Altın mevzusu için tartıştık kocam dedi ki çocuk olmasa seni kesin boşardım. Ne yapmalı şimdi fikirleriniz lazım.

Bence yaptığınız hiç hoş olmamış. Altınlar giderse geri gelmez ne demek? Zaten evliliğin temelinde bir sıkıntı var demek ki. Siz onu sadece kendi altınlarınız olarak görüyorsunuz. Demek ki eşinizi sizden bağımsız biri olarak görüyorsunuz ve sadece kendinizi düşünüyorsunuz. Sizinki yol arkadaşlığı olmuyor bu durumda. Kusura bakmayın ama durum bu. Umarım aranızı düzeltirsiniz. Bence eşinizle konuşmayı deneyin ve bir daha böyle bir şey olmayacağına dair inandırın. Umarım çözülür :)

Evlilikle ilgili anneden fikir, akıl alınmaz. Asla mantıklı düşünmüyorlar çok bencilce kendi evlatlarını düşünüyorlar. Eşinize hiçbir şekilde güvenmiyor olmanız çok garip geldi. Ne işini düzelteceğini ne de altınları vereceğini düşünmemişsiniz. Ben bu kadar güvenmediğim adamla evli kalmak istemezdim doğrusu. Çok haklı eşiniz. Bazen insan bir soğur birdaha hiç eskisi gibi olmaz. Böyle bir durum yaşasam ben de eşimden uzaklaşırdım
Bir de erkekler güçlü olmayı sever eşinin işlerini yoluna koyacağını düşünmesini ister, güvenmesini ister. Bu da eşinizi çok kırmıştır. Belki sana güveniyorum şeklinde yaklaşsanız iyi olabilir

Mesela siz kesinlikle haklisiniz, kendi aracinizi yukseltecek olsaniz tamam ama kayinpederin arabasini yukseltmek icin altin vermek asiri sacma. Esiniz sansini denemis bence, gercekten vereceginizi dusundugune inanmak istemiyorum.

Eşiniz ailesinin yiyici olduğunu anlamış, onlardan hayır gelmeyeceğini anlamış, anlamasaydı ailem de ailem deseydi elinizdeki yüzükten olduğunuz ile kalacaktınız. Konu sahibinde kilo kilo altın var kendi işi var. Ailesine padişah sofrası kurmak için parmağınızdaki yüzüğü satmanız nerden baksanız saçma bir hareketti. Yapılacak zaman var yapılmayacak zaman var. Elimde tek yüzük varken kimsenin işkembe-i kübrasını düşünmedim diye cephe alacak eş de elimdeki yüzüğü satıp ailesindeki açları doyurdum diye kıymetimi bilecek eş de geri dursun.

İroni olduğunu düşünüyorum. Lütfen ironi olsun lütfen

Çalışıyormuşsunuz zaten, giden altınlar yerine konur yeter ki huzur bozulmasın. Benim annem de yıllarca her babam istediğinde altınlarını verdi hiçbiri gelmedi ama. Bende yapmanız gereken altınları vermeniz ve geri gelmemesi durumunda maddi konularda eşinize güvenmemenizdi, siz ortada hiçbir şey yokken güvensiz davranmışsınız bu da eşinizi üzmüş kaldı ki o günlerde kıyafetlerini satmak zorunda kalmış.

Yani bir kere de olsa eşinize şans vermeniz lazımdı, keyfi altın istememiş, siz de çalışıyorsunuz hayat müşterek, eğer altınlarınız gelmeseydi bir daha birikimlerinizi ona vermezdiniz, olur biterdi.

Son düzenleme:

Ama senin konun da normal değildi ki. Yatırım için ya da iş için bozdurmadın onlara et almak için bozdurdun. Bununla bir tutamayacağım konunu. Neyse ki eşin aileci çıkmamış yanında olmuş mutluluğunuz bozulmamış

Alakası yok. Eşime değer verdim yaptım. O da kıymet bilen biri. Konu benim değil arkadaşa yorum yaptım sizde komuta yapın. İlişki dinamiğini bilemezsiniz

Mesela siz kesinlikle haklisiniz, kendi aracinizi yukseltecek olsaniz tamam ama kayinpederin arabasini yukseltmek icin altin vermek asiri sacma. Esiniz sansini denemis bence, gercekten vereceginizi dusundugune inanmak istemiyorum.
Ya tutarsa diye düşündü bence. Çünkü genelde bu konulardaki tepkimi net olarak biliyor. Zaten bu konu da saniyelik açıldı kapandı aramızda. Bundan birkaç ay önce kendimize araba alırken çeyreklerimi vermiştim para yetmemişti. Milletten borç alacağına benden al dedim. 4 gün sonra geri vermişti.

Ben seni anladım ya sen şöyle yapıyorsun konunun yorumlarına Bi bakıyorsun, geneli ne söylemiş, sonra tam tersini yazıyorsun özellikle. Artık dikkat çekmek mi istiyorsun farklı olmaya mı çalışıyorsun mazoşist misin linçlenmekten mi hoşlanıyorsun anlamadım.

ananda da akıl yokmuş ben aynısını yapsam annem beni döverdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…