Ankarada Tüp Bebek yaptıranlar

Herseyde bi hayir vardir diye dusunun etlik zubeydeye gidin tavsiye ederim.cok basarilililar alanlarinda doktorlari cok anlayisli isini severek.yapan insanlar hastayi pskjk olarak yormuyorlar pisman.olmazsiniz

Ben memorial da aygül hanıma gittim hiçmemnun kalmadım kan değerlerime bakmadan bana birsuru hormon dayadı. Sonuçta yumurtaligimda kist oluştu. Hayatımda kist nedir bilmem .hiçtavsiye etmiyorum psikolojim bozuldu ilgilenmedi hiç.

Önemli olan yumurtanın olması. Bir tane bile olsa yetiyor.

İnşallah en kısa sürede dileğine kavuşursun.

Merhabalr ben selen hanıma gitmeyi düşünüyorum bana yardımcı olabilir misiniz ? Güvenebilir miyim selen hanıma

Hulusi hocayı çoğunlukla övüyorlar ama ben bir sene tedavi gördüm onda o kadar kalabalık oluyorki anlatamam prp olacaktım beni saat 1 den 5 e kadar beklettiler on dakkalık bir işlem için hastaneden 6 buçukta çıktım transfer içinde saatlerce bekliyorsunuz transfer yapılacağı saate neden hasta kabul ediyor onuda bilmiyorum zaten stresten ölüyorsun birde beklerken daha kötü oluyorsunuz su için idrara sıkışın diyorlar sıkışıyorsun hoca gelmiyor tuvalete gidiyorsun tekarar su içiyorsun sıkışıyorsun hoca gelmiyor tuvalete gidiyorsun 3 kere tekrarlandı bu durum transfer günü....... hamile kalanlar tabi bunları görmüyorlar bu zorlukları yaşamamız gerkeyiyormuş deyip geçiyorlar ..tek yumurtayla 1 senedir transfer yapmadı artık ben dedim bu ay yapalım yoksa tedaviyi bırakacam diye dünyanın parasını harcadık her ay ilaç ankaraya git gel ve yumurtamda iyi çıktı

Allah razı olsun. İnşaallah Rabbim sana en guzelinden bi evlat nasip etsin. Dr. arastiriyorum amh 0.
01 sizin fsh düşük mü
Merhaba fsh niz kaç acaba ? Amh benimde 0,03 tü ama 1 ay arayla 0,01 e düşmüş sanırım ya da labaratuvar hatası bilemiyorum benimde bu civarlarda amh değerim. Hangi sehirdesiniz acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…