amh 0.01, FSH 117 doktorlar umutsuzken şimdi hamileyim, umutsuz olmayın

6 ay hayıt macunu ve propolis kullandım, hacamat yaptırdım , zamanla hormonlarım düzeldi, 6. Ayın sonunda hamile kaldım

Ben de hayır seti ,propolis kullandım ve de hacamat yaptırdım, bence büyük etkisi oldu hamile kalmama...
Siz nereden aldınız acaba ve set olarak mi aldınız setteki her şeyi gunluk kullandınız mı? Bursa narlıdere diye bi sayfa var instgramda ordan almayı düşündüm ama guvenilirmidir ki acaba ya da aktardan mi alsam bilemedim. Benim lh 27 fsh ise 34 yanı erken menapoz belirtileri internetten araştırmama göre ama henüz sonuçlarimi doktor görmedi perşembe görecek ne yapacağımı bilemedim bir de adetliyken yapilmadi bana çünkü 2 aydır adet olamadim o yüzden normal bi günde yapıldı hormon testi + bi de yumurtalık kistim var

Bursa Narlı dereden alabilirsin ben de ordan aldım set halinde

Alicam sipariş edicem güvenilir değil mi. Öncelikle kist ve değerlerim düşsün istiyorum. Rabbim ardından bi mucize ile sağlıklı bir bebek nasip ederse daha ne isterim. Denemek istiyorum bi umarım faydalı olur
Güvenilir ve detaylı bilgi veriyorlar, arayıp konuşabilirsiniz

Güvenilir ve detaylı bilgi veriyorlar, arayıp konuşabilirsiniz
Sipariş ettim şu an kargoda dağıtıma cikmis birazdan gelir muhtemelen. Teşekkür ederim umarım faydasını görürüm kist için doktor doğum kontrol hapı yazdı kullanıp kullanmamakta çok kararsız kaldım. Ve dun normal yolla hamile kalmamın mümkün olmadığını acilen tüp bebek merkezine başvurmam gerektiğini söyledi. Inşallah macunun faydasını görebilirim. Bebek için sanmıyorum ama en azından değerlerim düşerse ve kist giderse bi faydası olduğuna inanırım.

Çok sevindim sizin adınıza sağlıcakla kucağınıza almakta nasip olsun inşallah. Gerçekten tam anlamıyla mucize. 31 yasindayim Benim fsh 34 lh 27 ve e2 : 78 Doktor değerlerimin çok yüksek olduğunu ve normal yolla hamile kalmamın imkansız olduğunu mümkün olmadığını söyledi 3 gün önce. Basimdan aşağı kaynar sular altı sanki kaç gündür ağlıyorum kendimi çok çaresiz hissediyorum. Benim bir cocugum var biz 8 audir ikinciyi dusunuyoruz olmayinca doktora gittim sol yumurtaligimda ici kanli kist oldugunu öğrendim ama ilaçla gider dedi. Size sorum şu olacaktı fsh inizin düştüğü sırada ekstra bisey yaptınız mı yani sağlıklı beslenme gibi filan

Başlarda çok dikkat ettim ama o süreçte fsh ım düşmemişti, sonra biraz saldım ama sigarayı kesin olarak bırakmıştım ara ara alkol alıyordum mesela. Doktora hiç bakmayın sizin değerleriniz gayet düzelebilecek değerler. Ki öyle olmasa bile mucizeler oluyor gördüğünüz gibi hiç sıkmayın canınızı. Bir de yumurtalığın kist üretmesi çalıştığı anlamına geliyormuş bu iyi bir şey aslında bana bunu iki ayrı doktor söylemişti zamanında.

Çok teşekkür ederim günlerdir ağlıyorum sizde aynı durumlardan gectiginiz için halimden anlarsınız. Sigara ve alkol hayatım boyunca kullanmadım esim de aynı şekilde ikisinide kullanmadı kullanmıyor. Günlük 2 fincan türk kahvesi içiyordum onu da bıraktım bu hafta 1 defa içtim sadece. Umarım düzelir değerlerim düşer doktorun öyle demesi beni mahvetti. Bir evlâdım var benim doğal yolla hemen olmuştu bu ikinciyi düşünürken böyle sıkıntılarla karşılaştık doktor da imkansız mümkün değil diyince günlerdir kendimi mahvettim ağlaya ağlaya bugün biraz daha iyiyim. Cok tesekkjr ederim cevabiniz icin saglicskla kucağınıza alin minik mucizenizi

Doktorlar gerçekten yazımda da bahsettim çok acımasız olabiliyor bizim nasıl hissedeceğimizi düşünmeden konuşuyorlar, amin çok teşekkür ederim inşallah rabbim en kısa zamanda size de nasip eder

Doktorlar gerçekten yazımda da bahsettim çok acımasız olabiliyor bizim nasıl hissedeceğimizi düşünmeden konuşuyorlar, amin çok teşekkür ederim inşallah rabbim en kısa zamanda size de nasip eder
Amin inşallah çok saolun. Evet aslında tatlı bi doktordu ama öyle söyleyince çok üzüldüm gerçekten umarım nasip olur bana da

Bana da aynılarını dediler, umudunu kesme hiç, olur inşallah

oncelikle hayirli olsun rabbim saglikli sekilde kucaginiza almayi nasib etsin sizin adiniza cok sevindim. ben de 25 yasindayim ve premature ovarian insufficiency tanisi aldim amh degerim 0,01. evliyim ve cocugumun olmamasindan ziyade kemik sagligim ve diger kardiyovaskuler sistem sagligim vs ile ilgili endiselerim var. doktorum cyclo progynova recete etti. ama diger yabanci forumlari takip ettigimde ostrojen ve progesteron takviyesi alan herkesin bunu deri yoluyla patch(yama) denilen teknik ile aldigini gordum. siz kemik sagliginiz icin ne yapiyorsunuz? prp almak hormon takviyesi tedavisi yerine geciyor mu? sormak istedigim bir diger sey ise genetik testi yaptirmis miydiniz? turner veya fragile x sendromu tasiyicisi olup olmadiginizi ogrendiniz mi?

Çok teşekkür ederim amin inşallah. Açıkçası kemik sağlığıyla ilgili bi endişemiz olmamıştı gittiğim doktorlar da hiç bahsetmemişti bundan, evet genetik testleri erol bey istedi ve yaptırdım normal çıktı onlar.

endokrinoloji uzmanina muayene olsaniz iyi olabilir onlar bu konuda daha tecrubeli oluyorlar

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun inşallah Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin benim size bir kaç sorum var bende prp yaptırmak istiyorum herhangi bir acı falan hissettiniz mi? Benim amh 0.13 fsh 19 çıktı yaşım 38 (en büyük faktör yaş ) bende ege sirkelerinden hayıt kürü aldım ama kadın sorularıma cevap vermiyor günlük nasıl tüketiyordunuz miktarı nasıl belirliyordunuz birde curcimin sıcak suyla içerken midem bulanıyor sizde de oluyor muydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…