amerikan mutfak kullanan var mı?

uras

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2010
74
13
Kızlar amerikan mutfak kullanan var mı, yeni taşınacağım evde salon+mutfak 23 m2 . Yani baya küçük. Şu an inşaat halinde.Amerikan mutfak bölmek için paravan kullandınız mı? yada amerikan mutfaklı ev resimleri gönderebilir misiniz? Öneri yada tavsiye bekliyorum.

Benim evim amerikan mutfak en son ev resimlerimi paylaştım oradan bakabilirsiniz ben çok memnunum valla rahat ediyorum.. Hatta benim mutfak yemek bölümü ve salona açılıyor hepsi iç içe ama hiç sıkıntı yaşamıyorum hatta yemek yaparken tvye bakıyorum müzik açıyorum zaten kapı cam açtın mı koku falanda kalmıyor kaç kere sucuk tavuk pişirdim patates kızarttım koku sıkıntısı olmadı esintim var gidiyor.. Ancak balık deneyimim olmadı ondan korkuyorum işte daha denemedim

Bende çok seviyorum amerikan mutfklari fakat düşündürüyor beni kullanışlı mi koku olayı kafam karisik

Ben kullanıyorum dediğim gibi bir yemek yapılcağı sırada kokulu ise camları açıyorum havalandırmam var onu açıyorum o şekilde koku gidiyor yani diğer kapıları kapatıyorum koridor kapısı var kapatıyorum valla benim rahat oluyor

annemlerin yazlığı Amerikan mutfak, aynen seninki gibi küçük bir ev, annem çok güçlü bir bavlumbaz taktırdı, kokuyu, yağı çok güzel çekiyor, separatör falan yok, kullanabilirsin bence, şok da sevimli duruyor

bende amerikan mutfak kullanıyorum, memnunum mutfağımın dağınık durma gibi bir ihtimal olmuyor, canı istemesede insan mecbur topluyor şaka bir yana ben seviyorum

Kesinlikle amerikan mutfagi onermem egerki bir ihtimal boldurme gibi bir durumun varsa boldur vede ayri ayri kullan derim ben yoksa cok sikinti yasarsin odan koltuklarina yag yemek kokulari sinmesi ne kotu bir durum evin eksi eksi kokacaktir emin ol ....Rahat biri isen eger biri geldiginde o mutfak hep toplu ve duzenli durmasi gerekicek yani ne zamana kadar bu boyle gidecek ki ? Benden tavsiye boldurmen taraftariyim.

mutfağın kokusu salonda.. hiç güzel değil...tek yaşayan biri için belki ama aile için ugun değil...

benim evim böyle çok memnunum özellikle çocuklarla daha rahat

yani benim bir evim öyleydi ben memnun kalmadım tabiki siz öyle rahat ettiyseniz bilemem:) doğrudur

Benim evimde Amerikan mutfak.Ben bi sıkıntı yaşamıyorum.Hatta tam tersi avantajları var.
Dostlarımız,ailemiz yada misafirlerimiz geldiğinde hiç kopmadan muhabbete devam edilebiliniyor.
Ve doğumdan sonrada inanılmaz büyük bir rahatlıkdı .Oğlum salonda oynarken ben rahatça mutfakdaki işlerimi hallederdim.Bence çok kullanışlı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…