Gelinbaşı ve Gelin Tacı Ankara'da Gelinbaşı ve makyaj için EN İYİ KUAFÖR hangisi?

Merhaba, düğünüm haziran da, dikmen de gökhan alkan kuaförü duydunuz mu arkadaşlar? fikri olan varsa paylaşabilirse çok sevinirim.

arkadaşlar 2013 eylülde düğünüm var, kuaför arayışına girdim... burda yazan çoğu arkadaşın düğünü yapılmış, olumlu -olumsuz düşüncelerinizi yazsanız..biz de bundan faydalansak.... Bir kaç yerle görüştüm gelin saçı, porselen makyaj, prova falan her şey dahil 1000 tl gibi fiatlar çıkardılar...Çok ucuk bence bu fiatlar..Esta kuaför demiş birisi...Sitesine baktım kampanya varmış ama emin olamadım işte

ben esta da yaptırdım cnm 2012 eylülde..saç makyaj manikür kaş 400 liraydı..prova da yapıyorlar ztn..ben memnun kaldım gidip görüşmeni öneririm..şimdiden mutluluklar

ben esta da yaptırdım cnm 2012 eylülde..saç makyaj manikür kaş 400 liraydı..prova da yapıyorlar ztn..ben memnun kaldım gidip görüşmeni öneririm..şimdiden mutluluklar

şimdide aynı kampanya var, bir sene de fiat artışı yapmamışlar demekki şu an en uygun esta, orada yaptıracağım gibi gözüküyor, başka arkadaşlarından duyduğun alternatif olacak kuaförler biliyor musun....

Merhaba!

Haziranda düğünüm var Ankara'da profesyonel makyöz arıyorum. Tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim

merhaba kızlar bende sitede çok yeniyim mayısta düğünüm var ve kuaför arayışındayım bende yenimahallede mass kuaför varmış nasıl bir bilginiz var mı???

ben istanbulda da bir düğün yaptım onun için de uğurkan göztepe şubesine gitmiştim orda da bana eger ankaradaki kuaförünüzü ayarlamadıysanız dia kuaförü öneririm bzm arkadaslarımız açtı onu da demişti ama ben estayla anlaştığım için gidip görüşmedim dia ile..uğurkan gibiyse eger kesinlikle orayı da önerebilirim uğurkan çok iyiydi çünkü

gaziosmanpaşada uzel kuaför ben çok begeniyorum nişanımda da orada yaptrdm sacımı... Düğün de bakalım neresi olacak:)

bir de ayrancıda hairport kuaför var ebim ve eltimin düğününde oraya gittik, çok begendim ben

Merhaba!

Haziranda düğünüm var Ankara'da profesyonel makyöz arıyorum. Tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim

merhaba önclikle mutluklar dilerim:)) ben ankarada çok araştırdım ve en sonunda yasemin akbulut'a karar verdim. iyi ki de öyle yapmışım inanılmaz başarılı,işine hakim ve tecrübeli bir makyöz. herkes makyajıma hayran kaldı ve ben de çok mutlu oldum:)) piyasada o kadar çok makyöz varki işinin ehlini bulmak büyük şans gerçekten. sitesinde ve facabook sayfasından bakabilirsin canım.
umarım herşey dilediğin gibi olur:))

Gelin makyaji icin ne kadar fiyat verdiler ve hangi urun kullaniyorlar biliyormusunuz

Merhabalar bugun ogrendigim fiyatlari paylasmak istedim
Kentparkta Mac le gorustum 600 TL ye gelin makyaji yapiyorlar ve urun veriyorlar
Yine kentparkta TONI&GUY ile gorustum 2 paket varmis Gelin saci ve makyaj biri 600 TL digeri 800TL farki saci yapanmis (dediklerine gore mac urunu kullaniyorlarmis)

Baska yerlerde fiyatlar alanlar varsa lutfen paylasin ozellikle merkeze yakin olan yerler

Kizlar benimde eylull sonu dugunum var ve ankara disinda oldugum icin arastiramiyorum kuafor makyaj islerini birebir.
Gecen sen arkadasim dugununde panoranin arka girisindeki allegroya sacini yaptirdi ve cok guzeldi. ( acik sac yaptirdi topuzda nasildir bilemem)
arcadium daki Dia cok guzel sac keser ama sac yapimi cok cok iyi diyemem yani verdigin paraya degmiyor.

Suanda sadece bu kadar bilgi verebiliyorum size.
Lutfen sizde paylasin ne fiyatlar verdiler nasildi deneyimleriniz ????

Sanırım Ankarada gidilebilecek doğru düzgün bir kuaför ve makyöz yokEylülde düğünüm var ancak hala karar veebilmiş değilim.Arkadalşar arasında varsa gidip memnun kalan kişiler lütfen paylaşımda bulunsunlar.

emekte She-ra kuaforu tavsiye ederim. makyoz olarak funda kadan derim s.o.s guzellik merkezinde ulasabilirsiniz kendisine cok enerjik birisi acikcasi bende oyle birisini ariyordum dugun gunu streslenmemem icin yardimci olabilecek aynende oyle birisi. bu arada fiyatlarida makul ki ben bisuru makyoz ve kuafor arastirdim...

Merhaba. Ankara'da birkaç kuaförden gelin başı için fiyat aldım. Belki sizlere de faydalı olur diye paylaşmak istedim.
Betty Kuaför --->500 TL
Hairsquad Hair Styling Professional--->600 TL
Galea Kuaför ve Güzellik--->500 TL

Genelde fiyatlar bu aralıkta sanırım. İşimiz zor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…