Ankarada Tüp Bebek yaptıranlar

çok sağol cevabın için.
İlgi çok kalabalık olduğu için mi zayıf? İşleri kendiniz yurutuyorsunuz derken ne demek istedin canim?

çok sağol cevabın için.
İlgi çok kalabalık olduğu için mi zayıf? İşleri kendiniz yurutuyorsunuz derken ne demek istedin canim?
Yani sürekli senin araman sorman randevü alman gerekiyo kontroller için ilaçların kullanımı için.mesela pozitif çıktığını ben aradım söyledim şu gün kontrole gel bile demediler.ne zaman gideceğimi bilmiyorum.recai hoca yı sadece 2 kez görüyosun.hep hemşireler ilgileniyor.ve başka bir doktor muayne ediyor.onlarda yoğunluktan yeterince ilgili olamıyolar malesef.ama sistemleri oturmuş.her şey ilerliyor.beklentine bağlı aslında memnun kalıp kalmamak

Benimki genetik değil, sebebi de belli değil canım. Gürgan klinigi araştırıyorum fakat eşim Recai beye gidelim istiyor. Yine de bir görüşmeye gidebiliriz
inşallah içine sinen ve olumlu sonuç alacağın bi doktor karşına çıkar bn böyle dua ediorum artık doktorlar işi ticarete reklama dökmüş çünkü malasef..

Bende yarin baskent hastabesinde histereskopi ye gircem doktorum hulisi bey bakalim neler olacak yarini iple cekiyorum tedavi ilerledikce mutlu oluyorum cok heyacnlym endiselymde snrasi tup bebek gorunuyor dedi

Merhaba nisan ayında ben de Gurgan clinic te bi ön gorusme yapacagm.izlenimleriniz nasıldi.Hastaya yaklaşımlari nasıl acaba
Benimde iki gün önce transferim oldu gürgan klinikte sonuç ne olur bilemem ama kesinlikle tavsiye etmiyorum. İlk görüşmemiz çok güzel geçti İzmirden sırf laboratuvarı iyi farklı yöntemler uyguluyor en önemlisi de imsi uyguluyor diye kalktık gittik ilk görüşme mükemmel daha önce 2 negatif denememiz olduğu için Timur bey biyolog tamda bizim istediğimiz tedavinin bize uygun olduğunu mikro cip ve imsi uygulanacağını hatta döllenme problem olduğu için kalsiyum inofor uygulanacağı söylendi bizde mutlu şekilde ayrıldık görüşmeden eşim hemen yurtdışına döndü orada yaşıyoruz ve tedavi için ayıracağımız zaman çok kısıtlı neyse 1 hafta sonra histereskopi oldum diğer ay tedaviye başladık iki günde bir izmirden ankaraya geldim neyse yumurta toplandı 5. Gün transfer beklerken 2. Gün arayıp 13 yumurtadan sadece 4 ü döllendi 1 inin gelişim yavaş diğerleri grade 2 ertesi gün transfer tabi biz şok. Neysr transfere gittik embriyolog sadece mikro cip yapıldığını söyledi diğer yöntemleri neden uygulamadınız biz talep etmiştik deyince cevap yok.transferden sonra 3 saat timur gürgan bekledik ve 3 saatin sonunda yüzümüze bakmadan siz ilgilenin benim ucağım var deyip çıktı diğer iki doktor bu bizi aşar deyip yanımıza gelmedi resmen kimse muhatap olmadı sonra embriyolog gelip size imsi uygun değildi kalsiyum inofor kimyasal bir işlem kaliteyi bozuyor tercih etmiyorum deyip savunmalar yaptı profesörün bize uygun gördüğü tedaviyi embriyolog çokta bir işe yaramıyor onlar deyip talep etmemize rağmen uygulamamışlar.sonuç diğer tedavimde 6 tane dondurulmusum vardı burada ikinci kalite anca oluştu, biz gürgan kliniğe imsi için geldik bu tedaviyi izmirde de alırdık resmen kandırıldık ve muhatap bulamadık.

Bende yarin baskent hastabesinde histereskopi ye gircem doktorum hulisi bey bakalim neler olacak yarini iple cekiyorum tedavi ilerledikce mutlu oluyorum cok heyacnlym endiselymde snrasi tup bebek gorunuyor dedi
Allah yardımcın olsun canım bnde olmuştum histeroskopi sıkışık gel diolar sana ama odada uzun süre bekletiolar dayanamıosun o yüzden sana tavsiyem onu çok iyi ayarla sonrasında da uyanınca seni hemen kaldırıp göndermek istiolar sen kendine gelene kadar kalkma mide bulantın olursa mutlaka destek al hemşirelerden ben yaşadım hepsini tecrübesizdim sonrasında 1 ay boyunca kanamam oldu panik yapma olursa normalmiş inşallah senin daha iyi olur ve iyi sonuç alırsn

çok üzüldüm ihmal var gerçekten ben hep diorm ilk görüşme hep iyi oluo ama sonrasında ilgi alaka tamamıyla değişio tüm hastanlerde böyle nerdeyse iyi doktoru tam anlamıyla bulmak o kadar zor ki sizi maddi manevi yıpratıolar yazık oluo bizlere bi ümit gidiorz sonuç sıfır inşallah bidaha böyle bi talihsizlik yaşamazsınız inşallah bu yaşadıklrmzn mükafatını bi gün alırız

Anladım canım çok sagol. Ben Ankara dışında yaşıyorum, önceki tedavimde de kontrolleri yaşadığım şehirde özel hastanede iyi bir doktorum var, ona yaptırıp telefonla bildiriyordum. Eşimle benim sürekli izin alıp Ankara'ya gidip gelmemiz çok zor.
Yine öyle olacak. Yani bilmiyorum tabi ki zor bir hastayım malesef, 29yasindayim amh değerim cok düşük. Vakit kaybettirmeyecek bir doktor arayisindayim. Recai beyle telefonda görüştük. Muayene için çağırdılar. Gidip görüşeceğiz inşallah gidince de içime siner

inşallah içine sinen ve olumlu sonuç alacağın bi doktor karşına çıkar bn böyle dua ediorum artık doktorlar işi ticarete reklama dökmüş çünkü malasef..
İnsallah.. ilk tedavimi Hacettepe de yaptirdim, devlet hastanesi olduğu için içim rahatti doktorlarin maddi kaygısı olmadığı için daha samimi geliyordu. Fakat bu sefer farklı bir doktor deneyelim istedik. İnşallah olumlu sonuç almak nasip olur hepimize bir an önce.

bugün gürgan klinikte ışın hocayla randevum ve muayene sonucunda tedaviye başlama kararı aldık ufuk üniversitesi devlet raporu destekli tedavi olucm ücreti 4 bin gonal f 300 ile e2 değerim normal çıkarsa bugün başlıcz hayırlısı dedik yola kaldığımız yerden devam edicez inşallah meleğime kavuşurum

İnşallah canım.hakkında hayırlısı olsun.tez zamanda javuşursun inşallah yavruna..

Bugün yumurta toplama yapıldı 2 yumurta alındı yarn belli olacak döllenme durumları inşallah hayırlı sonuçlar alrım 2 yumurta ile iyi sonuca ulaşan var mı

merhaba, ben ankara güven hastanesinde yumurta dondurma işlemi yaptırdım, 12 günlük bir süreç masraflar 7.500+2.500 civarı da ilaçlar tuttu, çok memnun kaldım, rezerv azlığından dolayı basvurmuştum önce devlet hastanesinden rapor alınıyor yalnız uzun bir süreç sorularınız varsa alabilrim iyi günler

Kızlar Ankara’da kimler nerde tüp bebek tedavisine başladı ve ne sonuç aldı güncelleyelim mi konuyu biraz benim ilk tedavim anatolia Hakan hoca ile şimdi transfer sonucunu bekliyorum ya siz????
Prof. Dr Nuray Bozkurt. ilk denememde başarılı oldu.muayenehanesi mahall ankarada. Tüp bebek işlemini ise genart tüp bebek merkezinde yapıyor Yıllarca gazi de çalıştı çok başarılı bir bayan. Deneyin derim. Zaten çok gerçekçi ne olup ne olamayacağını söylüyor dediği de oluyor.

Bahcecide Selen Sakar Ecemise yaptirdim ilk denememdi tedavi basta cok olumsuzdu hastam memmun olsun diye iyi demiyor gercekligiyle butun olan doktor
transferimi yaparken bile cok heycanli ve istekli gordum bahceci evet iyi hos ama elbette diger merkezler gibi eksileri var
Ama ben Selen hanimi cok sevdim guleryuzuyle yapti tedaviyi transferin 7. gununde aldim pozitifi insallah kucagima da alirim rabbim olmayan herkese nasip etsin
evlat bambaska

Ben de Ankara Nova art tüp bebek merkezinde tedavi gördüm . İlk deneme hiç bir olumsuzluk olmamasına rağmen negatif çıktı . Merkez genel olarak kötü değil . Eksikleri var .

Merhaba fiyat raporlu fiyat midir yoksa devlet destegi olmadan ki fiyat mo forumda okuyorum 15 20 bin gozum korktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…