Amasra'ya gitmeli miyim? Orada neler yapmamı önerirsiniz :)

ddonmezz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2015
20
8
Merhabalar, Ankara'da yaşıyorum. Erkek arkadaşımla hazır hgs almışken Amasra'ya gidelim diyoruz ama tavsiye eder misiniz? Nerelere gitmeliyiz? Nerede konaklamalıyız? Önerileriniz neler ya da Ankara'ya yakın başka nereye gidebiliriz? :)

Ben amasraya baharda gitmiştim sessiz sakin güzeldi. Ben konaklamadım ama küçük şirin bir yer. Çok fazla gezilecek bir yeri yok ama denizi plajı iskeleleri, köprüsü kalesi çok hoş. Birde şapeli vardı ama biz giremediydik umarım siz girebilirsiniz

Canım amasraya gelmişken sahile gitmek Isterseniz güzelcehisar çok güzel amasrada denize girilmiyo yani bilen girmez inkumunu gezin

Ben bu yaz da gittim safranbolu amasra turuyla. İnsanlar yüzüyordu. Merak ettim bilen neden girmez ki? Yani yaklaşık 3 saat falan kalmıştım ama gördüm yyni.
Canım amasraya gelmişken sahile gitmek Isterseniz güzelcehisar çok güzel amasrada denize girilmiyo yani bilen girmez inkumunu gezin

Ben bu yaz da gittim safranbolu amasra turuyla. İnsanlar yüzüyordu. Merak ettim bilen neden girmez ki? Yani yaklaşık 3 saat falan kalmıştım ama gördüm yyni.
Çok pis canım her yaz hastaneler dolar rota virusuyle girenler var evet ama onların hepsi il dışından gelip bilmeyenler tekneler falan pisliklerini bırakıyor

kessinlikle gitmelisin fotoğraf çekebilirsin, çok şirin küçük bir sahil kasabası, denizi çok temizdibundan 10 sene evvel tabi ben gittiğimde...civardan da giriliyor, mayo falan götürebilirsin, ben öncesinde safranboluya gitmiştim oradan, otaraflara gezi varsa katıl çok güzel bir yer, kitap okuyup kafa dinlemelik o kadar gezdim gördüğüm en şirin sahil kasabası biz öğretmenler evinde mi ne kalmıştık idare ederdi çok süper değildi kıl payıyla temiz denebilecek bir yerdi yanlız ben mayısta gitmiştim daha abazalar apaçiler hatun avcıları yığılmamıştı ortalığa ... bir detekne turuna çıkmıştık....

X