Ankara'daki Falcılar

Tatlım ben kaçırdım sanırsam kimden bahsediyorsunuzz anlayamadımm yardımcı olup paylaşırsan sevinirimm

Hanımlar asmaaltı'ndaki yener'i çok merak ediyorum. Gitmeyi düşünüyorum. Ne dersiniz?
Giden varsa fikrini yazabilir mi lütfen

Hanımlar asmaaltı'ndaki yener'i çok merak ediyorum. Gitmeyi düşünüyorum. Ne dersiniz?

Pazar günü o soğukta yenere gittim. kafede toplam 4 kişi vardı ve fal müsterisi degildi. Yener bey randevu ile çalışıyormuş randevusda çok doluymuş ama bomboştu cafe.. sonucta anca bir hafta sonrasına randevu verebiliyorlarmışşşş. kahvesi 35tl kahve tarot 50 tl imişş. Gercekten bu falcıları ve fal kafe sahiplerini bizler bu duruma getirdikkkk. Bomboşş bir günde yani kimsenin olmadığı bir günde Falcı yener beyde sıra cokmuşşşş vay beee.... Gitmeyin bencee burdan reklamlarını yapıyorlar sonrada degmiyecek miktarda fiyat istiyorlarr.

Tahmin edilen malumun ilanı seviye atlatmış kendine valla arkadaşım gitmekte kararlı bana kalsa hiç adım atmam böylesine. Bir halt bilseler bari zaten cafe falcısından ne beklenir ki

tatlım geçmiş olsun inan bende de aynısı oldu o yüzden uzun zamandır fal baktırmıyorum geçmişi boşver önüne bak üzülmeye değmez çok çok fal kirizin tutarsa sadece 5tl ye bakana git derim oda eğlence olsun diye sakın ümit bağlama çünkü falcıların bir b... bildikleri yok paralarımıza yazık...

vallahi ayıp ya ben ne dyim bunlara?

Aynen ben de tartisma yaratmak istemiyorum ve zaten sana iyilik yapanda kabahat. Ben sana yardim olsun diye yazdim onlari, farkli bakis acisina ihtiyaci vardir insanlarin cunku..
Ayrica tek ben yazmiyorum onlarla ilgili memnuniyetimi.. Tek tek isim veremeyecegim, zaten sen benden daha iyi biliyorsundur. Benim dusuncelerim degismedi o kadinlarla ilgili, ben ani ve gelecegi bildikleri cok olay yasadim ikisinin de.
Benim deneyimlerim kendime, ve zaten daha da bu siteyle paylasacagim bir sey yok.

Bu siteden arkadaslarim var, ve senin gibiler yuzunden kalkip Nisan bana cok onemli sunlari bildi, Yasemin soyle dedi oldu gibi yazmak istemiyorlar, cunku polemik yaratiyorsunuz.
Bu siteden 6-7 arkadasim oldu, onlarla dusuncelerimi paylasirim, destekleriz birbirimizi ve inan bu kadari yeter.
İşleri cozulunce belki bir ikisi yazar buraya Nisanla Yaseminle ilgili... Ben, benimle paylasilanlara ve birbirimize gosterdigimiz Saygi ve Sevgi dolu yardimlasmaya bakarim.. Bu kadari yeterli benim icin.

seni tanımıyor olsam bile yazdıklarına reklam diyemem yani . işin güücüünn hiç yoktu millete para kazandırmak için reklam yapacaksınnn hıhııımm. kaç para veriyorlar sanaa DD

Yener'i kesinlikle tavsiye etmem verdiğiniz paraya asla değmiyor.şöyleki kpssye girmeden yenere gitmiştim alman gerekenden puandan 5 puan fazla alacaksın atanacaksın dedi.yani bu durumda 75 almam gerekiyordu ama 62 aldım.anlayacağınız atanmak bi tarafa başvuru bile yapamadım.ben gırgır cafedeki tuğçeyi tavsiye ediyorum çok daha iyi

valla senden yardım bekledıgımı ıstedıgımi kesınlıkle hatırlamıyorum bende bana bakılan fala bakarım fal cıkmadı ve gıden 100 lırama yanarım çıkmadıysa çıkmamıştır yanı ben anlatamıyorum galıba sana saygı sevgıden bahsetmışsınde daha once bana yazdıgın 'aaa bıde lısans okuyomuşsun yazık yazık'yazdıgını hatırlatırım senın saygı anlayışın buysa baska bısey dıyemem benım ıcın senınle paylasım bıttı bırdaha benımle alakalı bana hıtaben bısey yazma yardım etme daha once senı ozeldende uyardım ama ...

Ne diyosun kizim ya gece gece
İstedigini yap diyorum, ister ciksin sana fal, ister cikmasin beni ilgilendirmiyor, ben seni insan yerine koydum, bir seyler acikladim zamaninda. Yardim bekliyor ki insanlar buraya yazi yaziyor. O sebepten..
sevgi saygi ve seni ayni kefeye koyan yok zaten !!! Seninle isim yok benim.
Evet yazik lisans mezunusun ama bunu gerektiren algilama ve konusma yetisi goremiyorum sende.
Ben bana yaptigin ithama cevap verdim, ve bu siteyle bir sey paylasmak istemedigimi soyledim, zaten neyin ne oldugunu biliyorum cunku.
Lutfen (algilayabiliyorsan) bana artik cevap yazma. Senin fikrin sana, benim fikrim bana.

seni tanımıyor olsam bile yazdıklarına reklam diyemem yani . işin güücüünn hiç yoktu millete para kazandırmak için reklam yapacaksınnn hıhııımm. kaç para veriyorlar sanaa DD

Bilmiyorum tatlim, Tolin benden daha iyi biliyor, ona sor. :)

Son düzenleme:
Arkadaslar burasi bi fal topigi kimse kimseden ne daha akilli ne de daha üstün böyle kirici kotu üslupla tartışacak bir durum oldugunu düşünmüyorum. Ayrıca cogu kisi buraya aman simdi reklamcı diye yaftalanirim aman kotu bisey söylerler diye yazmiyor.. burdaki herkes belli yasa olgunluga gelmiş insanlar coluk cocuk gibi davranıp kimsenin kalbini kirmaya gerek yok biraz akilli olgun davranin . Kimseye kasitli yazmadim ortaliga bırakıyorum lafi isteyen ustune alınabilir. Iyi geceler iyi fallar size.

tolin, derdim asla asla asla tartışma çıkarmak değil ama okul konusunu yine açmışsın bak burada 6-7 lişiyi birebir tanıma şansım oldu çoğu da senden iyi okullardan ve bölümlerden mezun. Bunu aşağılamak için demiyorum bak öyle bi hakkım da yok eski bir eğitimci olarak, yapmam zaten bunu ama sen konuya "sizin rüyanızda göremeyeceğiniz üniversitede okuyorum" diye girersen alay konusu da olursun gülünç duruma da düşersin.ki sen bu lafı kimse okul lafı etmezken söyledin canım.
tamam sen memnun değilsin tamam bana da çıkmadı xlilax da zaten yasemine kızdığı noktayı falan söyledi...hayır niye reklam yapsın yaseminle nisan ortak mı ki xlilaz onları övsün...o yaşadı dediklerini ben yaşamadım kendi aramızda da konuşuyoruz ben ona reklam yaptın falan demiyorum...

Ben asla fala inanmam halada inanamıyorum ama yaşadığım bir şeyi sizinle paylaşmak isterim. Bundan 6 yıl önce üniversite 2. Sınıftaydım arkadaşlarla ankarada kızılayda bir gözlemeciye girdik, üst katında bir bayanın fala baktığını söylediler eee bizim kızlarda meraklı yukarı kata çıktık, biraz pis biyerdi ne yalan söyleyim içim ürperdi, korktum hatta ben gelmicem dedim ama beni zorla arkadaşlar cıkardı yukarı. Içerde absürd giyinmiş bir kadın vardı gözüm hiç tutmadı fal 5 tl dedi ve ilk bana bakcagını söyledi bende alay olsun diye içicem lan, bak anasını satayım dedim:) çocukluk işte.... Her neyse kadının bana tek dediği sen okudugun bölümün işini yapmayacaksın, telefon üzerine bir işe girceksin ve eşinle orda tanışcaksın dedi ve bende güldüm. Kadın iyice kendini kaptırıp 9 senin ugurlu rakamın hayatındaki hersey 9 ile düzelecek dedi. Bende ne demek istediğini anlamadığımı söyledim, o da bana okulu zor bitireceksin ve biraz bekleyip 9. Ay da işe girceksin 1yıl sonra 9. Ayda eşinle tanışcaksın ve 9. Ayda evleneceksin dedi:) bastım kahkahayı kadın bozuldu gitti. Aradan 2 yıl gecti 9. Ayda heryerde telefon olan bir işe girdim. Bir yıl sonra orda 1.yılımızı kutlarken yani yine 9 ayın 9 unda eşimle tanıştım ve 1 yıl sonra 15 eylül olarak düğün hazırlığı yaparken eşimin tayin nedeni olduğu için 9. Ayın 9 da yani 1 hafta öncesinde evlenmek zorunda kaldık:) kadın bi 9 dedi, o çok pis salladı hepsini tututurdu ama hala inanmıyorum fallara ne sallayışdı ya

çok ilginç bir anı peki tam olarak yeri nerde ankaraya gelirsem uğramak isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…