amh 0.01, FSH 117 doktorlar umutsuzken şimdi hamileyim, umutsuz olmayın

Çok teşekkür ederim amin inşallah Şöyle ki prp'den sonra adetlerim düzenli hale gelince yumurtlama olduğunun farkındaydım ve yaptığımız planlar doğrultusunda Mayıs-Haziran gibi doğacak bir bebeğimiz olması olabilecek en zor zamanlama olacaktı, birkaç ay dikkat etmeyi düşünmüştük sadece aslında. Ama olmadı, iyi ki de olmamış :) Şuan o yanlış veya zor zamanlama dediğim ihtimal gerçekleşti, biliyorum ki çok zor olacak başka bir ülkede maddi manevi bir düzen kurmaya çalışırken anne babalığı da tadacağız ancak böylesi yazılıymış kaderde, hatta eşimin annesi çocuk doğacağı yeri kendi seçti diyor bununla ilgili :)

Prp sürecinde adet görmek için ilaç progranava gibi önerdimi doktorunuz yoksa tamamen bıraktınız mı

merhaba cevabınızı tesadüfen gördüm kusura bakmayn. biraz daha e2 değerimi takip edip sonrasında prp yaptımayı düşünüyorum artık. çünkü dediğiniz gibi bunu da denemedim demek istemiyorum doktorumla tekrar görüşeceğim. açıkçası ben de psikolojik yanının olduğuna eminim ama araştırmadan edemiyorum çözüm aramak rahatlatıyor beni çok kafama takıp sürekli bunu düşünüyor değilim aslında sadece artık bi gelişme görmek istiyorum yani bari yumurtam görülsün artık 1 tane bile olsa o da kalitesiz olsa yine de tamam dicem devam edeyim doğru yoldayım ama yok. dhea ya devam edeyim ben de madem. maxijunoya da devam edeceğim. teşekkür ederim

evet sanırım prp fikrini tekrar masaya koyacağım dediğiniz gibi kaybedecek birşey yok. sizin de mi hiç yumurta görülmüyordu? bir de nerede yaptırdınız, acılı ağrılı bir işlem mi? ben muayene bile zor oluyorum

Ahhh nasıl da üşenmeden yazmışsın çicegim öyle guzel umut oldun ki bize rabbim kucagınıza almanın sevincinide hayırlı bir şekilde nasip etsin mus mutlu olun inşallahh

Benimde FSH 70 lerde amh 0.010 e2 5 lerde çok düşük donasyon düşünüyorum artık Allah yardımcınmız olsun hepimizin

Yüzümde gülümseme, içim umut dolarak okudum yazdıklarınızı. Mucizeler ne kadar çok şu hayatta. Oncelikle sizi tebrik ederim,Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Sagsalim doğsun ve ailenize mutluluk ve neşe getirsin bu bebek.
Benim hikayeme gelecek olursak. 40 yaşındayım 1 kızım var. İkinci bebeği istiyorum 2 yıldır ve olmuyor. 2 yıl önce fsh değerim 20 lerdeydi ve doktor erken menepoz teşhisi koydu. İlki oldu bu da olur diye aksiyon almadım, bekledim. Şimdi vakit kaybettiğim için çok pişmanım ama içimde bir umut olur diyordu. 1,5 yıl sonunda doktora gittim ve şok oldum. Muayenede hiç yumurta görülmedi yıkıldım. İzmirde Alper beye gittim ilk ay yumurta görüldü ama küçüktü sonra yine 1 tane görüldü, klomen ve iğne verdi güzel büyüdü opu sabahı kontrol etti ve yumurtanın erken catladigini ve alinamayacagini söyledi işlem iptal edildi. Sonraki aylar 1er tane yumurtam görüldü ama kalitesiz dendi, hiçbir ilaç kullanmadım. Geçen ay adetim gecikti, doktor tarlusal verdi ama adetim yine gelmedi, fsh ölçüldü ve 116 çıktı yıkıldım. Alper beye haber verdim, haberler iyi değil dedi. Prp yapmaya karar verdik. Artık prp ve eksozom son çarelerim. Bunlarla da yumurta gorulmezse, ben elimden geleni yaptım diyip bırakacağım bu işi ve menepoz sayfasına geçiş yapacağım.

Merhaba hayırlı olsun sağlıkla büyütün Prp yanılmıyorsam sizi tüp bebeğe hazırlamak için yapıldı doktorunuzla konuştunuz mu prp sayesinde mi hamile kaldınız yoksa tamamen doğal mı işlem hakkında biraz bilgi verebilir misiniz

Teşekkür ederim sağolun prp’den sonra tüp bebek öneriliyor garanti hale getirilsin tedavi diye, son ay doktorum bu ay değerleriniz iyi tüp bebek yapabiliriz isterseniz dediğinde diğer planlarımızdan, maddiyatından dolayı erteledik. Ama kendiliğinden oldu, yani prp aslında yumurtalıkları aktive ediyor tüp bebeği de yapıp garanti hale getirmek kişiye kalıyor. Doğal değil prp sayesinde hamile kaldım, büyük ihtimal doğumumdan sonra erken menapozum devam edecek

öncelikle çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için amin inşallah
epey olmuş siz yazalı, prp yaptırdınız mı gelişme oldu mu hiç?

Ahhh nasıl da üşenmeden yazmışsın çicegim öyle guzel umut oldun ki bize rabbim kucagınıza almanın sevincinide hayırlı bir şekilde nasip etsin mus mutlu olun inşallahh
Çok çok teşekkür ederim zamanında aynı hayal kırıklığını yaşadığımdan başkaları yaşamasın istedim çok zor biliyorum. Çok sağolunn amin

öncelikle çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için amin inşallah
epey olmuş siz yazalı, prp yaptırdınız mı gelişme oldu mu hiç?
23 aralıkta prp yaptırdım ama henüz hiçbir gelişme yok. Adet de olmadım, doktora da gitmedim. Doktorum 2 adet dönemi bekleyeceğiz demişti. Adet olmayınca gitmeye de gerek görmedim. Siz prp den sonra adet görmüş müydünüz?

Acı eşiğim mükemmel düşük olduğu için korkuyorum bende yaptırmaktan pcosluyum iki ayda üç ayda anca adet olabiliyorum önümüzde ki üç ay bitkisel kürlere sığınıp sonrasında tüp bebeğe başvurmayı düşünüyorum, prp işlemi bedensel olarak yoran bir işlem mi bu arada önerilerinizi okudum yaşım henüz genç yeni 25 oldum bu yüzden biraz akışa bırakmak hemen kimyasal işlemlere maruz kalmak istemiyorum

Evet prpden sonraki ay kendiliğimden adet olmuştum bana da doktorum 2 ay bekleyeceğiz gözlemleyeceğiz demişti

Evet prpden sonraki ay kendiliğimden adet olmuştum bana da doktorum 2 ay bekleyeceğiz gözlemleyeceğiz demişti

Pcos benim durumumla oldukça farklı, sanırım sizin tedavinizde prp süreci gerekli değil doktorunuz ne dedi bilmiyorum ama, vücudu yoran bişey olduğunu düşünmüyorum zaten çok kısa sürüyor işlem sonrasında herhangi bir sorun da yaşamadım günlük hayatıma döndüm hemen ameliyat diyemem buna operasyon derim ancak bence sizin tedavi süreciniz farklı olur hatta daha bile kolay olur içinizi rahat tutun

Çok çok teşekkür ederim zamanında aynı hayal kırıklığını yaşadığımdan başkaları yaşamasın istedim çok zor biliyorum. Çok sağolunn amin
Çok iyi yaptınız yazarak bende 1 kasımda prp oldum adet oldugum zamanlar kan tahlileri yapıp wpten dr atıyordum ikinci dayımda adet düzensizliğim oldu doktorum bu süreçte normal dedi şubat ayında kontrolum var gidecegiz bakalım dua edin bende guzel sonuçlar alayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…