Gelinbaşı ve Gelin Tacı Ankara'da Gelinbaşı ve makyaj için EN İYİ KUAFÖR hangisi?

Düğün Günüm benim hayatımdaki en önemli günlerden biridir ve bu günü şansa bırakmak istemem, bunun için de bence 600 tl çok az bile ayrıca damat traşı da dahil dir bu fiyata, Yinede düşünün derim...

Düğün Günüm benim hayatımdaki en önemli günlerden biridir ve bu günü şansa bırakmak istemem, bunun için de bence 600 tl çok az bile ayrıca damat traşı da dahil dir bu fiyata, Yinede düşünün derim...

BİANCO BİANCO BİANCO bence tek Batıkentte değil Ankarada rakipsiz...Hem 1.sınıf Kalite hem de çok samimi ve mütevaziler...

BİANCO BİANCO BİANCO bence tek Batıkentte değil Ankarada rakipsiz...Hem 1.sınıf Kalite hem de çok samimi ve mütevaziler...

resmen reklam yapıyorsunuz..

site içeirsinde 6 mesajınız var hepsi de bianco üzerine...

hiç samimi değilsiniz

merhaba arkadaşlar geçen hafta pazar düğünüm vardı bana yakın olduğu için fd tesettür kuaföre gittim türbanımdanda makyajımdanda memnun kaldım makyajda kunlandıkları ürünler gerçekten kaliteliydi düğünümde herkes çok beyendi tavsiye ederim

hayırlı olsun, fd kuaför de ablamın düğününde gitmiştik, bizde çok memnun kalmıştık..
ablam tesettürlü ve çok iyi yapmışlardı türbanını...
son zamanlarda hızla yükselişte fd kuaför...

biz gideli 4 sene kadar oluyor...

şimdinin fiyatları nasıl peki ?
düğün sırası şimdi bende de :) bende arayış içerisindeyim, oraya gidesim var ama tesettür kadar saçı da iyi yapacaklar mı buna emin olamıyorum..
bir de evimize çok ters yerde kalıyor, yol açısından gitmek istemiyorum pek ama ....

fiyat da biraz belirleyici oalacak...

Gelin saçı ve makyajın 250 tl olduğunu biliyorum ama ben şahsen memnun kaldım tavsiye ederim :)

Herkese merhaba, ben daha önce üniversite mezuniyet balomda Tunalı'da Le Podium Kuaför'de saçımı topuz yaptırdım arkadaşlarım önermişti orayı. Çok çok memnun kaldım. Kıyafetime en uygun saçı Osman bey çok güzel yaptı. Geçen yaz da nişanım vardı, baloda memnun kaldığım için güvenip yine oraya gittim. Kafamda hiç model yoktu ama elbisemin resmini gösterince ona uygun şekilde saçımı dağınık topladılar. Yine çok beğendim ki ben normalde kolay kolay beğenen biri değilimdir :) Bu yaz Ağustos'ta düğünüm var, hiç tereddüt etmeden orda yaptırcam saçımı. Herkese tavsiye ederim hem güzel yapıyolar hem de elbiseye, gelinliğe uyduruyolar saçı :)

bende batıkentte oturuyorum kuaför arayışındayız kardeşim için, tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim biz henüz bulamadık

Başak Kuaför ile nekadara anlaştınız ?

merhaba arkadaşlar yakında düğünüm var ve ankarada olacak gelin makyajım için her kez mustafa cebeci diyor, web sitesine baktım ve gerçekten harikalar yaratmış muhteşeem makyajlar var siz ne dersiniz bana yardımcı olurmusunuz.

Sırf bu saçma sapan reklam yapma şekliniz yüzünden değerlendirmeye almadım bile sizi. Cok ezik geldiniz! Bu ne ya salak yerine koyuyorsunuz insanlari. Kirletiyorsunuz burayı gidin baska yerde yapın reklaminizi

Buda reklam arkadaşlar ciddiye almayın

Siz kim oluyorsunuz da beni tanımadan bilmeden reklam yapmakla suçluyorsunuz,asıl sizin yaptığınız çok ayıp, kuaför araştırması sırasında hesap açtım ve bu konuyla ilgili düşüncelerimi paylaştım bunun için sizden izin mi alıcam, sizin gibi sabahtan Akşama kadar forum forum gezip yorum yapmak zorundamıyım, işletme sahiplerini de zan Altında bırakıyorsunuz ya bunları ispat edersiniz yada hemen silin...

resmen reklam yapıyorsunuz..

site içeirsinde 6 mesajınız var hepsi de bianco üzerine...

hiç samimi değilsiniz
Siz benim reklam yaptığımı nerden biliyorsunuz bu konuyu araştırırken açtım Hesabı mesaj yazdım her konuya mesaj yazmamı gerekiyor anlamıyorum sizi yaa o zaman sizde fd kuaförün reklamını yapıyorsunuz çok ayıp yaa çok ayıp

he canım he bende reklam amaçlı üye oldum.
1000 küsür mesajı da sırf reklam için sağa sola yazdım...
profesyonel reklamcıyım...

hadi şikayet et

siteden maaş alıyorsunuz galiba bu kadar rahat insanları suçlayabildiğinize göre...site yönetimine şikayetimi bildiriyorum dikkate almazlarsa görevinizi de anlamış oluruz. gerçi ortada bi insan nası bukadar çok konuda yorum yapabilir ki normal değil...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…