Ankarada Tüp Bebek yaptıranlar

Canım. Merhabalar bende gelecek ay göğsen hocada tedavi olacam sizde sorun neydi göğsen hoca nasıl tetkikler uyguluyor hocadan memnun musunuz

eğer zor bir hasta iseniz.yumurta rezervi az ise.en iyi hoca ve embriyolog.prof.doktor recai pabuçcu derim.yeni muaynanesini açacak önümüzde ki ay.ekibi çok iyi.tavsiye ederim.ben onun için antalyadan geldim ankaraya.hocaların hocası.histereskopi de laproskopi de uzman.çok iyidir.tavsiye.

Ben şuan centriumda recai hocaya gidiyorum.yeni yeri açınca ordamı devam edecek acaba.bir de nerede açıyo bilgi verirseniz çok memnun olurum

Ben şuan centriumda recai hocaya gidiyorum.yeni yeri açınca ordamı devam edecek acaba.bir de nerede açıyo bilgi verirseniz çok memnun olurum
yine o bölgeye yakın biraz dsha yukarıda diye biliyorum.çok tatkı bir hoca.hiçbirşeyi atlamıyor.konusunda uzman.yani gittiğim en iyi doktor diyebilirim.

embriyolog araştırın hocayı araştırın.semra hanım da embriyolog.çok çok iyi başarılara imza atmış viri.ve ayeıxa kliniğin başarı oranı çok yüksek

Canım. Merhabalar bende gelecek ay göğsen hocada tedavi olacam sizde sorun neydi göğsen hoca nasıl tetkikler uyguluyor hocadan memnun musunuz
Yukarda da anlattığım gibi fazla ilgi bekliyorsanız bu beklentinizi karşılamaz çünkü sadece işini yapıyor Göğşen hoca. Tedavisinden memnun kaldm bizde sorun erkek faktörüydü ama benimde yumurtlamam mükemmel olmadı. Sırf olsun diye yapan bir hoca değil. Bu ay uygun görmezse yumurtalarını diğer ay bakalım diyor. Bende öyle oldu. Şu an allah nasip ederse hamileyim.

Zaten bizimde bekledigimiz ilgiolmasin sonuç olsun bencede o daha iyisini bilir.

Merhaba hulusi hocanin hastasiyim asilamam tutmadi sizin gogsen asilamamii tup bebekmi yaptirdiniz birde hangisi daha iyi tup bebekte fiyatinida yazarmisiniz

Ben de gürgan clinic de basladim
Bnm anatolia Hakan hocada malesef negatif oldu süreç sonucunda umarsamaz tavırları siz yokmşsnz gibi davranmaları neden olmadı deyince tıbbi olarak ezber cümleleri kullanmaları beni gürgan kliniğe yönlendirdi süre baya olmş ama sizin tedavi gürgan da hangi hocada hangi aşamadasınız sonuç nsl umarım iyidir

Merhaba nisan ayında ben de Gurgan clinic te bi ön gorusme yapacagm.izlenimleriniz nasıldi.Hastaya yaklaşımlari nasıl acaba
transfer olana kadar ilgi alaka iyiydi. Negatif olunca bizimde caresiz kaldigimiz anlar var. Ama o zamana kadar senden bu ay gebelik bekliyoruz en kolay hastasin kesin hamile kalirsin falan. Cok umut veriyorlar. Ve her yaptiklari islem diger yerlere gore cok cok pahali. Pismanim ben keske gitmeseydim diyorum. Histereskopi yapalim dediler 2500 istediler. Baskentte gogsen hocaya gittim 460 verdim. Kan tahlilleri ucretsiz adam hic bos oyalayici konusmadi benimle. Bekleyelim durumlarina gore yorumlayalim diyor. Olabilecekleri anlatti. 5.gune giderse pgd yapariz. 3.gune az kalirsa ayri bisi varmis onu yapariz. Simdiden bi pilan yapamayiz. Gurgan asiri umutlandirdi. Laboratuarimiz soyle iyi boyle iyi. Onceki tedavilerinde embriyon az olmus bizim sihirli dokunuslarimiz var daha iyi olacak. Hic bi fark olmadi. Hatta devlette donduracak kalmisti birinde bunda o da olmadi. Bilmiyorum karar sizin ben begenmedim

Merhaba gebeliginiz hayırlı olsun. Sizin sorununuz da rezerv azlığı mıydı? Recai bey ile mi oldu tedaviniz? Ben de şu an bir araştırma icerisindeyim, amh değerim düşük.

Merhaba gebeliginiz hayırlı olsun. Sizin sorununuz da rezerv azlığı mıydı? Recai bey ile mi oldu tedaviniz? Ben de şu an bir araştırma icerisindeyim, amh değerim düşük.
cnm bnde de rezerv azlığı söz konusu sağ yumurtalık diğerine göre doğuştan daha ufak ve üretim az annem erken menopoz olduğu için genetik bnde de var dediler bu yüzden tüp bebeğe başladık şimdi gürgan klinik ışın hocayla başlıcm tedaviye nasipse bnm erken menopoz gibi bi durmum olmasaydı normal yolla da geç de olsa hamile kalabileceğimi söyledi moral olarak çok iyiydi yumurta çatlama günlerimi takip edip bana yön gösterdi ama biz yine de tedavi olmaya karar verdik gürgan klinikle görüş derim ben...

Çok teşekkür ederim darısı size inşallah...benim sorunum farklıydı.eşimde translokasyon vardı.gebelik kayıpları yaşıyoduk. Embriyolokların çok iyi olduğunu düşünüyorum.ama ilgi alaka konusunda çok zayıf.işleri daha çok kendiniz yürütüyosunuz.

bende de rezerv azligi var, ne zamandır Recai hocayla tedavi oluyorsunuz? İlgi konusunda sizin gozleminiz ne?

Benimki genetik değil, sebebi de belli değil canım. Gürgan klinigi araştırıyorum fakat eşim Recai beye gidelim istiyor. Yine de bir görüşmeye gidebiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…