Ankarada Tüp Bebek yaptıranlar

bahcecide ayni canim ek vitamin kullandim 1000 lirada ona vermistim
Arkadaslar tüp bebege baslamadan 8.500+2000 ilac deniliyor ama rahat 20 bini buluyor
kalan embriyo dondurma vs derken alip basini gidiyor
Kizlar bu fiyatlar raporlu mu raporsuz mu doktorum tup bebek icin rapor cikartalim dedi asilama mi yapilir once direk rapor mu verir cok bilgisizim bu konuda haliyle herkes birsey soyluyor merkezler desen gorusmeden fiyat alamiyorsun raporum daha cikmadigi icin gidip gorusemiyorim da :KK64:

Kizlar bu fiyatlar raporlu mu raporsuz mu doktorum tup bebek icin rapor cikartalim dedi asilama mi yapilir once direk rapor mu verir cok bilgisizim bu konuda haliyle herkes birsey soyluyor merkezler desen gorusmeden fiyat alamiyorsun raporum daha cikmadigi icin gidip gorusemiyorim da :KK64:
canim benimki raporsuz fiyati
bahcecide arayip bilgi alabiliyorsun yada drla ön görüsme yapilabiliyo ucretsiz
yüz yüze gidip konusmak daha iyi sirf bu yuzden kibristan 1 ay erken geldim 3 aydir ankaradayim emek ugras istiyor cok zor Allah herkesin yardimcisi olsun canim
sormak istedigin bisey olursa sor canim
raporla ilgili konu acmistim ben
ama rapor almadim uzun suruyormus ve esim yanimda yoktu zaten stresli is birka dedi esim raporu ama 1 lira bile tedavide lazim oluyor canim

canim benimki raporsuz fiyati
bahcecide arayip bilgi alabiliyorsun yada drla ön görüsme yapilabiliyo ucretsiz
yüz yüze gidip konusmak daha iyi sirf bu yuzden kibristan 1 ay erken geldim 3 aydir ankaradayim emek ugras istiyor cok zor Allah herkesin yardimcisi olsun canim
sormak istedigin bisey olursa sor canim
raporla ilgili konu acmistim ben
ama rapor almadim uzun suruyormus ve esim yanimda yoktu zaten stresli is birka dedi esim raporu ama 1 lira bile tedavide lazim oluyor canim
Aynen oyle canim allah razi olsun cok fazla maddi durumum.olmadigi icin bekleyecegin bu da bir sinav rabbim de sizin gonlunuze gore versin . Heyete gir3cegim sali gunu nasil bir prosedur isliyor bilmiyorum cok mu uzun surecek 😶

Merhabalar, ben de bu haftasonu Hakan Yaralı ya muayene olmaya gideceğim. Gerçi Fsh ım düşmeden tüp bebek falan yapamıycam. Ama bu başlıkta ilk kez rapor olayını okudum. Raporu herkes alabiliyor mu ?Ücretler konusunda fayda sağlıyor mu? Ayrıntılarını anlatabilir misiniz rica etsem.

Merhabalar, ben de bu haftasonu Hakan Yaralı ya muayene olmaya gideceğim. Gerçi Fsh ım düşmeden tüp bebek falan yapamıycam. Ama bu başlıkta ilk kez rapor olayını okudum. Raporu herkes alabiliyor mu ?Ücretler konusunda fayda sağlıyor mu? Ayrıntılarını anlatabilir misiniz rica etsem.
Canim ben bildigim kadarini paylasayim benim 1 evladim var ve 6 yildir gebelik olmuyor oglum da buyudu ben de bir sorun yok esimin degerleri ileri hareket olmuuor doktorumuz tup bebek onerdi devlet hastanesine gidiyorum bu arada tedavi icin devlet hastanesi rapor cikartiyor butun islemlerimi oradan yaptiriyorum artk 2. Cock olmasi ya da 3 yil evli olma sartlari aranmiyormus tam net bilgim yok ama sureci basladigim andan itibaren yazacagim Allah in izniyle 🤲 kimle konusursaniz dua isteyin kimim duasi makbul belli olmaz yine bir umut rabbime insallaj gerek kalmadan gebe kalirim 🤲

Aynen oyle canim allah razi olsun cok fazla maddi durumum.olmadigi icin bekleyecegin bu da bir sinav rabbim de sizin gonlunuze gore versin . Heyete gir3cegim sali gunu nasil bir prosedur isliyor bilmiyorum cok mu uzun surecek 😶
canim esinin ve senin testlerin olursa yaninda cabuk ilerler rahim filmi falan istiyolar mi
adetin 2. gunu kanda bazi testleri yapiyorlarmis
sonra yumurtlama doneminde cagirip bakiyomus sonrasinda 21 gun adetin dr boyle demisti
bundan sonraki donemde infertiliteye gonderecem seni demisti
40 gununu alir demisti ama seni dr yonlendirmis insallah kisa surer ben zubeyde hanimda sormustum
esinin testlerini de istiyorlardi sanirim
canim kafam cok doluydu pek hatirlayamadim
rapor en iyisi canim bizde cok zorlandik
maddi acidan Allah yardimciniz olsun tekrardan hayirli haberlerle insallah

canim esinin ve senin testlerin olursa yaninda cabuk ilerler rahim filmi falan istiyolar mi
adetin 2. gunu kanda bazi testleri yapiyorlarmis
sonra yumurtlama doneminde cagirip bakiyomus sonrasinda 21 gun adetin dr boyle demisti
bundan sonraki donemde infertiliteye gonderecem seni demisti
40 gununu alir demisti ama seni dr yonlendirmis insallah kisa surer ben zubeyde hanimda sormustum
esinin testlerini de istiyorlardi sanirim
canim kafam cok doluydu pek hatirlayamadim
rapor en iyisi canim bizde cok zorlandik
maddi acidan Allah yardimciniz olsun tekrardan hayirli haberlerle insallah
Dosyalarim hazir esimin en son 2016 yilindan ve ocak ayindan var testleri benim hsg hepsi yapildi ilkokul cocugu gb hazirladim onlari😁 belki son ayi da gormek isterse spermogram mi ne ondan yaparlar. Bende 1 inde progesteron icin kan vercm rabbim.gonlumuzdekini iyilikle versin amin🤲

Dosyalarim hazir esimin en son 2016 yilindan ve ocak ayindan var testleri benim hsg hepsi yapildi ilkokul cocugu gb hazirladim onlari😁 belki son ayi da gormek isterse spermogram mi ne ondan yaparlar. Bende 1 inde progesteron icin kan vercm rabbim.gonlumuzdekini iyilikle versin amin🤲
oh oh ne güzel iyi yapmissin canim basarinin temellerini saglam atmissin canim hersey hazir super anne olacaksin insallah
rabbim kimsenin kucagini bos koymasin göbusler bebekle dolsun insallah canim
simdiden tedavin hayirli olsun

oh oh ne güzel iyi yapmissin canim basarinin temellerini saglam atmissin canim hersey hazir super anne olacaksin insallah
rabbim kimsenin kucagini bos koymasin göbusler bebekle dolsun insallah canim
simdiden tedavin hayirli olsun
Insallah cikar canim yaa hepimize insallah hepimize 🤲

Prof. Dr Nuray Bozkurt. ilk denememde başarılı oldu.muayenehanesi mahall ankarada. Tüp bebek işlemini ise genart tüp bebek merkezinde yapıyor Yıllarca gazi de çalıştı çok başarılı bir bayan. Deneyin derim. Zaten çok gerçekçi ne olup ne olamayacağını söylüyor dediği de oluyor.
Iyi bi drdan once iyi bi insan demisti ablam 3 yil once gazinin ozelinde ablamla ilgilenmis 7 ay boyunca ve 1 lira dahi almamis arada bi tanidik vardi baska bi dr olsa alirdi ablam ucret odemeye gidince cok sasirdigini soylemisti
ilgisi alakasi cok iyiymis bende gitmek istedim ama gaziden ayrilmis ayri bir yerdeymis

Selam kızlar. benim de Amh 0,12 Fsh kaça çıktı kimbilir :KK70: Ben mart sonu hakan yaralıya gttm ama hiç içime sinmedi. gerçekten azarlar gibi konuşuyo insanla. kullandığım tüm ilaçaları bıraktırdı.adetin 2-3. günü gel dedi. doğum kontrol hapını bırakınca adet oldum ama hapın etkisi bence, bu yüzden söylemedim onlara. tabi bu arada içime sinmeyince başka doktorlara gideym dedm. Cihangir Çakıcıya gttm adet bitimi hemen bana Gonal F ve Femara verdi femara yı 5 gün gonal f i10 gün kullandm ilk 1 hafta yumurta gözlenmemişti 10 gün sonunda tek yumurta o da 7,5 mm. Bi iş yaramadı.
Pazar günü adet gibi bişy oldum o yüzden bgn tekrar Hakan hocaya gttim normalde kan ve ultrason bakıp tedaviye başlıycaktık. Ultrasona Mehtap hoca grdi. Zaten Hakan hocanın pek görünmediğini okumuştm. Transferi bile yapmıyo sanırsam. Neyse.. son kullandığım ilaçlardan dolayı tedavi yne ertelendi. Çünkü kalıntı oluyormuş. Ha bir de rahim duvarım inceymiş şu an.
Aç.ıkcası Anatıolia ya zaten içim ısınmamıştı. Ama diğer doktorladan bi sonuç çıkmayınca mecbur geldim. Zaten başka doktora gdp ilaç kullanmamı da suçumu açığa çıkarmış gibi söylediler :KK70: oranın Tek iyi yanı sistemli çalışılıyo gbi. Hakan Hoca, dışardaki diğer her doktoru "Şarlatan" olarak görüyo :lülülü: Akupunktur ve Prp-Cgf uygulamalrını sordum PRP yi yapanlar da şarlatanmış :KK70:
Son olarak da akşam Recai hocada muayene olucam. Yumurtam olmadığıı için havuz yöntemi yapılcak bende. Anatolia da toplama işlemi 9600 tl bişy ve ben kaç kez toplama yaptırıcam kimbilir. Recai hocada rapor geçerliymiş ama başarı konusunda hangisi iyi bilemiyorum. Burdaki arkadaş sanırım Sweetelfie Sweetelfie ydi. O da negatif sonuç almış Anatoliadan.
Recai hocaya başka gidenler var mı acaba?

Kızlar bende baskent hastahanesinde tedaviye başladım cumartesi günü ikici denememiz olacak. Hulusi bey mükemmel bir doktor motivasyonu çok yüksek bir doktor kromozon testlerini verdik sperm testi ise Perşembe günü verilecek regl ikinci günümde de ben vericem kan bakalım bu sefer olur inşallah:halay::anneadayı:

Selam kızlar. benim de Amh 0,12 Fsh kaça çıktı kimbilir :KK70: Ben mart sonu hakan yaralıya gttm ama hiç içime sinmedi. gerçekten azarlar gibi konuşuyo insanla. kullandığım tüm ilaçaları bıraktırdı.adetin 2-3. günü gel dedi. doğum kontrol hapını bırakınca adet oldum ama hapın etkisi bence, bu yüzden söylemedim onlara. tabi bu arada içime sinmeyince başka doktorlara gideym dedm. Cihangir Çakıcıya gttm adet bitimi hemen bana Gonal F ve Femara verdi femara yı 5 gün gonal f i10 gün kullandm ilk 1 hafta yumurta gözlenmemişti 10 gün sonunda tek yumurta o da 7,5 mm. Bi iş yaramadı.
Pazar günü adet gibi bişy oldum o yüzden bgn tekrar Hakan hocaya gttim normalde kan ve ultrason bakıp tedaviye başlıycaktık. Ultrasona Mehtap hoca grdi. Zaten Hakan hocanın pek görünmediğini okumuştm. Transferi bile yapmıyo sanırsam. Neyse.. son kullandığım ilaçlardan dolayı tedavi yne ertelendi. Çünkü kalıntı oluyormuş. Ha bir de rahim duvarım inceymiş şu an.
Aç.ıkcası Anatıolia ya zaten içim ısınmamıştı. Ama diğer doktorladan bi sonuç çıkmayınca mecbur geldim. Zaten başka doktora gdp ilaç kullanmamı da suçumu açığa çıkarmış gibi söylediler :KK70: oranın Tek iyi yanı sistemli çalışılıyo gbi. Hakan Hoca, dışardaki diğer her doktoru "Şarlatan" olarak görüyo :lülülü: Akupunktur ve Prp-Cgf uygulamalrını sordum PRP yi yapanlar da şarlatanmış :KK70:
Son olarak da akşam Recai hocada muayene olucam. Yumurtam olmadığıı için havuz yöntemi yapılcak bende. Anatolia da toplama işlemi 9600 tl bişy ve ben kaç kez toplama yaptırıcam kimbilir. Recai hocada rapor geçerliymiş ama başarı konusunda hangisi iyi bilemiyorum. Burdaki arkadaş sanırım Sweetelfie Sweetelfie ydi. O da negatif sonuç almış Anatoliadan.
Ben gittim canım nisan ayında 3 embriyom donduruldu şuan rahim dinlendirme sürecindeyim. Recai hocayı 2 kere gördüm çok yoğun rosi tekniği yeni olduğu için sanırım hemşireler ilgili klinik yeni bina hijyen açısından temiz laboratuvar ortamı da kaliteli yalnız çok acele ediyolar her yer mi aynı bilmiyorum ön görüşme için gittim kendimi iğne vururken buldum biraz da pahalı tabi girişte ücreti vermeden yukarı çıkamıyorsun benim ilk tüp bebek deneyelim inşallah da son olur

Merhabalar, Aralık ayında 1 başarısız tüp bebek tedavisinden sonra kendiliğinden hamile kaldım, elimde tedaviden kalan ilaçlarım var tarihleri geçmedi ve ilk günden beri buzdolabında muhafaza ediyorum. İsteyenlere dualarımla birlikte ücretsiz vereceğim, ilgilenenler ya da konu ile ilgili bir sayfa varsa beni yönlendirirseniz sevinirim.

X