Gelinbaşı ve Gelin Tacı Ankara'da Gelinbaşı ve makyaj için EN İYİ KUAFÖR hangisi?

demetevler ahenk kuför: gelin saçı + makyajı 350 tl
yenimahalle şahika kuaför: saç+makyaj 400 tl

prova isterseniz +100 tl

batıkent şahikada yaptırdım saçımı da makyajımı da saçımı çok baştan savma yaptılar kendim yapsa daha özenli olurdu. makyajda ona keza porselen diye konuştuk ama normal makyaj yapıp sabitleyici sıktı bu porselen değil deyince de porselen dedi sanki ilk kez saç makyaj yaptırıyoruz. son gün gittim şahikaya da ali gür de randevum vardı provada saçımı hiç bir şeye benzetemeyince tartışarak çıktım şahikaya gittim ama beterin beteri varmış yani 2 side birbirinden kötü. 1 hafa önce de edirne de düğünüm vardı edirne ali gür de yaptırdım saçımı ve makyajımı harika iş çıkarttılar hem saçım hem makyajım tam istediğim gibiydi.

sacını nerede yaptırdın ben de ankarada eylül ayında evlencem, straplez prenses model gelinliğim olcak, acık hava düğün... kuaför makyaj düşünüyorum... kafamda modeller olarak iseEki Görüntüle 467168 Eki Görüntüle 467169 Eki Görüntüle 467170 Eki Görüntüle 467171 Eki Görüntüle 467172

kızlar eylüldeki nikahım için ben de bgn esta kuaför ile anlaştım saç makyaj manikür pedikür 400 lira dedi :))) bikaç gün öncede saç ve makyaj provası yapcak :)) inşallah güzel olur hersey :))

Ankara Çankaya Yıldızda Devin Kuaför, her saçta harikalar yaratır tavsiye ederimm Kızlar.....

duvak işlemeleri aksesaur işlemelri bone işlemeleri kumaş işlemeleri bindallı işlemeleri ... kısaca kıyafetinizle başınızın uyumlulugu bir bütün haliyle öne çıksın :))

Merhaba arkadaşlar, geçen yaz Ankara'da nikahım oldu. Ne yazık ki burada benimle ilgilenebilecek ve düğün vb. işlerim için bana yardımcı olabilecek kimseyi bulamadım. Düğün saçım ve makyajımı ayrı yerlerde yaptırdım. Saçım istediğim gibi oldu fakat makyajım çok özensizdi. Eşimin tanıdığı vasıtasıyla, makyajımı nikah günü Esma Tunç'a yaptırmak için randevu aldım. Ben daha önceki araştırmalarımdan yola çıkarak tanıdığımıza telefonda, porselen makyaj istediğimi söylemiştim. O da tamam porselen makyaj yapacakmış zaten dedi. Koştura koştura makyaj yaptırmaya gittim eşimle. Ben uzun sürecek diye beklerken makyajım 10-15 dakikada bitti. Fotoğraf çekimine gitmemiz gerektiği için fazla irdelemeden, ücreti ödeyip salondan çıktım. Ama hiç içime sinmedi makyajım. Evet, Esma Hanım ilgili ve yakın davrandı fakat yine de insanın en önemli gününde böyle özensiz bir makyajla karşılaşması istenmeyen bir durum. Keşke biraz daha özenli davranılsaydı. Ben yapılan makyajı günlük hayatta da yapıyorum zaten. Yine de ne tanıdığımıza ne de Esma Hanım'a bir şey söylemedim. Yapılan makyaj da porselen değilmiş zaten, öyle olsa bile en azından biraz özenli olsaydı keşke. İnsanın bazen basireti bağlanıyor sanırım. Halbuki, söylemiş olsam belki şimdi içimde pişmanlıkla kalmayacaktım. Aradan bir sene geçti, ben hala keşke diyorum. O yüzden siz siz olun, makyajınızı gerçekten güvendiğiniz, araştırdığınız kimselere yaptırın. Provanızı da ihmal etmeyin. Hatta eğer makyaja ilişkin teknikler biliyorsanız, gidin iyi bir markanın ürünlerini alın, makyajınızı kendiniz yapın. Sonra benim gibi elinizde günlük makyaj gibi yapılmış gelin makyajı, keşkeler ve beğenmediğiniz düğün fotoğraflarıyla kalırsınız. Düğün fotoğraflarımızı da yine fazla reklamı yapılan Royal Color'da çektirdik. Fotoğrafçı acele ederek ve ters davranarak işini yaptı. Evet, yaz dönemi düğünler fazla, makyaj, saç, fotoğraf konularında acele etmek zorunda bu işleri yapanlar. Fakat bizler de her gün evlenmiyoruz. İnsan o günün özel olmasını istiyor. Sözün özü, ne verdiğimiz paraların karşılığını alabildik, ne de o gün benim için güzel bir gün oldu. Aradan bir sene geçmesine rağmen şu an iyi bir makyöz ve fotoğrafçı arayışındayım. Tekrar hazırlık yapıp, yeni bir albüm hazırlatacağım. En azından yıllar sonra baktığımda özenli bir makyaj ve içime sinen bir albümüm olur elimde.

Son düzenleme:

Sac ve makyajını nerede yaptırdın? bir aya ben de evleneceğim, kuaför ve makyöz düşünüyorum. Kuaför olarak kafamda biri var aslında kızılayda biziz kuaför cok iyi, arkadasım aracılığıyla gitcem. 4 yıldır arkadasımın kuaförü oradaki selim bey. makyöz henüz yok. tekin acarı ben de duydum... model olarak şunu düşünüyorum.

Eklentiler

• $ddekor-cibinlikli-yataklar-14.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 1.222
  • $002.jpg
    8,4 KB · Görüntüleme: 324
  • $gelin+duvagı+ve+gelin+sacı+aksesuarı30.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 239

nerede yaptırdın sac makyajı sonunda?? ben de o cevrede kuaför makyöz arıyorum şimdi??? önerebileceğin yerler var mı?

Tel ve adres verebilir misin???

peki makyajı kime yaptırdın???

sonuçlarla ilgili bilgi verebilir misin?

Nereler buralar tam olarak? ben de el ayak bakımı için kızılayda macide güzellik salonunu duydum, kuaför olarak biziz düşündüm. makyöz bilmiyorum :S

Bu fiyatlar bu yılın mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…