Ankarada Tüp Bebek yaptıranlar

Sweetelfie

Rabbim ol derse olur
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2017
146
186
35
Kızlar Ankara’da kimler nerde tüp bebek tedavisine başladı ve ne sonuç aldı güncelleyelim mi konuyu biraz benim ilk tedavim anatolia Hakan hoca ile şimdi transfer sonucunu bekliyorum ya siz????

Bugün benimde 5. Günüm inşallah hayırlı sonuçlar alırız başkent hastanesinde hangi doktorla tedavi oldunuz cnm ilgi alaka nasıldı hastane geneli
Göğşen hocanın hastasıyım. Genel olarak ekip güler yüzlü ama Göğşen hoca hastalarıyla doğal olarak çok fazla ilgilenemiyor. Muayene olursun bir iki kelime eder gerisi hemşireye kalır ve tedavini olursun. Hulusi hocanın hastası olursanız genelde sıra çok beklersiniz.Çünkü Göğşen Hocanın 3 katı hastası oluyor bir günde.

Evet doğru bende de öyle oldu doktorlar yoğun oldukları için yumurta toplama işlemine kadar nadir gördüm genelde hemşireler ilgileniyor telefonla bilgilendirmelerde de hemşireler ön plandaydı

canım selen hanımla görüştüm ben ilgiside alakasıda çok iyiydi. bir kaç tahlil istedi rahim filmi falan onları da toplayıp başlıyorum tedaviye

canım selen hanımla görüştüm ben ilgiside alakasıda çok iyiydi. bir kaç tahlil istedi rahim filmi falan onları da toplayıp başlıyorum tedaviye
Hastane ve doktor seçiminde bu şekilde arkadaş tavsiyesi etkili oluyo o yüzden bu başlığı açtım cnm inş sonucumuz iyi olur buradaki bilgilerimiz de herkese yardımcı olur hamilelik testine kadar evde test yapmayı düşündn mü peki hiç cnm

Evet cnm bnm nedenim yumurta rezerv azlığıydı toplam 4 tane toplandı 1 tane 8 hücreli transfer edildi hayırlı sonuç bekliyoruz inşallah sen başladın mı tedaviye peki
Allah razı olsun. İnşaallah Rabbim sana en guzelinden bi evlat nasip etsin. Dr. arastiriyorum amh 0.
01 sizin fsh düşük mü

Aminnn hepimize inşallah cnm bnm doğuştan sağ yumurtalığm olmadığı için rezerv yarıya düşmüş amh 0.49 du bu değer yaptrdgn laboratuvara göre değişio aynı gün bakılıp sonuç verilmesi sağlıklı oluo doktorm anatolia Hakan yaralı ben görüş derim ilgili kurumsal seni rahatlatan bi klinik en önemlisi emriyolog tabi tüp bebekte onu da araştr mutlaka

ben tedaviye yeni başladım canım o yüzden evde test yapmayı düşünmedim ama transferden sonra sanırım kan testine kadar dayanamayıp evde test yaparım

kızlar merhaba.
Ben 1 yıllık evliyim 6 aydır çocuk düşünüyoruz. 34 yaşındayım. 6 ay boyunca kendi denemelerimiz başarısız olunca testlerimizi yaptırdık. Benim herşey normal ufak bir pko'm var ama doktor önemsiz dedi. Ancak eşimin sperm sayısı neredeyse yok denecek kadar az. 2 ölü sperm 2 yavaş sperm. Homon testleri ve ultrasonu normal çıktı. Muhtemelen kanallarında tıkanıklık var. Bu hafta testi yenileteceğiz. Ancak sonuç aynı çıkarsa tüp bebekten başka şansımız yok. Ticari kaygısı olmayan, başarılı bir doktor ararken Başkent Üniv'de Göğşen hocada karar kıldım. Hatta az evvel arayıp haftaya çarşambaya randevu aldım.

Sormak istediğim şu ki; bizim durumumuz gibi eşinde sperm sorunu olan var mıydı aranızda ve spermleri ne şekilde topladılar. Bir sürü yöntem okudum. Bu sperm toplama işlemini de tüp bebek merkezleri mi yapıyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…