Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezinde tedaviye başlayanlar buraya

Bahçeci Ankarada tüp bebeğe başlayanlar hastaneden memnun musunuz

• Memnunum

OY: 0 0,0%
  • Memnun kalmadım

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0
  • Anket Kapalı .
Evet, çok şükür Allah isteyen herkese nasip etsin.
merhabalar öncelikle hayırlı uğurlu olsun rabbim sağliklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip eder inşallah rabbim :)
yanlış hatırlamıyorsam ankara selen hanımda tedavinizi oldunuz memnun kaldınızmı size ne gibi işlemler uygulandı sizin sıkıntınız neydi gibi aklımda deli sorular açıkçası yardımcı olabilirseniz çok sevinirim... :))

canım hayırlı olsun bahçecide diğer denemelerinden farklı ne işlemler uyguladı berfu hanım

Bende bahçecide yaptırdım..... 7 tüp bebek denemesi,
Başka merkezlerde 6 negatif
Ankara bahçecide ilk deneme pozitif.. Doktorum berfu hanım.
Hayırlı olsun inşşallah farklı olarak testler yaptı mı yada farklı bi ilaç kullandınız mı

İlaçlar genelde aynı ama bazı teknikler farklı...kişiye özel testler ameliyatlar yapılıyor.. 6 aylık bir süre ti bizimkisi... Yapay zeka yöntemiyle... Bize yapılan yöntemle size yapılan yöntem aynı olmaya bilir.. 40 doktor görüşmesi var haftalık zor vakalar konuşuluyor bütün doktorların fikri alınıyor... Gerçekten ben çok zor bir vakaydım

hayırlı olsun canım isteyen herkesede nasip olsun benide 40 doktor toplantısı çok ikna etmişti karar aşamasında

Pardon da siz şakamısınız??? Bu kadın hiç bir psikolojiden anlamıyor tam tersi beni umutsuzluğa sürükledi!!!

Bende bahçecide yaptırdım..... 7 tüp bebek denemesi,
Başka merkezlerde 6 negatif
Ankara bahçecide ilk deneme pozitif.. Doktorum berfu hanım.
Hayret ben başka yerde 2 denemem oldu 3üde Berfu hanıma gittim maalesef ilk deneme negatif

Merhaba sonucunuz inşallah olumlu olmuştur. Neticeden memnun kaldınız mı

Bende başlamak istiyorum ilgi nasıl bana fikir verebilecek olan var mı.Dr güven veriyor mu klinik nasıl. 3 negatif denememiz var.yogunmu klinik

Bende başlamak istiyorum ilgi nasıl bana fikir verebilecek olan var mı.Dr güven veriyor mu klinik nasıl. 3 negatif denememiz var.yogunmu klinik
Merhaba ne yaptınız acaba? Ben de bahçeci selen hanımla görüşmüştüm ama karar veremedim başkent mi orası mı? Siz başladınız mı tedaviye?

Merhaba ne yaptınız acaba? Ben de bahçeci selen hanımla görüşmüştüm ama karar veremedim başkent mi orası mı? Siz başladınız mı tedaviye?
Yok daha bir şeye karar veremedim.siz selen hanım içinize sinmedi mı.biz sehir dışından geleceğiz o yüzden bbeklemedeyz

Yok daha bir şeye karar veremedim.siz selen hanım içinize sinmedi mı.biz sehir dışından geleceğiz o yüzden bbeklemedeyz
İçime sinmedi diyemem ancak Bahçeci’nin İstanbulda’ki merkezi daha iyi, Ankara iyi değil gibi yorumlar duydum, o nedenle kafam karıştı başka doktor arayışına girdim. Ama araştırdıkça da işin içinden çıkamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…