Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Canim esinin hem sayi hem morfoloji bozuklugu hemde dna hasarimi var? Bunun icin tedavi oldumu herhangi bir uroloji dr'unda? Degerleri yukseltici antioksidan filan kullandimi tedavi öncesi?
Canim evet Bülent Erol a tedavi oldu neredeyse 5 ay dedigi tüm şeyleri yaptık hatta artık tup bebeğe başlayalım dedi mecburen yapacak bisey yok

Bizde 6 yıllık evliyiz. Sebepsiz infertile bizimki. Kromozom testimiz, sperm tahlilleri, dna hasarı, rahîm filmi, histeroskopi hepsi temiz çok şükür. Vakti saati var demekki bekliyoruz. Genetik test yapmadılar embriyolara hem yaşımız küçük hemde kromozom testi sorunsuz çıkınca yapma gereği görmediler. Inşallah gerek kalmadan kavuşuruz bebeğimize :KK43:
Amin canim insallah kavuşuruz dediğin gibi vakti saati olduktan sonra hersey yolunu bulur diyorum bende ama gel gör ki bu kalbe akla söz geçiremiyorum zor bir süreç bende 6 senelik evliyim

Canim evet Bülent Erol a tedavi oldu neredeyse 5 ay dedigi tüm şeyleri yaptık hatta artık tup bebeğe başlayalım dedi mecburen yapacak bisey yok
İnş faydasi olmustur. Ve bu sonucuna yansimistir. Bu yolda kim uğraş veriyorsa, ins emeginin karsiligini alsin. Kimse uzulmesin sonunda. Çunku yasayan bilir, zor bir sinav. Allah herkesin gönlüne göre versin. ✨🙏🏻✨

Rapor kullanmismiydin?
Benim raporum vardi normalde ben ilk tedavimi devlette yaptim sonra tekrar rapor çıkarttım pandemi cikti.
Biz görüşmeye gitmiştik bir daha gidemedik kaldi o zaman o raporları sisteme yüklediler ama 6 aylık geçerlilik süresi varmis bende bilmiyordum pandemi fln derken bir süre gitmedik sonra tedavi oldu esim 5 ay ilac kullandı raporum arada suresi kaynadı ben gecerli olur diye tekrar konuştum maalesef pandemide rapor suresi uzatımı olmuyormuş mecbur raporsuz devam ettik

X