Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezinde tedaviye başlayanlar buraya

Bahçeci Ankarada tüp bebeğe başlayanlar hastaneden memnun musunuz

• Memnunum

OY: 0 0,0%
  • Memnun kalmadım

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0
  • Anket Kapalı .

Ftd78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2016
124
63
34
Merhabalar Ankaraya yeni açılan Bahçeci tüp bebek merkezinde yeni tedaviye başladım. Burda tedaviye başlayanlar gelin burda tecrübelerimizi paylaşalım..

Ben ocak ta bakalım yumurtaların toplandı transfer asamasindayim siz ne asamadasiniz? Sorununuz neydi acaba
bende martta ilaçlara başlıycam daha bekliyorum şuanda. Benim tüplerimin ikiside tıkalı iki kere hsg çekildim açılma yok sizin neydi sorununuz

Sizde inşallah pozitif sonuç alırsınız ben daha çok başındayım. Bizden başka kimse yok sanırım buraya giden

İnşallah hepbirlikte pozitifleri alalım benim de ilk denemem olacak yeniyim. Var da yazmiyolar sanırım bide yeni açıldığı için pek bilgi yok nette

Evet yeni açıldı inşallah biz ilk pozitifleri oluruz. Siz benden önce sonuç alıcaksınız benim daha ilaçlara bile 10 günüm var hayırlısı haberlerinizi bekliyorum

İi akşamlar ... ben tedavi sürecinde değilim ama berfu hanımı tanıyorum ... İnanın çok şanslısınız ... çok iyi bii hekimdir... Psikolojik olarak da çok rahatlatır hastalarını ... mükemmel bi insan .. inş önce allah ın izniyle sonta berfu hanımın yardı ları ile evlatlarınıza kavuşursunuz....

canım bende selen hanımda tedavi görüyorum kendisi çok tatlı ve insanı rahatlatan bir doktor. klinikteki herkes gayet ilgili ve işini iyi yapan kişiler.inşallah güzel haberlere ulaşırız hepimiz

Evet vanım Berfu hanımdan bende çok memnunum ilgili güler yüzlü çok tatlı bir bayan inşallah sonunda iyi haberler alırız

canım bende selen hanımda tedavi görüyorum kendisi çok tatlı ve insanı rahatlatan bir doktor. klinikteki herkes gayet ilgili ve işini iyi yapan kişiler.inşallah güzel haberlere ulaşırız hepimiz
evet canım klinikteki herkes çok ilgili işini iyi yapan kişiler sanırım yeni açıldığı için çok sakin kalabalık olmuyo. İnşallah pozitifleri görürüz siz hangi aşamadasınız

Kimse yok mu bahçeci ankarada tedavi olan arkadaşlar tecrübelerimizi paylaşalım

arkadaşlar bahçeci ankarada tedavim başladı ilaç dozum artırıldı birer kutu daha almam gerekiyor GONAL F 450 VE MENEGON elinde kalan varsa iletişime geçerseniz çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…