Ben bu saçmalıktan nasıl kurtulabilirim

Evet tamamen sizin özetlediğiniz gibi bir durum erkek arkadaşımla tam bir bağ kuramamıştık yeniydi birçok şey. Attığı bazı mesajlar duruyor fakat polisler pek ilgili yaklaşmadı.ciddiye alınmak için darp edilmemiz gerekiyor sanırım. Umarım bunların hiçbirine gerek kalmaz ve yaptıklarının iğrenç olduğunun farkına varır.
Emniyet mensupları yasalar ve talimatlar dışına çıkamıyorlar, onların da yapabileceği bir şey yok maalesef🤷‍♀️

Ve yine maalesef kadına şiddet, istismar vb çirkin hadiselerde hakkımızı savunabilmemiz için toplumla paylaşıp sosyal medya üzerinden sesimizi duyurmamız gerekiyor☹️

Dediğiniz gibi ben de umarım gerek kalmaz ama böylelerinden korkmak yerine tüm cesaretimizi toplayıp gerekeni yapmamız lazım, rahatsız etmeye devam ederse kurumuna şikayet edin, emniyete şikayetiniz var zaten, hem kurum hem emniyet şikayetlerinizi de kullanarak tvlerin ihbar hatlarından bu kişi hakkındaki şikayetlerinizi ve yaptıklarını dile getirin, kimliğiniz yüzünüz istemiyorsanız gözükmüyor zaten ekranda, kadına şiddet taciz kuruluşları var onlarla irtibata geçin, hatta kadın kuruluşlarıyla şimdi bile iletişime geçebilirsiniz, sesiniz tek başına cılız çıkabilir ama sizinle birlikte olacak sivil toplum örgütleriyle olunca kendinizi daha güçlü hissedersiniz.

Emniyet mensupları yasalar ve talimatlar dışına çıkamıyorlar, onların da yapabileceği bir şey yok maalesef🤷‍♀️

Ve yine maalesef kadına şiddet, istismar vb çirkin hadiselerde hakkımızı savunabilmemiz için toplumla paylaşıp sosyal medya üzerinden sesimizi duyurmamız gerekiyor☹️

Dediğiniz gibi ben de umarım gerek kalmaz ama böylelerinden korkmak yerine tüm cesaretimizi toplayıp gerekeni yapmamız lazım, rahatsız etmeye devam ederse kurumuna şikayet edin, emniyete şikayetiniz var zaten, hem kurum hem emniyet şikayetlerinizi de kullanarak tvlerin ihbar hatlarından bu kişi hakkındaki şikayetlerinizi ve yaptıklarını dile getirin, kimliğiniz yüzünüz istemiyorsanız gözükmüyor zaten ekranda, kadına şiddet taciz kuruluşları var onlarla irtibata geçin, hatta kadın kuruluşlarıyla şimdi bile iletişime geçebilirsiniz, sesiniz tek başına cılız çıkabilir ama sizinle birlikte olacak sivil toplum örgütleriyle olunca kendinizi daha güçlü hissedersiniz.
Çok teşekkür ederim biraz olsun yalnız hissetmedim kendimi, bekliyorum sadece çünkü benden ona karşı bir adım gelirse yeni bir şikayet ya da herhangibir şey sanki kışkırtılmaya müsaitmiş gibi hissediyorum şuan kendince karar aşamasında olduğunu düşünüyorum ya bu rezilliğini sürdürecek ya da vazgeçecek zamanla

Çok haklısınız ben bu olayı geç farkettim ilk kez böyle birşey yaşadığım için ne yapacağımı bilememiştim. Hatta benim daha yakın hissettiğim ortak kız arkadaşım bildiğiniz ona yardımcı olacak onu kışkırtacak şekilde konuşuyormuş ikili oynayarak. Bu bambaşka bir sohbet konusu vallahi
Umarım o kızıda hayatınızdan çıkarmışınızdır

İlk uğraşmaya başladığı zaman söyledim tabiki utanmıyor musun bunca şeyden dedim hayır istediğini yapabilirsin umrumda değil benim o taraf onla bitti gitti çoktan dedi
Çalıştığı yere gidin söyleyin böyle şöyle benimle uğraşıyo deyin gidin söyleyin karısına çoktan bitti diyip sizi söndürüyo bitmiş olsaydı dava sürmezdi öyle bitmiş olurdu

Çalıştığı yere gidin söyleyin böyle şöyle benimle uğraşıyo deyin gidin söyleyin karısına çoktan bitti diyip sizi söndürüyo bitmiş olsaydı dava sürmezdi öyle bitmiş olurdu
Polise gidin tabi başta

En son karakola gittiğim de ölüm ile tehdit etmiyorsa ve bunu kanıtlayamazsanız işlem yapamayız demişlerdi sadece uzaklaştırma alabildim. şuan iletişimde olmadığım için çok bir delil yok elimde o yüzden bu kadar sorun haline getirdim bu konuyu. bilerek benimle iletişime geçmeyip ortak arkadaşlara söylüyor ki kanıt olmasın. Pislik işte
Tamam kanitiniz yoksa sahidiniz var iste? Karakola degil savciya gideceksiniz bu arada. Ayrica uzaklastirma aldiginiz savciya detaylica ifadenizde de belirteceksiniz olani biteni, bi gitsin evine celp kagidi o saygi duymadigi esi bir yuzlessin gerçeklerle, o kadina da istemeden yasattiginiz kotulugun karsiliginda bunu borclusunuz aslinda. Kadincagizin bosanma davasinda elini guclendirirsiniz, onla anlasin eger bana karsi davacı olmazsaniz (zina sebebiyle) bosanma davanizda sahitlik yaparım deyin.

Ha tabi kemalim yapmaz kafasinda bir kadin cikar mi bilemem.

Aradaki mesajları okumamistim eş bosanmis, son kisimda verdiğim fikrin bir anlamı olmadı.

Tamam kanitiniz yoksa sahidiniz var iste? Karakola degil savciya gideceksiniz bu arada. Ayrica uzaklastirma aldiginiz savciya detaylica ifadenizde de belirteceksiniz olani biteni, bi gitsin evine celp kagidi o saygi duymadigi esi bir yuzlessin gerçeklerle, o kadina da istemeden yasattiginiz kotulugun karsiliginda bunu borclusunuz aslinda. Kadincagizin bosanma davasinda elini guclendirirsiniz, onla anlasin eger bana karsi davacı olmazsaniz (zina sebebiyle) bosanma davanizda sahitlik yaparım deyin.

Ha tabi kemalim yapmaz kafasinda bir kadin cikar mi bilemem.

Aradaki mesajları okumamistim eş bosanmis, son kisimda verdiğim fikrin bir anlamı olmadı.
Evet şuan kadınla olan evliliğine biraz olsun değer veren birisi olsaydı olaylar bu durumlara gelmezdi diye düşünüyorum bende, aslında kemalim yapmaz kafasında bir kadınmış sanırım ne kadar doğru bilmiyorum ama ona da benimle alakalı sevgisini falan anlatmış utanmadan,kadın da bir hışımla boşanma kararı almış yani aldatılmak değilde başkasını seviyor oluşu zoruna gitmiş gibi ama kadının peşimden koşsaydı sanki düzelecekti gibi anladım ben duyduğum kadarıyla çünkü sonradan ortaya çıkan geçmişle alakalı birçok şeyini affetmiş göz yummuş fiziksel şiddette varmış pişmanım deyip özür dileyince affetmiş bu zamana kadar bence kadın hep değişmesini beklemiş yani kadın da onu hırs yapmış gibi geldi bana

Yanlış anladıysam özür dilerim ama sizde de bir hoşnut olma durumu sezdim ben
Niye derseniz bu derece igrendigim kurtulmak istediğim bir adam için kalkıp dünyada tek kadın benmişim gibi davranıyor şeklinde bir cümle kurmam ben
Ve dahası ben eğer birisi bana ulasamasin istiyorsam ulaşamaz etrafıma tepkimi koyarım bana ondan tek kelime getirmeyeceksiniz derim getiremezler
Ha ama şu var Allah korusun iyice takıntı edip kadının yoluna çıkıp zarar veren psikopatlar da var mı var bu doğru Allah korusun ama dediğim gibi süreç böyle yönetilmez
İnanın yaptıklarınızı nazlanma olarak bile algılıyor olabilir

taşınsam bile beni bir şekilde bulmak için onu tekrar hayatıma almam için elinden geleni yapacağını söylüyor
Tam olarak demek istedigim bu mesela benim igrendigim kendisinden kurtulmak istediğim adam her yolu kapattığım adam nerden ulaşıp bana bunu söyleyecek
Tekrar diyorum bir seyler yanlış gitmiş süreci yonetememissiniz

Yanlış anladıysam özür dilerim ama sizde de bir hoşnut olma durumu sezdim ben
Niye derseniz bu derece igrendigim kurtulmak istediğim bir adam için kalkıp dünyada tek kadın benmişim gibi davranıyor şeklinde bir cümle kurmam ben
Ve dahası ben eğer birisi bana ulasamasin istiyorsam ulaşamaz etrafıma tepkimi koyarım bana ondan tek kelime getirmeyeceksiniz derim getiremezler
Ha ama şu var Allah korusun iyice takıntı edip kadının yoluna çıkıp zarar veren psikopatlar da var mı var bu doğru Allah korusun ama dediğim gibi süreç böyle yönetilmez
İnanın yaptıklarınızı nazlanma olarak bile algılıyor olabilir
Yok yok doğru ifade edememiş olabilirim belki de bende ama inanın asla öyle bir durum yok bırakın hoşuma gitmeyi bazı şeyleri hatırladıkça midem bulanıyor, dünya da tek kadın ben kalmışım gibi davranıyor derken aslında şunu demek istedim sanki hayatına başka biri ile temiz bir sayfa açamazda illa pislik yaparak benimle olmaya çalışıyor anlamında, ya arkadaşlar konusunda şöyle haklısınız beni hem çok korkuttular onunla alakalı, atacağı adımlardan haberimiz olsun bırak iletişimde kalalım ne yapacağı belli olmaz dediler sonradan anladım ki onlar da art niyetli davranmışlar birçok konuda o yüzden hepsiyle iletişimimi kopardım

Umarım o kızıda hayatınızdan çıkarmışınızdır
Çıkardım tabi ki, bana çok büyük bir ders verdiler insanlara her daim temkinli olmakta fayda var, gerçekten bu konuda nasıl mağduriyetler yaşadığımı bile bile hak verir tarzda konuşmalar yapmış baya baya desteklemiş her hareketini,ben yinede hiçbir hemcinsimin o da dahil bu tarz olaylar yaşamamasını diliyorum,Allah iyi insanlarla karşılaştırsın duası o kadar çok anlam kazandı ki benim için bu aralar

Tam olarak demek istedigim bu mesela benim igrendigim kendisinden kurtulmak istediğim adam her yolu kapattığım adam nerden ulaşıp bana bunu söyleyecek
Tekrar diyorum bir seyler yanlış gitmiş süreci yonetememissiniz
Yönetemediğimi maalesef kabul ediyorum özellikle ortak arkadaşlar üzerinden yapıldı bu konuşmalar neler neler duydum hepsini yazamıyorum bile

Çıkardım tabi ki, bana çok büyük bir ders verdiler insanlara her daim temkinli olmakta fayda var, gerçekten bu konuda nasıl mağduriyetler yaşadığımı bile bile hak verir tarzda konuşmalar yapmış baya baya desteklemiş her hareketini,ben yinede hiçbir hemcinsimin o da dahil bu tarz olaylar yaşamamasını diliyorum,Allah iyi insanlarla karşılaştırsın duası o kadar çok anlam kazandı ki benim için bu aralar
Çünkü bazı insanlar, başkasının canını yakmaktan resmen zevk alıyorlar.
Sana arkadaşım, canım, cicim, bana güvenebilirsin vs tarzında yaklaşan herkese güvenme

En son karakola gittiğim de ölüm ile tehdit etmiyorsa ve bunu kanıtlayamazsanız işlem yapamayız demişlerdi sadece uzaklaştırma alabildim. şuan iletişimde olmadığım için çok bir delil yok elimde o yüzden bu kadar sorun haline getirdim bu konuyu. bilerek benimle iletişime geçmeyip ortak arkadaşlara söylüyor ki kanıt olmasın. Pislik işte
Allah yardimcin olsun bacim ben de yillar önce yaşadım ve seni cok iyi anliyorum.Ben adamla bi gecmise bile sahip degildim. adece tanisma asamasindaydik sonra uygun olmadigini anladim hayir dedim. Vay hayir diyen sen misin! Kafayi yemek üzereydim o dönem korku degil ama adini sanini duyunca deliye dönüyordum. Her yerde karsima cikiyordu. Saplanti yapmisti,hayir dedikce daha cok hirslaniyordu. napiyordu ediyordu benimle iletisime geciyordu. Engele,numara degismeye, herseye ragmen. Eminm hic bir sekil de cevap vermiyorsundur ama yine de sakinligini koru manipulasyonuna, kiskirtmalarina asla ve asla cevap verip muhatap olma önünde sonunda bitecek.

X