Gelinbaşı ve Gelin Tacı Ankara'da Gelinbaşı ve makyaj için EN İYİ KUAFÖR hangisi?

Esta kuaför ankara tek bence gelin saçları ve ekibiyle etlikte güler yüzleri ilgi ve alakalarıyla tam bir profesyoneller en az bizm tanıdıklarımızdan 5 kişi gelin saçını orda yaptırdı tek kelime her şey mükemmel

Mutlaka bi görüşmelisiniz gelin saçı konusunda aşmışlar artık makyajlarda mac kullanıyolar kesinlikle bozulma akma olmuyo

onnnca araştırmadan ve yaptırdığım provadan sonra MAKYAJHANE ile çalışmaya karar verdim ben. Makyözdense bir makyörün daha iyi olacağını düşündüm. bünyelerindeki kaan bey saç konusunda oldukça iyi (ki ilk anlatmada istediğim dalgayı tek seferde çıkarması yeterlı benim için). tamamen profesyonel biriyle çalışmak ve tüm günü sıfır stresle geçirmek istiyosanız.; 1 makyajhane (kıvanç beyle mutlaka görüşün), 2 sevgi soluk ya da 3 sezar sak. mutlaka görüşün derim :KK66:

Esta kuaför ankara tek bence gelin saçları ve ekibiyle etlikte güler yüzleri ilgi ve alakalarıyla tam bir profesyoneller en az bizm tanıdıklarımızdan 5 kişi gelin saçını orda yaptırdı tek kelime her şey mükemmel

kesinlikle esta kuaför çok abartılıyor 10 gün önce kadar saç ve makyaj yaptırdım porselen makyajdı hiç istediğim gibi olmadı normalde iri gözlerim vardır kendi çektiğim dipliner ve rimelle gözümü inanılmaz ön plana çıkarırken inanılmaz sönük bir göz makyajı yapıldı sahiplerinden erdem bey müşteri memnuniyeti diye bir şey bilmiyor istediğin saç için kırk dereden su getiriyor,gelen gelinlerin çoğuna kolay olduğu için balon topuz yapıyorlar istdiğin saçı belirttiğinde adamın hemen enerjisi düşüyor sen beni memnun etmek zorundasın bir güne 10 nun üzerinde gelin sıkıştırılıncaa tabi haliyle istediğin saçı yapmak için panikliyor ve çaktırmıyor ama buda ifadesine ser şekilde yansıyor bukadar sabırlı olmazdım ama yanında geldiğim kişinin en özel günü olduğu için tepkimi ortaya koymadım gerginlik çıkmasın diye, ama kesinlikle tavsiye etmem çok abartı şişirilmiş bir işletme...

Batıkent Çakırlarda Saloon Bianco var süper biyer, ben gelin başımı orda yaptırdım çok memnun kaldım, kuaförleri mükemmel, hele makyajı salon sahibi Betül hanım yapıyo inanılmaz yetenekli, fiyatları da makul , salonu .....adresinden inceleyebilirsiniz.
Gözü kapalı gidin düğününüzde içiniz rahat olsun mutluluklar

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar benim düğnümde seneye olacak şimdiden bakıyorum kuafördür gelinliktir. batıkentte la mode diye bi düğün salonu var ve salon sahibinin aynı isimde kuaförüde var. şöyle bi durum var eğer o salonu tutrsan kuaföründen ücretsiz olarak yararlanabiliyosun. ama ben biraz endişe ediyorum.çok özen gösterirler mi acaba?? daha önce bu kuaföre giden varsa yaşadıklarını anlatabilirmi???

Bende Batıkent te oturuyorum geçen yaz görüncem evlendi ekim de de komşumuz ikisi de Bianco' ya yaptırdılar saçlarını bende yanlarında idim gerçekten mükemmel bir kuaför Batıkent te değil Ankara da belkide böyle bir kuaför yoktur. Artık Batıkent te Gelin başı için kuaför arıyorum demeyin. Hem saçınız çok güzel yapılıyor hem kraliçe gibi ağırlanıyorsunuz hemde çok eğleniyorsunuz.yukarda bir arkadaş daha bahsetmiş Bianco dan bence çok haklı Betül hanım Makyaj konusunda mükemmel ötesi daha ne diyim mutlaka gidin görüşün zaten anlarsınız...

Cevizlidere Caddesi'nde son durakta, caddenin sonuna kadar geldiğinizde sola baktığınızda görürsünüz.

nereye giderseniz gidin buraya gitmeyin o kadar hırslıyım ki sırf bunun için hesap açtım foruma biraz geç oldu ama geçmedi nefretim daha önce buradan okuduğum fiyatı makul ve eve de yakın olduğu için tercih ettim ama yanılmışım saçımı berbat ettiler okadar uzun ve sağlıklı bir saçım var ki yapılmamış hali bile çok iyi giderdi yada ben yapsaydım onlardan çok daha güzel yapardım üstüne elektrik gitti jenaratör bozuk beklettiler önceki müşteriler bitsin nasılsa cepteyim diye yaptığı saçı tamam ne olursa artık diye kabul ettim yapılı saçı tekrar taradı geç kaldım kınama zaten Allahtan düğünüme başka bir yere gittim ve çok memnun kaldım o zaman insana kal geliyor kusamadım nefretimi buradan haykırıyorum kuzenimin kısa saçına bile hadi bitsin gidelim diyen bir zihniyet berbat ettiler en özel günümü fiyatı uygun diye yapmayın öyle bir hata derim ben yinede siz siz bilirsiniz.

kızlar benim düğnümde seneye olacak şimdiden bakıyorum kuafördür gelinliktir. batıkentte la mode diye bi düğün salonu var ve salon sahibinin aynı isimde kuaförüde var. şöyle bi durum var eğer o salonu tutrsan kuaföründen ücretsiz olarak yararlanabiliyosun. ama ben biraz endişe ediyorum.çok özen gösterirler mi acaba?? daha önce bu kuaföre giden varsa yaşadıklarını anlatabilirmi???
Merhabalar gecikmiş bir cevap olacak ama yeni gördüm. Arkadasım orayla anlastı gectıgımız yaz. Kendisi cok begendı ama bence berbattı. Ben kır düğünü gibi konseptlerden doğal gelinlerden hoşlanıyorum daha çok fakat burası abartılı bir saç abartlı ışıltılı makyaj anlayısını benimsemiş daha cok. Bnm düğünüm agustos 2014te oldu hiç bakmayı düşünmedim. Bigün mutlaka gidip bi prova yaptırın. Olurya beğenmeZseniz salon için orayla anlaşsanızda başka yerde saç makyaj işini halledersiniz. Umarım hersey cok iyi olur.

ankarada gitmedim denemedim kuaför kalmadıı ama hiç birinden memnun kalmadımm sürekli sorunlar yasıyorum mutlu ve huzurlu bi sekilde ayrıldım kuaför olmadı şimdiye kadar...bana önerebilceğiniz kuaför varmı acaba?
Kesinlikle ali gür kuaför...

Arkadaşlar benimde haziranda düğünüm var kuaför arayışlarım devam ediyor batıkentte ev tuttuk, birkaç alternatif var is london, Lamode bide Bianco aslında Bianco ağır basıyo arkadaşım çok övdü, burda da birkaç kişi çok iyi olduklarını yazmış Makyözü de çok iyi diyorlar ,salon olarak ta diğerlerinden çok daha şık, sosyal medyada da araştırdım hemen hemen herkes mükemmel olduğunu yazmış hiç kötü yorum görmedim sizce Hangisi?

Arkadaşlar benimde haziranda düğünüm var kuaför arayışlarım devam ediyor batıkentte ev tuttuk, birkaç alternatif var is london, Lamode bide Bianco aslında Bianco ağır basıyo arkadaşım çok övdü, burda da birkaç kişi çok iyi olduklarını yazmış Makyözü de çok iyi diyorlar ,salon olarak ta diğerlerinden çok daha şık, sosyal medyada da araştırdım hemen hemen herkes mükemmel olduğunu yazmış hiç kötü yorum görmedim sizce Hangisi?
Zeynep hanım çok doğru karar olur bence hiç düşünmeyin diğerleri Bianco ile kıyaslanmaz bile Hem prova da yapıyolar düğünde hiçbir aksilik yaşamıyorsun. Ayrıca çok eğlencelidir Bianco düğünde bile eğlenmezsin o kadar

Evet bayanlar benimde haziranda düğünüm ben Biancoyla anlaştım bile, çok araştırdım özellikle makyaj benim için çok önemli ve bianconun sahibi Betül hanım makyaj konusunda rakipsiz, kalıcı makyaj eğitmenliği de yapıyor görüşmeye gittiğimde gelin başı vardı salonda yaptığı makyajları görünce azım açık kaldı, kuaförleride güzel topuzlar yaptı, ayrıca gelinle damadın birarada olmaları da çok güzeldi. Mart sonuna kadar randevu alınca da 600tl kampanya varmış hemen verdim kaporayı. Hemde gelin saçı ,makyaj, kaş dizaynı, manikür, damat traşı prova hepsi fiyatım içinde. Biraz uzun yazdım ama çok heycanlıyım kusura bakmayın

Zeynep hanım çok doğru karar olur bence hiç düşünmeyin diğerleri Bianco ile kıyaslanmaz bile Hem prova da yapıyolar düğünde hiçbir aksilik yaşamıyorsun. Ayrıca çok eğlencelidir Bianco düğünde bile eğlenmezsin o kadar

Evet bayanlar benimde haziranda düğünüm ben Biancoyla anlaştım bile, çok araştırdım özellikle makyaj benim için çok önemli ve bianconun sahibi Betül hanım makyaj konusunda rakipsiz, kalıcı makyaj eğitmenliği de yapıyor görüşmeye gittiğimde gelin başı vardı salonda yaptığı makyajları görünce azım açık kaldı, kuaförleride güzel topuzlar yaptı, ayrıca gelinle damadın birarada olmaları da çok güzeldi. Mart sonuna kadar randevu alınca da 600tl kampanya varmış hemen verdim kaporayı. Hemde gelin saçı ,makyaj, kaş dizaynı, manikür, damat traşı prova hepsi fiyatım içinde. Biraz uzun yazdım ama çok heycanlıyım kusura bakmayın

Arkadaşlar teşekkür ediyorum Kararımı verdim ve Bianco ya gittim gerçekten de anlatıldığı kadar varmış mükemmel biyer nişanlım da bende bayıldık, Kampanyadan da faydalandık, hiçbişeyi şansa bırakmıyorlar, Gelin Saçı, Makyajı, Kaş dizaynı,manikür, damat traşı, Prova herşey dahil 600tl, kına gecesi içinde 300 e anlaştım.Kuaför arayanlara tavsiye ederim sakın düğün salonlarının bedava diye gönderdikleri yerlere gidipte en güzel gününüzü mahvetmeyin.

Arkadaşlar teşekkür ediyorum Kararımı verdim ve Bianco ya gittim gerçekten de anlatıldığı kadar varmış mükemmel biyer nişanlım da bende bayıldık, Kampanyadan da faydalandık, hiçbişeyi şansa bırakmıyorlar, Gelin Saçı, Makyajı, Kaş dizaynı,manikür, damat traşı, Prova herşey dahil 600tl, kına gecesi içinde 300 e anlaştım.Kuaför arayanlara tavsiye ederim sakın düğün salonlarının bedava diye gönderdikleri yerlere gidipte en güzel gününüzü mahvetmeyin.

iyi akşamlar, bende batıkentte oturuyorum ve düğün günüm için kuaför arayışı içerisindeyim...
bahsettiğiniz yeri internette inceledim evet güzel gerçekten...
fakat fiyat biraz pahalı gibi geldi bana ...
600 lira saç ve makyaja ayırmak içimden gelmiyor..

daha uygun yerler vardır illa ki diyorum ama yanılıyor muyum ki ?:KK64:

X