Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Arkadaslar maalesef degerim 23 ten 19 a dusmus kimyasal olmus hayirlsi
ben transferden sonra hep bana tutunsun diye dua ettim ve ekledim eğer sağlıksızsa da hemen başında belli olsun sonradan bir kayıp yaşamayalım istedim.Üzülme desem de üzüleceğini biliyorum ama inan 4. ayda belki sonrasında çok daha kötü sonuçlarla senden gideceğine böyle olması daha iyi olmuş.Her şeyde var bir hayır.Dilerim bir sonrakinde mis gibi haberler alırsın.Dualarım hep sizlerle.

Arkadaslar maalesef degerim 23 ten 19 a dusmus kimyasal olmus hayirlsi
Canimm Üzülme demekle olmaz biliyorum ama hayırlısı böyleymiş demekki nolursun kendini üzmemeye çalış en azından herşeyin bir vakti var demekki zamanı değildi dondurulmuş var dimi başka kuzum

Kızlar son gün cetrotide ve çatlatma iğnesini hengi saatlerde vuruldunuz hatırlıyormusunuz. Benim gündüz 1 de cetrotide vurulcam. Gece 11de çatlatma iğnesi. Biraz arası uzun gibi geldi Bana

Kızlar son gün cetrotide ve çatlatma iğnesini hengi saatlerde vuruldunuz hatırlıyormusunuz. Benim gündüz 1 de cetrotide vurulcam. Gece 11de çatlatma iğnesi. Biraz arası uzun gibi geldi Bana
Merkezden hangi saatleri verdilerse mutlaka o saatte vurun.Benim gece 01:30 du çatlatmalar uyumayıp beklemiştim.Cetro ise öğlendi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…