amh 0.01, FSH 117 doktorlar umutsuzken şimdi hamileyim, umutsuz olmayın

Çok teşekkür ederim amin inşallah Hayır zaten bayıltıyorlar ama az veriyorlar anesteziyi hemen uyanmıştım ve acı vs hissetmedim hiç. Hayıt kürünü nasıl kullanacağımızı bir hikayelerinde görmüştüm bir bardak sıcak suya bir yemek kaşığı hayıt sirkesi, bir yemek kaşığı gül sirkesi ve kaşığın ucuyla circumin koyuyordum, ılıyınca içiyordum. Circumin benim de midemi bulandırıyordu o yüzden içmeden iyice karıştırıp burnumu kapatıp içiyordum size de bu yöntemi tavsiye ederim değerleriniz çabucak normale döner sizin bence belki prp ye bile gerek kalmaz

Canım hayırlı olsun bebeğini sağlıklı kucağına almak nasip olsun insallah

Tam forumda gezinirken karşıma bu yorumunuz çıktı. Benim de teşhisim Premature ovarian failure olarak söylenmişti. 2 kez prp de yaptırdım. Prp hormon olarak geçmiyor. Daha çok yumurtalık canlandırmak, gençleştirmek adına zengin kan hücreleri enjekte ediliyor. Ben genetik testler de yaptırdım. Her hangi bir sorun çıkmadı, ne kromozal ne de gen olarak.

Adınıza çok sevindim. Allah sağlıklı doğum yapmayı da nasip eder inşallah. Sizin durumunuza benzer ama çok daha vahim bir durumdayım. Umutsuz değilim, Allah’a inandıkça umut hep var. Ama bir tarafta da tıbbın gerçekleri var. Kendimi olmayacağı düşüncesine de hazırlamaya çalışıyorum. Çünkü bu da bir imtihan. Ve çok istediğim halde evladımın olmayacak olmasıyla da sınanıyor olabilirim. 26 yaşındayım ve 10 senedir kendiliğimden adet olmuyorum. Sadece ilaçla. O da trisequens, climen, cyclo progynova gibi Hrt hormonlar. Ve fsh ilaçla bile en az 24e düşüyor. Folikül oluşumu ise yok.

Tebrikler saglikla kucaginiza alin inşallah
Asla umudu kayb etmemek lazim

Bu taniyi almis ve bunu bilen birisini gormek beni sevindirdi. prp yalnizca cocuk sahibi olmak icin mi yapiliyor? her gittigim doktor hemen tup bebek/prp/yumurta toplama gibi gibi seylerdrn bahsediyor… ama benim onceligim bu degil. burayi da benimle ayni dusunenler varsa diye okuyorum fakat herkes bebek sahibi olmaktan bahsediyor. siz ilac olarak ne kullaniyorsunuz? ben cyclo progynova kullaniyorum fakat biraz endiseliyim.

Ya yemin ederim durumumuz degerlerimiz izmirdeki gittigimiz doktorların aynı şekilde bana verdiği cevap tıpa tıp aynı banada dua esermisiniz bende hamile kalıp bebeğime kavusuyum saglikla. Umarım sizde sağlıkla kucağınıza alirsiniz

Amin inşallah çok sağolun, umutsuz olmamanıza çok sevindim çünkü stres ve negatif ruh hali bu süreçte insanı o kadar yıpratıyor ki, Allah korusun bana kalırsa başka hastalıklara dahi davetiye çıkarıyor. Sizin hissettiklerinizi, sınanma duygusunu ben de çok yoğun bir şekilde hissettim, sizi o kadar iyi anlıyorum ki. İnanın neler neler duydum, hayatı boyunca hiç adet olmayıp hamile kalıp çocuğu olanı bile duydum, bu konuda özellikle çok fazla mucize yaşanıyor. İnanıyorum, sizin de bir evladınız olacak, dualarım sizinle, bu durumda olan herkesle. Sevgiyle kalın.

Tabii ki ederim, buraya yazıp anlatmamın sebebi de buydu, sizin gibi hissettiğim zamanlarda hep eşime diyordum ki eğer bi gün mucize yaşarsam o okuyup okuyup ağladığım foruma yazıcam anlatıcam kimse umutsuz olmasın diye. Allah size de en kısa zamanda hayırlısıyla anneliği nasip etsin inşallah Çok teşekkür ederim amin inşallah...

Cok teşekkür ederim umuyorum bir gün bende hamile kalacağım ve paylaşacağım burda

Allah tamamına erdirsin inşallah yolunuz açık olsun

Merhaba ben de amh düşüklüğü yaşıyorum tedavi sürecindeyim Ege sirkelerinden hayıt kürü nasıl kullanılıyor sayfada bulamadım üç şişe farklı sirke var

Gecmis olsun, sadece oral tablet alarak mi hormon tedavisi gordunuz?

Merhabalar kesinlikle umutsuz olmayın kızlar bende çok umutsuz bakıyordum ama çok şükür Clife ile fayda gördüm yumurtalarim kalitesizdi ve çikolata kisti hastasıydim senelerdir elhamdülillah sonuç aldım çevremde bir çok pko olup fayda gören arkadaşlarım oldu

Merhaba ben de amh düşüklüğü yaşıyorum tedavi sürecindeyim Ege sirkelerinden hayıt kürü nasıl kullanılıyor sayfada bulamadım üç şişe farklı sirke var
Merhaba ben hikayelerinden birinde görmüştüm bir bardak sıcak suya sabahları açken, bir yemek kaşığı hayıt sirkesi, bir yemek kaşığı gül sirkesi ve kaşığın ucuyla circumin ekliyordum, ılıyınca içiyordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…