Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezinde tedaviye başlayanlar buraya

Bahçeci Ankarada tüp bebeğe başlayanlar hastaneden memnun musunuz

• Memnunum

OY: 0 0,0%
  • Memnun kalmadım

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0
  • Anket Kapalı .
sehir dışından gelenler için herhangi bi yerle konaklama anlaşmaları var mı hiç biliyor musnuz

ne durumdasınız bayanlar hangi dr önerirsiniz? ankara deyince hakan yaralı ismini de çok duydum bilgini zvar mı

Kızlar berfu hanımı bende düşünüyorum. Klinikten ve doktordan memnun kaldınız mı? Laboratuvar kalitesi iyi mi? Ücretleri nasıldı?

Merhaba arkadaşlar, ben de Ankara Bahceci de Selen hanıma gitmeyi düşünüyorum. Ön görüşme için randevu aldım. Selen hanımın hastası olan var mı, bilgi olarak donanımı nasıl, hastane ile ilgili düşünceleriniz neler, öğrenebilir miyim?

Merhaba arkadaşlar, ben de Ankara Bahceci de Selen hanıma gitmeyi düşünüyorum. Ön görüşme için randevu aldım. Selen hanımın hastası olan var mı, bilgi olarak donanımı nasıl, hastane ile ilgili düşünceleriniz neler, öğrenebilir miyim?
Biz de Selen Hanımla tedaviye başlayacağız. Ön görüşme yaptık. Güler yüzlü, ilgili bir doktor.

Ben istanbulda ikamet ediyorum ama berfu hanim icin burdan kalkip gittim uzaktan takip yapacagini soyledi cok icim ısındı direk tup yapalim demedi numarasini verdi ona gidip gelememe ragmen ilgileniyor arayıp soruyor
Bu bile yeterli asla para odakli degil
Guzel haberi de ondan alacakmisim gibi hissediyorum

Ben de Berfu hocaya geçmeyi düşünüyorum gidenler var mı başka acaba bir de bahçeci Ankara laboratuvar ı hakkında ne düşünüyorsunuz istanbuldakiler kadar iyi mi acaba

Ben istanbulda ikamet ediyorum ama berfu hanim icin burdan kalkip gittim uzaktan takip yapacagini soyledi cok icim ısındı direk tup yapalim demedi numarasini verdi ona gidip gelememe ragmen ilgileniyor arayıp soruyor
Bu bile yeterli asla para odakli degil
Guzel haberi de ondan alacakmisim gibi hissediyorum
en doğru karar berfu hoca bir numara

ücretsiz ön görüşmeye gittim Berfu hocaya..biraz yapı olarak soğuk geldi bana muayene ücreti 600 tl imiş ücret olarak da yüksek bence. Türkiye şartlarında az bir para değil.

berfu hoca bir numara onun pozitif enerjisi sizin enerjinizi tavan yaptırıyor
ücretsiz ön görüşmeye gittim Berfu hocaya..biraz yapı olarak soğuk geldi bana muayene ücreti 600 tl imiş ücret olarak da yüksek bence. Türkiye şartlarında az bir para değil.
O para ilk seferinde bir kez veriliyor sanırım.peki hoca sorulara cevap veriyor mu açıklama yapıyor mu bir de çok sıra oluyor mu randevu saatine uyuşuyor Mu bu ikisi de çok önemli bence rahat hissetmek için

Sİz hangi aşamadasınız acaba işlemlerin fiyatları hakkında berfu hocanın bakış açısı hakkında biraz daha detaylı yazabilir misiniz
fiyatlar konusunda bilgi veremeyeeğim çünkü artık ödediklerimi hesaplayamıyorum. ancak berfu hoca gerçekten büyük bir destek.benim 3.denemem ve ilk ikisinde tatilde olmasına rağmen arayıp naptığımı nasıl olduğumu soran bir doktor.

fiyatlar konusunda bilgi veremeyeeğim çünkü artık ödediklerimi hesaplayamıyorum. ancak berfu hoca gerçekten büyük bir destek.benim 3.denemem ve ilk ikisinde tatilde olmasına rağmen arayıp naptığımı nasıl olduğumu soran bir doktor.
Selen hanım mı baktı o arada canım verdiğimiz paraların haddi hesabı yok ya ben şuan herşeyi aman bunu almayayım lazım diye düşünerek az harcamaya çalışıyorum valla çok zor gerçekten para yetiştirmek

Biz de Selen Hanımla tedaviye başladık. Doktorumuzun ilgisinden çok memnunuz. Her detaya dikkat ediyor, ilgileniyor. Bilgili ve güler yüzlü bir doktor. Ayrıca laboratuvarı İstanbul’daki Bahçeci ile aynı düzeyde mi diye soran olmuştu. Dün hastanenin tüp bebek koordinatörüne sordum. Tamamen aynıymış laboratuvarı. Gayret bizden, takdir Allah’tan. İnşallah hepimiz bu süreçleri en kısa zamanda olumlu bir netice ile atlatırız.

Biz de Selen Hanımla tedaviye başladık. Doktorumuzun ilgisinden çok memnunuz. Her detaya dikkat ediyor, ilgileniyor. Bilgili ve güler yüzlü bir doktor. Ayrıca laboratuvarı İstanbul’daki Bahçeci ile aynı düzeyde mi diye soran olmuştu. Dün hastanenin tüp bebek koordinatörüne sordum. Tamamen aynıymış laboratuvarı. Gayret bizden, takdir Allah’tan. İnşallah hepimiz bu süreçleri en kısa zamanda olumlu bir netice ile atlatırız.
Teşekkürler canım hayırlısı olsun inşallah güzel sonuçlar alırsınız 🤗😻

X