Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Evet bn bu defa kendisine gidiyorum yavuz emre sükür ilgili sorulara cvp veriyo beyefendi biri yarn yumurta toplamam var hatta ins🤲
Öyle mi hayırlı olur inşallah işlemler nasıl oluyor sıralaması nedir? Ben adet olamadım bir türlü adet sökücü kullanıyorum ama olmadı daha ilk defa böyle oldum stresten galiba?ücret ne dediler size?

Öyle mi hayırlı olur inşallah işlemler nasıl oluyor sıralaması nedir? Ben adet olamadım bir türlü adet sökücü kullanıyorum ama olmadı daha ilk defa böyle oldum stresten galiba?ücret ne dediler size?
Ümiversite hastanesnde ilaçalr ve tüp bebek raporlu ilk deneme
İlaçlar 1650
Hastane 1000

ikinci deneme aynı yerde yne ikiside raporlu kaşan ilaçlar oldugu için
İlaç 820
Hastane 1500

ama cok git gel yaptk 3000 de yol masrafı tuttu

opunuz nasıldı nasıl geçti memnun kaldınız mı çok ağrı oldu mu ?
ben şu opudan korkuyorum ilk tüp bebekte o içimde korku kaldı
Opu’dan korkmayın hiçbir şey hissetmiyorsunuz.Çıkınca regl ağrısı gibi ağrınız oluyor ama zaten ağrı kesici serum ilaç verdikleri için o da uzun sürmüyor.Toplam 1 saat yatıp çıkmıştım ben.Sonrasında kanamam da olmamıştı.Opu esnasında ise anestezi yapıldıpı için uykuya geçiyorsunuz hemen bir bakmışsınız her şey bitmiş odaya çıkıyorsunuz 💙

Son düzenleme:
Ümiversite hastanesnde ilaçalr ve tüp bebek raporlu ilk deneme
İlaçlar 1650
Hastane 1000

ikinci deneme aynı yerde yne ikiside raporlu kaşan ilaçlar oldugu için
İlaç 820
Hastane 1500

ama cok git gel yaptk 3000 de yol masrafı tuttu
Işlem sırası ne acaba? Bana dr ilaç falan vermedi. Adet ol ikinci günü gel dedi. Benim raporum yok çocuğum olduğu için devlet karşılamıyormuş

opunuz nasıldı nasıl geçti memnun kaldınız mı çok ağrı oldu mu ?
ben şu opudan korkuyorum ilk tüp bebekte o içimde korku kaldı

Canım çok iyi toplanmış umarım bol bol döllenir sağlıklı bir biçimde 😍 haberdar et bizi

Merak ettim seni canım ne durumdasın inşallah kaliteli embriyoların olmuştur

Opudan korkmayın gerçekten kolay bir işlem. Uyuyorsunuz zaten uyandığınızda odanızda oluyorsunuz. Hafif bir ağrı oluyor ama geçiyor 1 saat sonra hiçbirşey olmamış gibi yürüyüp hareket edebiliyorsunuz. Benimde kanamamolmadi. İlk tuvalete gittiğimde peçeteye geldi sonra bitti. Kızlar 19 tanesi dolu çıkmış 18i döllenmişti dün aradıklarında. Dua edin inşallah yarın 3. gün güzel haberler alayım.

Opudan korkmayın gerçekten kolay bir işlem. Uyuyorsunuz zaten uyandığınızda odanızda oluyorsunuz. Hafif bir ağrı oluyor ama geçiyor 1 saat sonra hiçbirşey olmamış gibi yürüyüp hareket edebiliyorsunuz. Benimde kanamamolmadi. İlk tuvalete gittiğimde peçeteye geldi sonra bitti. Kızlar 19 tanesi dolu çıkmış 18i döllenmişti dün aradıklarında. Dua edin inşallah yarın 3. gün güzel haberler alayım.
Çok güzel haberler alacaksın kuzum 😍😍 sana 3. Gün mü transferi yapacaklar peki 5 mi

İnşallah kuzum çok güzel sayılar şuanda benim de pazartesi toplamam var benimkiler 3. Güne bile gitmiyor :KK43:

hastaneye ne kadar verdiniz fiyatlarda artma oldu yeni yılla beraber heralde...
nasipse 3 şubatta berfu hocaya muayene olacağım şansa adet oldum bugün de..

Merhaba güzel arkadaşlarım 🥰
Nasılsınız? Hiçbiriniz yazmiyorsunuz durumlarının neler? Ben kendi durumunu anlatıyım dr ilk gittimde kilo vermemi söylemişti biliyorsunuz🙈 bugün tekrar gittik ve hiç aklımıza gelmemisken tedaviye başladı hemen ilacımı yazdı 🤩 kan vermemi istedi E2, progesteron, lh istemiş, sonuçlar çıkana kadar biz ilaçları aldık, ganol900 yazdı iki kutu ve 275ml kullanacakmisim ilkini hemşire bugün kendisi yaptı bana, kan sonuclarimda iyi çıktı, günde bir tane vurucam karnimdan. Sizlerin nasıldı günde bir yada iki kan sonucuna göre mi belirliyor hoca?

X