Anal ilişki gebelik olur mu? Yardım edin lütfen çok kötü hissediyorum

arwen02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2024
28
2
24
Merhaba kusura bakmayın bu bahsettiğim konu size saçma gelebilir ama ne yapıcağımı bilemez durumdayım. Lütfen yardım edin.

İş arkadaşımla bir an çekimle ilişki yaşadık bu ilişki anal oldu doggy pozisyonundaydık.Birden boşaldı geri çekildi ön tarafa geldi mi veya iç çamaşırımın içine meni aktımı geldi mi bilmiyorum. O ne kadar hayır oraya öne gelmedi geri çekildim merak etme desede o ihtimali düşünüyorum.Hemen banyoya gidip yıkadım ettim her yerimi ama iç çamaşırıma gelmişse üstüne oturduğumda meni içine gider mi yada boşalırken meni ön tarafa gelmiş midir bilmiyorum.
Adetimde düzenli olur 9 gün var ne yapacağımı bilmiyorum ertesi gün hapı içeyim mi kuruntularımı gidermek için ama fazlasıyla zararları var.Bilmiyorum bu konuda fazla cahilim yapmamalıydım bir an düşünmeden davrandım lütfen yardım edin hamile kalır mıyım öyle korkuyorum ki nefret ediyorum kendimden hiç iyi değilim kimseye bahsedemiyorum içim içimi yiyor lütfen yardım edin lütfen

kalmazsın merak etme kalırsan da tıp tarihine ilk geçersin ki böyle bişey mümkün değil

Gece gece noluyorrr sürtüşmeden girip analdan çıkıyoruz 😵‍💫

İş arkadaşıyla nasıl bir çekim bu direkt ananla geçiş…

Hamile değilsin kalmayacaksın olamazsın.
Ertesi gün hapı içeyim mi ne yapsam bilmiyorum bir yandan düşünüyorum içine boşaldığında bile zar zor hamile kalabiliyor insanlar ama bilmiyorum

85afb5700ee0d97b2019875d1d81b22e.jpg

Bu işi nasıl yapıyorsunuz ya cidden merakımdan soruyorum bir kere ters pozisyonda ilişki yaşarken yanlışlıkla eşimin sadece ucu girdi nasıl bir acı çektiğimi anlatamam kendinize bu eziyeti neden yapıyorsunuz?
İnanın benimde pek hoşuma gitmedi o anın haliyle ne yapacağımı ne diceğimi bilemedim sadece

Merhaba kusura bakmayın bu bahsettiğim konu size saçma gelebilir ama ne yapıcağımı bilemez durumdayım. Lütfen yardım edin.

İş arkadaşımla bir an çekimle ilişki yaşadık bu ilişki anal oldu doggy pozisyonundaydık.Birden boşaldı geri çekildi ön tarafa geldi mi veya iç çamaşırımın içine meni aktımı geldi mi bilmiyorum. O ne kadar hayır oraya öne gelmedi geri çekildim merak etme desede o ihtimali düşünüyorum.Hemen banyoya gidip yıkadım ettim her yerimi ama iç çamaşırıma gelmişse üstüne oturduğumda meni içine gider mi yada boşalırken meni ön tarafa gelmiş midir bilmiyorum.
Adetimde düzenli olur 9 gün var ne yapacağımı bilmiyorum ertesi gün hapı içeyim mi kuruntularımı gidermek için ama fazlasıyla zararları var.Bilmiyorum bu konuda fazla cahilim yapmamalıydım bir an düşünmeden davrandım lütfen yardım edin hamile kalır mıyım öyle korkuyorum ki nefret ediyorum kendimden hiç iyi değilim kimseye bahsedemiyorum içim içimi yiyor lütfen yardım edin lütfen
Bu şekilde hamile kaldım 5 yaşındaki oğlum yanımda yatıyor♥️♥️ hayırlı olsun sağlıcakla büyüt ♥️

X