Gelinbaşı ve Gelin Tacı Ankara'da Gelinbaşı ve makyaj için EN İYİ KUAFÖR hangisi?

şikayetimi site yönetimine bildirdim, tabi sizde yönetimde değilseniz değerlendirirler, olmadı hukuki yollara başvurucam bundan şüpheniz olmasın...

Gidin Bia
he canım he bende reklam amaçlı üye oldum.
1000 küsür mesajı da sırf reklam için sağa sola yazdım...
profesyonel reklamcıyım...

hadi şikayet et

Üyelik sözleşmesinden bir madde: Site içerisinde siyasi içerikli yazı, siyasi propaganda içeren mesajlar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret, kişisel hak ve özgürlüklerini zedeleyen, cinsellik içeren, yasaları ihlal eden vb. yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını ya da üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
1000 lerce mesaj yazmışsınız ama öğrenememişsiniz

şikayetimi site yönetimine bildirdim, tabi sizde yönetimde değilseniz değerlendirirler, olmadı hukuki yollara başvurucam bundan şüpheniz olmasın...
Reklam yaptığınız konusunda fikrim sabit. Hiç bir değişiklik olmadı. Hukukî yollara başvurma tehditi bireysel olarak size bir şey kazandırmaz zira altı üstü sanal bir kullanıcı adı ile yazılmış yorumlardan tanıyor burada insanlar sizi. Yani sosyal çevrenize karşı sizi mahçup edecek bir sey yok ortada. Isyerinin bıraktığı intibayı düzeltir sadece. Bu yüzden fikrim güçlendi. Bende bıraktığınız izlenim bu napayım yani. Reklam metinlerinden alışkın olduğumuz şekilde övgü yağdırmışsınız buda bana anormal geldi. Forumu verimli kullanmama mani oluyorsunuz bu durum beni rahatsız ediyor. Site Yönetimi sikayeti değerlendirip uzaklaştırdılar beni bir süre sağolsunlar... da işte buda değiştirmedi fikrimi

Arkadaşlar, size nereye gidebileceğinizi değil de nereye gitmemeniz gerektiğini söyleyebilirim :) Çankaya'da Dia Kuaför.

Asla tavsiye etmiyorum. Bir kere gelin odası diye bir yer yok, maalesef ağda odasında giyiniyorsunuz, odada eşyalarınızı koyabileceğiniz bir yer ya da en basitinden ayna bile yok yani. Her şeyden önemlisi saça gelirsek, klasik kuaför mantığıyla sizin istediğinizden bağımsız olarak kendi bildiği şeyi yapıp, hele bir de beğenmediyseniz surat filan yapıyorlar. Bir de bu kuaföre ben 2014 yılında 500 TL verdim, asla değmez. Düğün günü sadece kendi moralimi daha fazla bozmamak için o saçı bozdurmadım, yoksa inanın çok kötüydü ve normal şartlarda asla yaptırmazdım.

Demetevler'de Ahenk Kuaför'e iyi diyorlar gelin saçı makyajı için. Ben de görüşmüştüm ama sonradan düğün salonuna pek yakın olmadığı için vazgeçmiştim. Oraya daha önce kesim ve fön için gitmiştim memnun kalmıştım. Bi gidip görüşün derim.

bulabildiniz mi bi kuafor batiknette?
Ben buldum Bianco, ama bianco ile ilgili mesaj yazanları reklam yapıyo diye dikkate almamışlar bence haksızlık yapılıyo gidip görün inanın hakediyorlar...ben de reklam yapıyorum çünkü kuaförüm olmanın dışında hepsi çok iyi dostum oldular teşekkür ediyorum hepsine.

Ben kaş için gidiyorum Biancoya, saçlarım doğal hiç boyatmadım, bir defa düğüne giderken topuz yaptırdım doğal bi topuz istedim istediğimi yaptılar genelde kuaför bölümünü çok bilmiyorum. Benim çok işim olmuyor fakat herzaman da dolu görüyorum

Ben etlik winners kuaföre gitmeyi düşünüyorum. Nişanda gitmiş memnun kalmıştım. Ama makyaj için evrim memiliyi öneririm.

Ben Akin kuafore gitmistim , makyajimida esi yapmisti. Kendisi profesyonel herkese tavsiye ederim. Cok memnun kalmistim

Ben Eryamanda oturuyorum, daha önce Batıkentteydim Biancoya gidiyordum, hala gidiyorum Kaş'ım için Betül hanımdan başkasına güvenemem. Ama siz gelin başı için yer arıyorsanız sürekli gelinleri oluyor ve benim gördüğüm hepsi çok Mutlu

Fiyat bilginiz varmı bianco için??
Birde inter kuaför Nasıl?? Çayyolu gallerianın oradaki??

kızlar saç makyaj napıcaz biz yaa ben hala bulamadım ve cidden hüsrana uğramak istemiyorum

Çankaya Paris, Ren and White kuaför, yaşamkent Tara, çayyolu Makas, ümitköy Barbizon.
Bunlar saç ve makyaj konusunda oldukça iyi kuaförlerdir.
Kuaför yerine make up artistlerin ekipleriyle de çalışabilirsiniz.
Benim beğenime Ankara'da tek hitap eden Mustafa Revan'dır.
Saç ekibi de fazlasıyla iyidir, gidip pişman olan duymadım.
Sezar sak, Sevgi Soluk, Sevilay Acıbucu gibi isimler de iyidir fakat bana hitap etmiyor, çünkü günlük hayatımda da oldukça yoğun ve iyi makyaj yaparım.
Bu makyözler gerçekten güzel makyaj yapsalar da fazla natürel görünüyor bence.

Gelin başı ve makyajı için fiyatlar nasıl peki

Gelin başı ve makyajı için fiyatlar nasıl peki
Ankara piyasası gelin denilince 1000tl diyor en az.
Demeyen de düğün günü ama şunu yaptık, bunu yaptık böyle anlaşmamıştık diyerek fiyatı iki katına şişiriyor.
Bahsettiğim kuaförler 900-1000 l den açar ama manikürü, saçı, makyajı, provası dahildir.
Make up artistlerin fiyatları her birinin değişiyor, gidip stüdyosuna yaptırırsanız ayrı, otele ya da biyere çağırırsanız ayrı.
Onlar daha pahalı.
Ben 2014 yılında 1000tl ye saç makyajımı yaptırdım, o sırada Mustafa Revan sadece kendi için bu ücreti alıyordu, saç da eklenince 1500 ü buluyordu.
Bana yer olarak ters olduğu için tercih etmemiştim.

Bütçe olarak çok daha uygun aynı zamanda çok sevdiğim yaşamkent esma sema güzellik salonunu da tavsiye ederim.
Normal zamanlarda makyajımı yaptırdım, çok da memnun kaldım, fiyatları uygundur, işleri çok iyidir.

Başımıza gelen bir olayı şöyle anlatayım kısaca, kuzenimiz evlenirken çok ünlü bir kuaföre gitti, çok da tavsiye edilen bir yerdi.
Anlaşma gelin artı 3 kişi 1500 tl ye sıkı pazarlıkla saç makyaj anlaştılar.
Ödemeye gelince 3000tl hesap çıkarıldı, sebebi ise takma kirpik tekli takılmış tanesi 5 tl imiş, bi göze 20 tane kullanılmış.
Geri kalan da kalıcı oje sürmüşlermiş, normal oje değilmiş.
Sizler de dikkat edin lütfen, böyle şeyleri en baştan her şeyiyle konuşup, kesin fiyata anlaşın.

Aşırı pahalı aşırı hemde açıkcası ben saç ve makyaja 1000 tl vermem benim için çok fazla o daha uygun yerler baksam iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…