amh 0.01, FSH 117 doktorlar umutsuzken şimdi hamileyim, umutsuz olmayın

2 kutu prowomen kullandım şimdide promotil women kullanıyorum uzun sürede kullanmayı düşünüyorum zaten kadınlar için gerekli olan vitaminler var Allah büyük ol derse olacak biz sebeblere başvuracağız imkanlarımıza göre

Benim değerlerim de aynı sizin gibiydi ve bende aynı ilacı kullandım fakat geçici etki yaratıyordu, amh 0 dı resmen tüp bebek bile olamaz dediler , erken menapoza giriyordum yaoacak bişey yoktu , tam kabullendim derken hamile olduğumu öğrendim, şuanda 7 aylık olduk Sizin adınıza da çok sevindim, herşey nasip bence ...

Ben de hayır seti ,propolis kullandım ve de hacamat yaptırdım, bence büyük etkisi oldu hamile kalmama...

agladım okurken Allah saglıkla kucagınıza aldırsın

Ne güzel maşallah sübhanallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza olsun benim doktorda beni gaza getirdi getirdi hala tık yok
Yaaaa çok mutlu oldum senin adına RABBİM kucağına sağ salim almayı nasip etsin bana ve isteyen herkese annelik duygusunu tattirsin

Okurken ben de çok duygulandım umarım sağlıkla ilerler ve bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. Darısı hepimizin başına bizler de güzel haberleri en kısa zamanda alırız insallah artık bizim için de zaman gelmiştir insallah

Merhaba süreciniz nasıl oldu acaba benim de Amh 0,1 ve ilk kez tüp bebeğe geçen hafta başladık 1400 cc Gonalf vuruldum 4 günde toplam (günlük 350cc) ama iğneler hazır gözüken yumurtalığı da yok etti Acıbadem’de doktor pişkin pişkin “iflas etmiş gibi” dedi daha düne kadar yumurta görürken 0,1 amh ile… Siz ne ilacı kullandınız da amh böyleyken yumurta oldu ve gebelik oldu ve hangi doktor lütfen yardımcı olur musunuz

Yaaaa çok mutlu oldum senin adına RABBİM kucağına sağ salim almayı nasip etsin bana ve isteyen herkese annelik duygusunu tattirsin
Çok teşekkür ederim hepinize amin inşallah sağ salim alırız kucağımıza, Allah sizlere de nasip etsin en doğru en hayırlı zamanda inşallah

bir mucizee arkadaşım için doktor önerilerin var mı bitanem
Doğru mu alıntıladım kuzum bilmiyorum ama
Dr olarak Aret kamer ve Bülent tıraşı (kendim gitmedim ama maddi gücüm olsa kesin giderdim) amh konusunda başarılı olduklarını düşünüyorum
Ben de aynı dertten müzdaribim ne yazik ki
5 defa doğal gebelik kaybı yaşadım
Gelişimleri durdu hep
Sorunu araştırırken amh ile tanıştım maalesef
Benim 0.01 iki senedir ayrıca
Konunuzu okumuştum yanlış hatırlamıyorsam 0.1 değeri işe 4 5 folikül gözükmüştü ki bu çok çok iyi
Sonra tüp denemesinde Yumurta gözükmemiş sanırım iğneleri yüksek doz vermiş ve bu tedavi bizim gibi hastalarda yumurta az olduğu için kaliteli büyümesini falan düşürüyomuş
Aret bey mesela sadece klomen veriyor Binevi az ilaç doğal gibi ve kaliteli olgunlaşması için
Ben Bi defa denedim 1 transfer oldu ama tutmadı
Daha önce olduğum şehirde denedim senin gibi yüksek doz iğne ilaç verdiler iki yumi gözüküyodu boş çıktı dediler
Çok şeyler yaşadım çok yıkıldım ama nasipte varsa Allah ol der yetiverir inanıyorum
Öncelikle hiç öyle yumurta lığı ölmüş bitmiş falan diye kendini perişan etme
Üzülüyorsun biliyorum ama olmaz değil
Ben son iki gebeliğime bir sene sonunda elde etmiştim saraçoğluna hormon değerlerimi yazdım ve ona göre kür gönderdiler tam düzenli de kullanamamştm ama faydası olduğunu düşünüyorum
İçine sinen ve pozitif bir Dr bul kendine öncelikle
Ha Bi de mesela benim adetlerim 4.5 yıldır aşırı düzensiz
Yani yumurtlama günü belli değil
Ama şöyle ki 8 ay boyunca tedavideyken bazen 15 gün hiç yumurta gözükmeyip sonra gözüktüğü de oldu bazen de adetle beraber gözüküp büyüyen de oldu veya o ay hiç olmadığı da
Benim diğer değerlerim iyi çıkıyor mesela ama amh kötü Bi de E2 çok çok yükselmiyor ama hepsi etkili işte
Sormak istediğin bişey olursa yardımcı olurum Allah kolaylıklar versin

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin gerçekten çok sevindim bir kadına senin çocuğun olmaz deyip umursamazda başından atmalari ne kadar acı. Rabbim isterse her şey olur geri kalan herşey boş. Tamamina erdirsin Allah'ım inşallah. Duygulandım gercekten

Çok teşekkür ediyorummmmmm sizin de süreciniz aydınlık olsun inşallah

Amin inşallah çok teşekkür ederim gerçekten öyle, doktorlar hasta psikolojisini asla umursamıyorlar

Gerçekten okurken çok duygulandım Allah sağlıklı bi şekilde kucağınıza almayı da nasip etsin ve isteyen herkese nasip etsin inşallah bana da. 8 aydır gebe kalamıyordum ve adetim bayağı gecikti bugün gittim ki 3 cm yumurtalık kıstım varmış hormon testi yapıldı degerlerden anlayan biri değilim sadece bugünkü araştırmama göre değerlerim kötü ve yüksek menapoz belirtisi vs yazıyor henüz doktora gösteremedim yarın da emara gireceğim. Hamilelerin duası kabul olurmuş ve kimin duasının kabul olacağı da bilinmezmis rica etsem benim icinde dua edermisiniz ? Fsh 34,59 cıktı estradol 78,83
Lh 27,69 prolaktin 12.55. Bu değerlerle hamile kalmak zor sanırım benim ikinci çocuk olacaktı eğer olsaydı ama 8 aydır olmadi bi mucize olsun istiyorum dua ederseniz çok çok mutlu olurum inanın

Merhaba hacamat oldum ve de hayır macunu kullandım, denemenizde fayda var

Merhaba siz doğal yolla mi gebe kaldınız ve her hangi bisey kullandınız mı acaba ? Amh filan bandırmalıydınız biraz bilgi verebilirmisiniz ? Benim lh 27 ve fsh 34 cıktı üzüntüden kendimi yiyip bitiriyorum kaç gündür. En son 25 temmuzda adet olmuştum bir daha olmadım o kadr üzülüyorum ki çok çaresizim. Bir de ne kadar bi sürede hamile kaldınız bana biraz bilgi verebilirseniz inanın çok sevinirim. Bi umut diyorum bi mucize belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…