Alttaki uyeye soru soralim☺

Kesinlikle ilkbahar.
Asla yapmam deyip de yaptigin birseyi soyle

Kayinbabam 20bin lira istediginde.
Cunku artik mokunu cikarmisti kocami bosanmakla tehdit ettim.
En icten agladigin zaman ne olmustu?

Bugün annemin doğumgünü ve bu durumdan dolayı uzun zamandırda göremiyorum çok ağladım yinede Allah sağlıklı ömürler versinde benim anneme ve tüm annelere elbet buluşuruz

en büyük korkun ?

Rabbim saglik versin. Gececek bugunlerde.
En buyuk korkum tavuk,kaz gibi kanatli hayvanlar.

En sevdigin yemek.?

En sevdigim yemek sarma, dolma, lahmacun o kadar cok var ki
İlk aşkınin ismi

En büyük yarama tuz bastın bu durum içimde hep acıdır baş harfini söyleyeyim kavuşulmayan ve geç gelen aşk C

olmazsa olmaz dediğin şey hayatında nesne olarak ?

psikoloğumun yanı terapi yani

hayatda bazılarının olmuş sende olmamış hep imrenmişsin gibi durumun oldumu ? Olduysa imrendiğin bendede olsaydı dediğin ne ?

psikoloğumun yanı terapi yani ☺

hayatda bazılarının olmuş sende olmamış hep imrenmişsin gibi durumun oldumu ? Olduysa imrendiğin bendede olsaydı dediğin ne ?

Simdi bunu okuyanlar nankör demesin lütfen. Evlendikten sonra şöyle 2-4 sene çocuk istemiyordum eşimle başbaşa kalmak ve bir süre daha çalışabilmek. O yüzden hep imrenmisimdir boyle kişilere. Bu arada 40 günlük evliyken hamile kaldım

Hayatta asla yapmam dediğin birşeyi yaptın mi? Yaptıysan ne yaptin :)

Ohoo o kadar çok ki ama en önemlilerinden biri hayatta internetten tanıştığım biriyle evlilik yoluna gitmem demiştim

Hiç terk edildin mi?

Evet böyle tokat gibi çarptı yüzüme sanki her şeyi. Öyle bi terkediliş ki o zamanlar üzülüyordum şuan gülüyorum

En yakın arkadaşın ile sevgilin/eşin arasında kaldın mı hiç?

Hemde kac kere

Hiç evden kaçtın mi?
Evet.... Annemle babamın yemeğine uyku hapı attım hatta Çünkü bahcemiz de Ateş yakıp şarkı söylüyorduk kızıyorlardı. Bahçede gitar çalacağız diye akşamları bahçeye inmeye izin vermiyorlardı, ablam erkek kardeşim ben annemi babamı uyutup bahçemizde gidip arkadaşlarla Abur cubur alıp ateş yakıp şarkılar söylemiştik ❤❤❤ 6 kız bir Arada Çok neşeli günlerdi
Arkadaşlar bir araya toplanıp eğlence yaptınız mı? En son ne zaman

Ocak gibi evimde soba yakıp kestane yedik
Hayat taki amacın ne? O olursa tamam olacak diye düşündüğüm düşündüğün?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…