Göz Makyajı Ankara'da kaş alma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
adilhan kitapçılar çarşısının 5.katı yıldız güzellik salonu songül...

2 hafta sonra gidicem kaşlarım iyice bozdum.uzamasını bekliyorum.
Benim gittiğim kuaförde ince alıyo ve kalın kaşlarımın hepsini yoluyooo uyuz kadın

bu arada badem yağı sürün hem çabuk uzasın hemde gürleşsin..

Hımmm ben badem yağını saçıma sürüyorum.Kaşımada sürüyüm bari.Kaşa sürdükten sonra ne kadar süre bekleticez.Gerçi kaşlarım siyah ve gürdür ama olsun

Figen Hanıma gittim. Açıkçası endişelerim çoktu. Kaşımı aslında kötü almadı ama dikkatli bakınca birinin daha ince ve kavisli diğerinin daha kalın ve düz olduğunu fark ettim. Kaşlarım çok gürdür ayda 2 defa aldırmam gerekir çabuk çıkar bu nedenle bir daha gitmedim Figen Hanıma. Kendisi çok tatlı bir bayan iyi ilgilendi ama açıkçası yatarak kaş almayı ilk defa gördüm,ayakta dursa neyse siz yatarken o da koltukta oturarak alıyor yani sizi yandan görüyor. Bu kaş farkının sebebi de sanırım yatırarak almasında. Kaş dediğin bunun için özel yapılmış yüksekçe koltuklarda alınır ki iki kaşı da görüp kıyaslama yapılabilsin. Sebebi de müşterilerin rahatlığı içinmiş (bence değil) ayakta durmak istemiyor olabilir. Kim oturmak varken ayakta dursun. Aynayı ısrarla göstermedi bana. Endişelerim var dedim merak ediyorum dedim aynayı kaş alırken vermiyoruz dedi ısrar etti. Kendimi tuhaf hissettim. Memnun kalmıştım kaşlarımı kötü almadı ama size dikkatli bakan biri bu 2 kaş farkını fark edecektir. Figen Hanım bu yazdıklarımı görür mü bilmiyorum ama bu yatırarak alma işine bir son vermeli bence.

yıllardır saçım için gittiğim kuaförüm mükemmel bir güzellik uzmanı getirdi! konur sokakta yeri yöntem dersanesinin karşısı fincan kafenin üstü. academique kuaför. saç kesimi boya için falanda tavsiye ederim annemin 20 yıllık benimde 16 yıllık kuaförümdür zaten ondan başkası dokunamaz saçıma.
kaşlarımada onun getirdiği güzellik uzmanı haricinde kimse dokunamaz. kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum! gitmek isteyen olursa özelden msj atsın adımı vericem selamımıda sölerse sevinirim:)

arkadaslar bende Ankara da bir çok yer denedim.

Basta Zabit Polat. İlk aldırdığımda cok beğendim fakat daha sonrakilerde hiç hoş olmadı. Cımbızla alıp kestikten sonra etrafını iple falan almıyor. 5 dakikada cımbızla alıp bırakıyor. hoşuma gitmiyor artık..

Daha sonra Kaş mimarı Nursun Yıldız. İki kaşımda birbirinden alakasız oldu. Birinin içine çok girdi. Hiç umduğum gibi olmadı.

Tunalıda bi kaç yer daha denedim ama tam istediğim gibi olamadı..
Sizden bunlar dışında tavsiye bekliyorum...

benim kuaförümü tek geçerim koltuğa otururum hiç anlatmam şöyle al böyle al diye okadar güzel alır yani.ebruli kuaför.tavsiye ederim

ben de iyi kaş alan yer arıyorum.kaşımın biri ötekine göre daha seyrek ve alanlar da bu zamana kadar hep ince alıyodu.ben 3 yıldır falan y.mahde dilha güzellik salonuna gidiyordum karakolun karşısında,orda vildan diye bi kız alıyordu kaşlarımı,kız 2 yıllık önlisans okuyo güzellik bölümüyle alakalı ve güzel alıyor gerçekten.ama geçen gittiğimde o yoktu ve ayrılmayı düşünüyomuş,oranın sahibi filiz hanım aldı kaşlarımı ve o kadar inceltti ki,biz vildanla zorla uzatmıştık kadın seyrek olan kaşımı iyice seyreltti.şimdi aynadan baktım kaşlarıma daha oraya gideli 2 gün olmasına rağmen,kaşlar yeniden çıkmaya başlamış,hep kırarak almış belli.çok üzgünüm çok,aylarca uzamasını beklediğim kaşlarımı inceltti.şimdi ben de kendime yeni bir yer arıyorum.yazılanları okudum ve ulaşım açısından en uygun yer kızılay benim için,ama fiyatlar pahalı geldi yaa,öğrenciyim ben acaba adilhan çarşısının ordaki yıldız güzellik salonu kaşı ne kadara alıyor,bir de randevuyla mı çalışıyorlar?

Elvankentte Eylül kuaför mine hanım....Benim için vazgeçilmez...Kaş bıyık 6 TL...ve yüzüne ne giderse onu yapan bir bayan.Ayrıca bozuk kaşlarıda düzeltilecek şekilde yapabilen becerikli biridir...Ben şahsen çok memnunum...Şuan batıkentteyim...Kaşımı mahvettiğim için burdanda memnun değilim....Elvankente kadar giderim hiç çekinmeden

canım yıldız güzellik salonunda iple 6 tl ye aldırıyorum ben

canım yıldız güzellik salonunda iple 6 tl ye aldırıyorum ben

ay saol bilgi verdiğin için ya,bunu öğrenmem iyi oldu.o zaman biraz uzasında ben de gideyim oraya.seyrek kası hiç sevmiyorum.yüzüm toplu oldugu için yakısmıyo da zaten,iyice yasımı büyük gösteriyo.inş burdan memnun kalırım

rica ederim ne demek 3 kız var orada ben songüle aldırıyorum çoook memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…