Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Kizlar merhaba bugun beta gunumdu. Kan verdim degerim 23 cikti. Biraz dusuk buldu berfu hoca ama embriyo tutunmus dedi. Persembe gunu tekrarlicaz testi 2 kat artarsa umut var hala dedi saglikliysa ilerler dedi. Degeri dusuk baslayip sonradan artaniniz var mi desteginize ve dualariniza ihtiyacim var tatli anne adaylari💕🤲

Canım bende bugün merkezdeydim belkide karşılaştık. 😊 değerin umarım artar yükselir. Perşembe günü 100 gibi bir değer görürsün inşallah.

Kizlar merhaba bugun beta gunumdu. Kan verdim degerim 23 cikti. Biraz dusuk buldu berfu hoca ama embriyo tutunmus dedi. Persembe gunu tekrarlicaz testi 2 kat artarsa umut var hala dedi saglikliysa ilerler dedi. Degeri dusuk baslayip sonradan artaniniz var mi desteginize ve dualariniza ihtiyacim var tatli anne adaylari💕🤲
Dualarım sizinle inşallah kat kat artar ✨Bu şekilde düşük çıkanları okumuştum ben.Dua edelim bol bol size sımsıkı tutunsun.

Benim 5. Denemem inşallah son olur.
Insallah son olur cok zor bir süreç
Genetik testleriniz yapıldı mı?
Özel olmazsa sorununuz nedir
Benim esimde sperm düşüklüğü ,bozukluk ve genetik hasar mevcut dedi doktor genetik testlerimizi ilk denemede tutmayınca 2 denemede artik yaptırmak istedim 6 senedir bekliyoruz

Benim esimde sperm düşüklüğü ,bozukluk ve genetik hasar mevcut dedi doktor genetik testlerimizi ilk denemede tutmayınca 2 denemede artik yaptırmak istedim 6 senedir bekliyoruz

Bizde 6 yıllık evliyiz. Sebepsiz infertile bizimki. Kromozom testimiz, sperm tahlilleri, dna hasarı, rahîm filmi, histeroskopi hepsi temiz çok şükür. Vakti saati var demekki bekliyoruz. Genetik test yapmadılar embriyolara hem yaşımız küçük hemde kromozom testi sorunsuz çıkınca yapma gereği görmediler. Inşallah gerek kalmadan kavuşuruz bebeğimize :KK43:

Canim esinin hem sayi hem morfoloji bozuklugu hemde dna hasarimi var? Bunun icin tedavi oldumu herhangi bir uroloji dr'unda? Degerleri yukseltici antioksidan filan kullandimi tedavi öncesi?

X