Amh testi ne kadar güvenilir

Yaaa çok güzel çok sevindim arkadaşınız adına. Ben avokado ve yeşilliğe yükleneyim eşim içinde takviyelere yükleneyim ikinci tüp bebek öncesi. İki ay yeterli olur mu sizce ara vermek için bazen birgün beklemek bile istemiyorum ama hormonlar vs dinlenmek de gerekiyor . Dilerim gebe kalırım ve kaldığımda burada size müjde veririm

Evet tekrar yapacağım elimdeki imkanlardan dolayı ikincisi yurtdışında olacak Türkiyede yapmayı çok isterdim ama ekonomik sebeplerden dolayı burada olamıyorum geçici olarak.

Doktorunuz nasıl diyorsa öyle uygulayın hiç acele etmeyin bende gerçekten çok sabırsızdım ama vücudunuzu dinlendirin kendinizi hazırlayın en güzeli gerçekten inşallah güzel sonuçlarınızı bildirin beraber sevinelim

Çok teşekkür ederim güzel önerileriniz için motive oldum İnsallah size güzel haberler vereceğim

Yurt dışında daha uyguna mı oluyor acaba bu tür işlemler
Maalesef hayır . Katardayız bir senedir. Ozeller o kadar pahalı ki. Biz de devlete başvurduk çok güzel bir hastane ama devlet olmasına rağmen kendi vatandaşları dışındakilere ücretli pahalı değil çok . Ama maalesef 8 ay beklettiler sırada eylüle randevu verdiler . Ağustosta gideceğim duruma göre burası orası şartları zorlayacağım elimden gelenin en fazlasını yapmak istiyorum .

İnşallah bu sefer ki uğraşınız pozitif sonuç ile sonuçlansın bi hamile olarak hamile duası ediyorum size Şuan da son denemeniz olsun bebeğinize kavuşun .

Ben otuz yaşında iken dış gebelik sonrası AMH baktırdım 0,35 çıktı doktor acil tüp bebeğe başla dedi ben umursamadım sonra 34 yaşında tüp bebeğe başlama kararı aldığımda ama takmadım stres yapmadım takviye kullanmadım 1 küsür çıktı şimdi hangisi yanlış bilemiyorum dokuz yumurta toplanmıştı benden

Kızlar acil bir şey sormam lazım. Tüp bebek başarısızlığı sonrası doktorumla konuşmaya gittim muayene oldum sağda bir solda bir yumurta vardı ikişer tane normalde benim dört beş yumurtam oluyor . Soramadım o an doktora acaba bu normal mi? Tüp bebekten sonra yumurta azalması falan oluyor mu? Amh zaten düşük bu beni korkuttu. Bir yumurtam büyümüş çatlasa eşinin sperm sayısı düşük olmasa hamile kalabilme ihtimalin olurdu dedi. Eşimin sayısı düşük olmasa da bu kadar az yumurta ile kalabilir miyim bilmiyorum. Tekrar tüp bebek yaptıracağım ama zararı oluyor mu korktum biraz

Adetiniz de herhangi bir degisiklik oluyor mu? Yani benim adetimin yoğunluğu azaldigi icin hemen bitecek gibi geliyor

Merhabalar memorialden memnun kaldınız mı ? Fiyatı nasıl ben bahcecide yaptırdım felaket ilgisiz bir klinik gitmek isteyen olursa asla tavsiye etmem sadece reklamları iyi
Merhabalar,şu an tedaviye devam ediyorum 13 ağustos transfer olacak.Ben çok memnun kaldım ilgi alaka kontrol çok iyi beni rahatsız eden hiç bir şey olmadı.Ben de geçen sene acı badem maslak gittim öyle yorucu ve zorlayıcı oldu ki tam.9 ay gittim gereksiz işlemler ve gidcrn 300 bin para.Beni depresyona soktular ve sonuç hüsran.Ben de acıbadem.maslak hastanesini kesinlikle tavsiye etmem.Saatlerce bekletiyorlar kisiye ozel.tedavi yok.Unlu bir yer deyip kanmayin benim gibi.11 haziranda tedaviye basladim memorilada 13 ağustos transfer olacak.Ins güzel haberler veririm size

Ciddi misiniz neden o kadar pahalı mı Acıbadem çok şaşırdım neden 9 ay beklettiler ve memorialdeki tedavinizde iki ay mı sürdü benim bahcecide 15 günde her şey halloldu aslında o kadar kısa süreli olması da normal değil detaylı bakmak lazım . İnsallah buraya hamile kaldık haberiyle gelirsiniz sizin için dua edeceğim .

Normal sağlıklı beslenme ile üreme sağlığını iyileştirmeye yönelik beslenme arasında farklılıklar var. İmkanınız varsa arkadaşlarıma katılıyorum tedaviye başlamadan önce kendinize üç dört ay vererek beslenme danışmanlığı alarak daha güzel ilerleyebilirsiniz

Yorumunuz için teşekkür ederim, tedaviye başladım, opu oldu transfer için regl olmayı bekliyorum. 9 yumurtam toplandi, 5 embriyom var suan. Dedikleriniz de çok haklısınız. İnsallah bu tedaviyle başarıyı yakalarız olmazsa dediğiniz gibi yapacağım.

Allah'ım rast getirsin sağlıkla huzurla mutlulukla evladinizi kucağınıza alirsiniz inşallah

Merhaba bende sizle aynı durumdayım öğretmenim ne yapacağımı bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…