Düğün Ankarada gelin basi ve makyaj

hazanexus

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2013
161
2
Merhaba kizlar Ankarada nerde gelin basi ve makyaj guzel yapiliyor ve fiyatlari nedir. Acikcasi sacim acik olacagi icin 300tl gelin basina vermek hic hosuma gitmiyor ama sanirim duvagi taktirmak icin oyle olmasi gerekiyor.

fiyat olarak bişey diyemeyeceğim ama benim nişanda yapılan topuzum 50 liraya yapılmıştı makyaj ise 25ti ama tam 1 saat sürdü ve profesyonel makyajdı aynı zamanda tam istediğim gibiydi akşama kadar bozulmadı. kuaförüm fikret akpınardı çok memnun kaldım düğün için yine oraya gideceğim.

Ankaralı değilim ama Ankarada olsam hiç düşünmeden Sevilay Acıbucu'ya giderdim. çok duydum ismini, çalışmalarını da takip edioyurm netten,facebooktan.

tesekkur cevaplariniz icin arastirmalara basladim
mac= 600 tl + 1 urun diyor, eger baska yere gelirlerse fiyat degisiyormus
toni&guy= 600tl ve 800tl hem gelin saci hem makyaj farki ne derseniz saci yapan farkediyormus :KK70:

fiyat olarak bişey diyemeyeceğim ama benim nişanda yapılan topuzum 50 liraya yapılmıştı makyaj ise 25ti ama tam 1 saat sürdü ve profesyonel makyajdı aynı zamanda tam istediğim gibiydi akşama kadar bozulmadı. kuaförüm fikret akpınardı çok memnun kaldım düğün için yine oraya gideceğim.

normal bir topuz ve makyaji o giyat civarina yaptiriyorum zaten ama mac gibi urun kullanan ve porselen makyaj istiyorum. ve tabi gelin basi diyince fiyat birden artiyor

acaba nerde bu kuaför? bende nişan dediğim için 150 tl bayıldımda demesende çok ilgilenmio çoğu yer baştan savma sıradan yapıyorlar

X