Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezinde tedaviye başlayanlar buraya

Bahçeci Ankarada tüp bebeğe başlayanlar hastaneden memnun musunuz

• Memnunum

OY: 0 0,0%
  • Memnun kalmadım

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0
  • Anket Kapalı .
Bende bu merkeze gitmeyi düşünüyorum. Giden tedavi olan arkadaşlar memnun musunuz? Laboratuvar şartları nasıl? Doktorla irtibat durumlarınız nasıl? Paylaşırsanız sevinirim

Merhaba canım. Biz Ankara Bahçeci’de tedavi görüyoruz. Daha önce Kayseri Acıbadem’de bir olumsuz sonuçlanan denememiz var. Bahçeci’den memnunuz. Çünkü oturmuş bir düzeni var ve her detaya dikkat ediliyor. İlk görüşme ücretsiz. Selen Sakar Ecemiş ve Berfu Demir olmak üzere iki doktor var. İkisi de tüp bebek konusunda tecrübeli, bilgili ve insancıl. Biz Selen Hanımı seçtik. Kendisi uzun yıllardır Bahçeci bünyesinde çalışıyor, İstanbul Umut Bahçeciden gelmiş Ankara’ya. Ön görüşemede bile uzun uzun konuştu bizimle, tavsiyelerde bulundu. Bazı testler istedi. Daha sonra test sonuçlarımıza göre hareket etti. Yumurta büyütme sürecindeki her kontrolde tahlil yapıyorlar. Onlara göre ilaçların türü ve dozu belirleniyor. Her hastanın bir dosyası var. Bütün bilgileri, test sonuçları onun içinde oluyor. Doktor da her görüşmede onu inceliyor. Herkese aynı tedavi uygulanmıyor. Kişiye özel tedavi böyle olur bence. Laboratuvarı İstanbul Bahçecininkiyle aynıymış. Ayrıca doktorumuz çok ilgili, güler yüzlü, detaylara dikkat ediyor, boşuna umut vermiyor, neyse onu söylüyor. Buradaki tedavimiz sonucu ne olursa olsun doktorumdan memnunum.

Henüz tedavimiz sonuçlanmadı. Eylül ayında transferim olacak. Kayseri Acıbadem’deki tedavimde 3. güne sadece bir embriyom kalmıştı, o da tutmamıştı. Bu sefer 3. güne beş embriyom kaldı ve bunlardan biri 5. güne gidip blastosist oldu. İnşallah o tutunur bize.

Başka bir sorunuz olursa cevaplamaya çalışırım.

Allah isteyen herkese nasip etsin; olanların da evlatlarını sağlıklı, hayırlı eylesin.

Çok teşekkür ederim canım cevapladığın için bizde Eskişehir acıbadem de benzer şeyler yaşadık bi çok yumurta toplandı üç tane kaldı 5.güne.. Transfer olacağı zamanda kaliteleri iyi değil ikisini transfer edecez biri çöpe dediler
Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer hesabı araştırıyoruz bakalım.
Merkezde bekleme oluyor mu? Yada o fiyat dışı bu fiyat dışı deyip ekstradan olmadık şeylere ödeme yapılıyor mu?
Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın hayırlısıyla bizlere de evlat sahibi olmayı, anne olmayı nasip etsin.

Amin canım, inşallah :) Çok bekleme olmuyor. Her kontrolde kan alınıyor, onların sonucu çıkana kadar yaklaşık bir saat bekliyoruz ve doktorumuzla görüşüyoruz. Zaten tedavi başlamadan önce merkezin koordinatörüyle görüştük. Bir kağıt verdi, onda tedavi ücretleri ile ilgili tüm bilgiler yer alıyordu. Raporsuz 8500, raporlu 6300. Ayrıca olursa rahim dinlendirme 1250, ilk transferden embriyo kalırsa ve dondurulmak istenirse 1900 tl ücreti var.

Kayseri den mi gidip geliyorsun canım? fiyatları Eskişehir e çok yakınmış !
Bizde bu kez rapor alıp yaptırmak istiyoruz ama pürüzler çıkacak gibi o zamana kadar araştırma yapıyorum bakalım..

Kayseri den mi gidip geliyorsun canım? fiyatları Eskişehir e çok yakınmış !
Bizde bu kez rapor alıp yaptırmak istiyoruz ama pürüzler çıkacak gibi o zamana kadar araştırma yapıyorum bakalım..

Ailem Ankara’da olduğu için gidip gelme olmadı canım. Kalıyorum Ankara’da. Raporu Erciyes’ten çıkardım. Zorluk çıkarmıyorlar. Kolay oldu o iş

Ben de ankara bahceci dusunuyorum.ikinci kez denicez ama ilki baska yerde olmustu.ilaclar ne kdr tuttu? Bi de transfere kdr kullanmaniz icin ilac verdiler mi,onlar ne kdr tuttu? lacivertlimavi S siyahbeyaz0638
Biz raporlu olduğumuz için ilaçlar 1250 civarı tuttu ama raporusuz 3-4 bin civarı tutabilir. Transfer sürecine girmeden önce ilaç vermediler. Adetin ikinci günü ile süreç başlayacak. O zaman verirler mi bilmiyorum

Raporu nasil cikarttiniz? Bilgi verebilir misiniz? Nette her sitede farkli bisi yaziyor da

Raporu nasil cikarttiniz? Bilgi verebilir misiniz? Nette her sitede farkli bisi yaziyor da
Canım biz Erciyes’te çıkarttık. 3 yıl evlilik, 900 gün prim ve daha önce iki aşılama şartı vardı. Adetin 3. ve 21. günü kan alıyorlar. Hiç zorluk çıkartmadılar. Sakindi zaten orası. Yardımcı oldular sağ olsunlar.

Diğer sartlar uyuyor ama 2 asilama yok. 1 tup bebek basarisizligi var ozelde.yeterli olur mu ki? Insallah biz de çıkarabiliriz

Diğer sartlar uyuyor ama 2 asilama yok. 1 tup bebek basarisizligi var ozelde.yeterli olur mu ki? Insallah biz de çıkarabiliriz
Bizim 3 aşılama 1 tüp bebek başarısızlığı vardı. Özeldeydi hepsi. Aşılama yapıldığına dair yazı istediler. Arayıp bir sorun isterseniz. Numara şu 0 (352) 437 08 54

Bizim 3 aşılama 1 tüp bebek başarısızlığı vardı. Özeldeydi hepsi. Aşılama yapıldığına dair yazı istediler. Arayıp bir sorun isterseniz. Numara şu 0 (352) 437 08 54
Anladim cnm,tskkr ederim.bayram bitimi arayip ogreneyim

Canım 3. Güne 5 yumurta gidip blastokist oluştuğu ay kayserideki hastaneden farklı olarak ne yapmıştı ki.benim de aynı sen gibi 1 tane oldu farklı hastanelerde.bende ankara bahceviye gitmeyi düşünüyorum da ...yani nasıl artar aklım almıyor. Mucize gibi.3 negatif tüptedavim var benim

Hem gonal f’in dozu değiştirildi hem de ilave ilaçlar verildi canım. Bir de tedaviye başlamadan önce vitamin ile beslenme tavsiyeleri verilmişti. Birkaç ay da onları kullanmıştım.

Canım bana da ek ilaç verildi biraz düzenlemeyle biraz daha çok embriyo oldu mucize olamaz tabi ama bu konuda kesinlikle iyiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…