:

kızlar, sizleri bilemem ama benim son aylarda yaşadıklarımdan sonra fal defteri benim için tamamen kapanmıştı zaten.. defalarca yazdım ve söyledim, burada adı geçen ve inanılmaz paralardan tutun da çok düşük rakamlara kadar GELECEĞİ BİLEN YOK..

bana söylenen her şeyin aksini gördüm ve yaşadım. benim için fal defteri tamamen kapanmıştır... artık baktırmak şöyle dursun sohbetini bile yapmayacağım net olarak..

siteden üyeliğin nasıl silindiğini bilen varsa lütfen mesajla anlatsın. bir türlü bulamadım ben yerini..
kazene msj at cnm ben oyle dondurmustum

Yaşadığın olaya gerçekten çok üzüldüm .değmez bu erkekler güvenmeye,inanmaya..

E ben de farkli bir sey soylemiyorum zaten. Ben burdan bir suru kisi yazdim dedigin sebeplerden.
Yasemin icin de cok yazi yazdim, ciktigini cikmadigini, nasil baktigini ettigini... Ama Babystar
Burada onun reklaminin yapildigini dusunuyorum demis, ona ithafen dedim ben. Onun begenmemis olmasi, bizim yalan yanlis yada reklam amacli yazdigimiz anlamina gelmez.
Zaten fal belli basli duymak istediklerinizi duyduktan sonra sarpa sariyor, ben uzun bir sure fal defterini kapatiyorum, gereksiz de buluyorum artik. Birkac ay sonra merak ettigim bir seyler duymak istersem ancak....

valla kusura hıc ama hıc kusura bakma tartışma falanda yaratmaya calısmıyorum zaten ugrascak vaktımde yok ama bende reklam yaptıgını dusunuyorum ben yazıyorum buraya falı cıkmadı dıye sen hala bana aksını ıddıa etmeye calısıyosun yok fayda gormüşsğndür yok senınkının karakterı degışmiştir falan dıye yahu falı cıkmadı cıkmayan seye zorla cıktımı yazıyım kasımın 17 sınde sure doldu bugun 9 aralık buna mı cıktı dıycem yanı ayrıca yukarda bı arkadas yazmıs once olucak sonra olmıycak dedı dıye bana baktıgı falda oyleydı bes dakıka once olucak demıs bıkac satır sonra zor olur yazmışım bısey ya olur ya olmaz hadı bunu da gecıyım burdan on kısı baktırıp 5 ine tutsa gene derımkı benım enerjim uyuşmamıştır ama yok bak kac kısı yazdı cıkmadı dıye bence daha fazla nısan soyle yasemın boyle deme cunku yazık gunah sadece bız yokuz burda zıyaretcılerde okuyo havadan cope gıden 140 lıra yazık gunah:KK19::KK19::KK19:

kızlar bahsettıgm ebru ebru alev dııl bu kadının kendı ofısı mı ne varmıs arkadasımı cok zorlamama ragmen nelerı bılıp nelerı bılemedıgını soyletemedım hayatıyla alakalı oldugu ıcın anlatmak ıstemıyo kendı maddı durumu ıyı oldugu ıcınde pek bızım durumumuzdan anlamaz yanı o dırek gıdıp dener ve benden de bunubekledıgı ıcın anlattıramadım o yuzden malesefkı baska bılgı yok elımde kusura bakmayın:KK5:

İş arkadaşım merakına yenik düşüp Yener'den randevu aldı artık yorumlarına göre bakıp size de bilgi veririm. Bir süreliğine İstanbul'da işim var orada şansımı deneyeceğim Burak diye bir falcıdan bahsediliyordu İstanbul topiğinde belki ben de ona baktıracağım. Koskoca Ankara'da hepsini toplasan bir falcı etmedi ya :KK50:

İş arkadaşım merakına yenik düşüp Yener'den randevu aldı artık yorumlarına göre bakıp size de bilgi veririm. Bir süreliğine İstanbul'da işim var orada şansımı deneyeceğim Burak diye bir falcıdan bahsediliyordu İstanbul topiğinde belki ben de ona baktıracağım. Koskoca Ankara'da hepsini toplasan bir falcı etmedi ya :KK50:

ya buragı bende cok merak edıyorum aslında memnun kalan cok kısı var ama memnun kalmayanlarda var inş sen memnun kalan taraftan olursun:KK34:

Son düzenleme:
buraga baktirmis biri olarak soyluyorum hayatinda kimse yok hala seni seviyo dedi adam nisanli cikti :KK43: yazik parana

cok uzuldum saglık olsunn ....:KK5::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Kalem nerede :44: ana yönelik noktası var mı isim vs tutturuyor mu???

canım yeni gördüm kusura bakma uzun zamandır siteye girmiyorum
yani geçmişi iyi tarif etti aynı dediği gibi yaşandı herşey ama baya bi zaman var dediklerinin çıkmasına 1.5 ay sonraçıkarsa yazarımzaten buralara

X