amh 0.01, FSH 117 doktorlar umutsuzken şimdi hamileyim, umutsuz olmayın

Sizin de amh düşük mü iyi geldi mi size ben şuan doktorun verdiği vitaminleri kullanıyorum

Sizin de amh düşük mü iyi geldi mi size ben şuan doktorun verdiği vitaminleri kullanıyorum
Benim tekrardan düzenli adet görmemi sağlayan şey prp oldu, sirkeleri hamile kalmadan 2 ay önce kullanmaya başlamıştım etkisi oldu mu olmadı mı tam emin değilim ama ege sirkelerine çok dönüş oluyor işe yaradığıyla ilgili. O yüzden belirtmek istedim ben de. Bir de DHEA biosteron vermişti doktorum bana şimdi siz vitamin deyince aklıma geldi bu da bir nevi hormon takviyesi hormon üretimine yardımcı bi takviyeydi. Onu da kullanıyordum ben.

Ayy canım benim ya çok mutlu oldum Rabbim sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin diğer anne olmak isteyenlere umut oldun umarım tüm isteyenler ve hakedenlerede nasip eder Rabbim

Ayy canım benim ya çok mutlu oldum Rabbim sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin diğer anne olmak isteyenlere umut oldun umarım tüm isteyenler ve hakedenlerede nasip eder Rabbim
Ya çok teşekkür ederim amin inşallahh dediğiniz gibi tüm isteyen hak edenlere nasip olsun annelik

Ben aret kamara gidiyorum baya vitamin verdi bu dedikleriniz mi bilmiyorum ama glutatyonlu fln Prp işini bilmiyorum kalitesiz yumurta için sanırım para tuzağı gibi geldi ilk başta başarısı yüksek mi ki

Ben aret kamara gidiyorum baya vitamin verdi bu dedikleriniz mi bilmiyorum ama glutatyonlu fln Prp işini bilmiyorum kalitesiz yumurta için sanırım para tuzağı gibi geldi ilk başta başarısı yüksek mi ki
Prp aslında henüz sağlık bakanlığı tarafından onaylı bir şey değilmiş sanırım, yani resmileşmemiş gibi ben öyle anladım. Hatta şimdi kontroller için gittiğim doktor da ''bak sen demek prp işe yarıyor yakında devlet hastanelerine de gelir'' gibi bi cümle kurdu. Ben zaten prp'nin yeni denenen kesin sonuç vermeyen bir müdahale olduğunu bile bile kabul ettim, hatta eşim bilmiyormuş doktordan duyunca sen bunu biliyo muydun diye şaşırdı sitem etti birazcık. Prp'mi yapan doktor da bana zaten prp'nin %100 işe yarama garantisi olmadığını, ancak özellikle genç yaştaki hastalarda sonuç aldıklarını söyledi, ama geçici bir tedavi olduğunu, 6 aylık bi etkisinin olduğunu da belirtti.

Benim de amh 0.08 çıktı. Fsh ve estradiol normal.
38 yaşındayım 1 yıllık evliyim. Ben de kac kere doktora gidip normal miyim diye sordum. Hep bir sorun yok dediler. İlk defa u sefer amh istediler ve sonuç hüsran. Tüp bebek başlayacağız. Sizin hikayeniz bana umut oldu, ama ya benim olmazsa diye çok korkuyorum.

Korkmayın önemli olan fsh dedi tüm doktorlar. Sizin fsh normalmiş içinizi ferah tutun

Korkmayın önemli olan fsh dedi tüm doktorlar. Sizin fsh normalmiş içinizi ferah tutun
Ben tüp bebek tedavisindeyim moralinizi bozmak istemem ama amh çok önemli çünkü bende yumurta toplamada bir iki çıkıyor ya da çıkmıyor belki bir iki sene sonra bir tane bile olmayacak sonra menapoz zaten fshım da çok yüksek değil on civarı

Amhı düşük olanlar bir an önce tüp bebeğe başlamalı çünkü doğal olarak ben bayadır deniyorum hamile kalamadım

Selamünaleyküm kardeism.34 yaşındayım benim de olmuyor Allah askjna ne yapayım ne öneriyorsun

benim doktorum da aret bey kendisi prpnin kanıtlamış bi başarısının olmadığını ve bilimsel bi araştırma olduğunu söyledi. araştırmalardan-bilimsel çalışmalardan para alınmaz bunların para kaygılı işlemler olduğunu düşündüğünü söyledi. ben de doktoruma çok güvendiğim için düşünmedim açıksası ama sizin yazınızı okuyunca sanki bunu da denesem mi diye tekrar düşünmeye başladım. benim hiç yumurtam görünmüyor klomen 3 kutu kullandım şimdi 4. ye başlayacağım amh 0.01 fsh 90, estradiol sürekli baktırıyorum ama hep düşük. bana biosicience advance plus vitsmini vermişti. ben kendim dhea, bal polen propolis, çörekotu yağı ve saraçoğlu kürlerini aldım ama ne yalan söylim düzenli kullanamadım. sanırım hiç sonuç alamadığımdan artık kürlerden ümidim zamanla kayboldu. benim için yumurta görünmesi bile yeterli en aznından bişeyler oluyor diyeceğim ama yok. dünkü kontrolümde sol over sanki kıpırdanacak gibi dedi ama artık sen sadece kan ver e2 değerin yükselince gel dedi. kocaelinden gidip geliyorsun yorulacaksın en azından yükselmeye başlayınca bakalım dedi ama benim moralim yine bozuldu. yani o da mı ümidini kesti yoksa gerçekten ben git gel yapmim diye mi dedi bilemiyorum.

çok uzun yazdım ama çok kararsızım, benim yerimde olsaydınız prp yaptırır mıydınız? ya da kürlere tekrar başlamalı mıyım sirke vs? yoksa doktorumun hiç dediğinden çıkmayıp klomen ve e2 takibiyle devam mı etmeliyim? yoksa bütün tuşlara aynı anda basıp herşeyi aynı anda yapmalı mıyım?

Merhaba öncelikle geçmiş olsun, ben prp’yi yurtdışı kaynaklarından da araştırmıştım ve olumlu şeyler okudum, ama mesela güzellik merkezinde çalışan yakın arkadaşım prp yalan dolan demişti bana ama yine de denemek istedim çünkü kaybedecek bir şeyim olmadığını düşünmeye başlamıştım. Ki benim de doktorum çok iyi bi doktordu bilgiliydi ki İzmir’in en iyisi şeklinde öneriyle gitmiştim kendisine yazımda da bahsettiğim gibi. Yani denemeye değer olduğunu düşünüyorum ama kararı siz vermelisiniz, bahsettiğiniz kürleri ben de uyguladım ama sonuç alamadım maalesef İbrahim saraçoğlu kürleri vs. Eskiden adet düzensizliklerimde vs soğan suyu kürü uyguladığımda işe yarardı sadece onun dışında hayıttan bir fayda görmedim mesela çok da düzenli kullandığımı söyleyemeyeceğim ama. Benim şuan kontroller için gittiğim doktorum da sürekli bana mucizesin mucizesin diyip duruyor, bi sen bi de bi hastam daha vardı senin gibi, o da hayıt kürleriyle hamile kaldı demişti. Yani işe yarayanlar da oluyor sanırım belki bizim de düzenli kullanmamız gerekiyordur. Evet prp’nin kanıtlanmış bir başarısı yok ama denedim ve değdi benim için. İnşallah siz de en doğru kararı verip en kısa sürede hayırlı haberlerinizi alırsınız, bi önerim daha olacak. Üzerinize düşeni yaptığınıza inandıktan sonra kafanıza takmayı, araştırmayı, buraları okumayı bırakın bence. Nasıl bir bağlantısı var bilmiyorum ama psikolojik de bir şey bi yandan. Ben prp’yi yaptırdıktan sonra kuş gibi olmuştum, buna rağmen de olmuyorsa vardır Rabbimin bir bildiği dedim kendi kendime başka planlara yöneldim mutluydum. Ayrıca DHEA hormonunu bana prp yapan doktorum devamlı yazdı, kullandım. Onun da etkisinin büyük olduğuna inanıyorum ben.

Okadar sevindim ki Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Aslında 1 yıldır neredeyse girmiyorum buraya. Bu girdap da negatif etkiliyor diye. Şöyle bir bakayım dedim inanır mısınız bilmiyorum ama bütün değerlerimiz içtiklerimiz tüm süreçler okadar aynı ki buna prp de dahil. Ama bende hamilelik yok tabi hatta 9 aydır falan adet olmuyordum. Prp bende de işe yaramıştı 7 tane yumurtam olmuştu. Şimdi Cyclo Progynova ile adet oldum bu ay bi içeyim dedim oldum şükür. Bakalım 1 ay daha içip tekrar bir serüvene gireceğim gibi. Belki kök hücre yaptıracağım. Ama bana çok iyi geldiniz yazmak istedim. Bebiş de sizde sağlıkla keyfle geçirin bu süreci dualarınıza bizi de koyun çoook sevgiler

Amin çok teşekkür ederim iyi ki bakmışsınız karşınıza çıkmış sizde de prp’nin işe yaramasına çok sevindim ki 7 yumurta çok iyi. Bende o kadar çıktığını bile sanmıyorum mesela. Dualarımdasınız inşallah siz de en yakın zamanda hayırlı haberleri alırsınız, sevgiler

Yakın zamanda prp yaptırdım. Bence yaptırın. Zaten bizim olayımız minicik ihtimallerin yüzdelerin üzerinden bir umut ışığı aramak değil mi.. bende on ışığı cılızda olsa canlandırmak istiyorum yıllar sonra keşke yaptırsaydım dememek için.. nitekim kaybedecek bir şeyim yok. Zaten en kötüsüne hazırlamışım alışmışım kabullenmişim olmaması çokta yabancı bir duygu olmaz. Nasip derim yine bir gelişme olur yine denerim. Bence deneyin

Hikayenizi okudum çok mutlu oldum. Mevlam sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin. Bir şey sormak istiyorum. Aynı benzer süreçlerden geçtiğimiz için, neden çocuk sahibi olma ihtimaliniz çok düşükken korunma ihtiyacı hissettiniz. Bir tek bu konuda anlayamadım. Olma ihtimali çok düşükken bizim gibi hastaların, olur diye korunmak mantıksız olur. bir sebebi mi vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…