Altın mevzusu için tartıştık kocam dedi ki çocuk olmasa seni kesin boşardım. Ne yapmalı şimdi fikirleriniz lazım.

o da hepsini istememiştir ki.
dag gibi birikimden bahsetti.
1 kilo altın istediğini sanmam.
Velev ki istedi.
İşleri batarsa ne olacaktı peki ?
Birikim yerinde mi duracaktı.
Boşansalar yarı yarıya bölüşülecekti.
Batma ihtimali varmış adamın.
Anlamıyorum yani batma ihtimalini göze alırsa her şeylerini kaybetmeyecekler miydi zaten ?

geri verir vermez bazen saçma bazen değil :)
bende bileziklerimi altınlarımızı ev alırken bozdum verdim zerre kadar gözüm kalmadı

ama konu sahibinin eşi borç kapatmak için durumu düzeltmek için istiyor.. alınan eden bişey yok
fark bu

O Halde niye evli ?
adam aymaz bir herif olsa kendi birikimini alır gerisini de ona bırakırdı.
yalvarmış onda bile.
Kendi birikimi de var içinde.
Ne alaka yahu ?

Peki kardeşinden de bulamayıp toptan batsalardı ne olacaktı ?
Birikim öylece duracak mıydı ?
Muhakkak kocasını boşardı bu kafayla zaten.
Ailesinin verdiği sokma akılla ilerlerse böyle olur

Hayat 2+2=4 ten ibaret değil. Yolunda giden bir evliliğin, kazandığını önüne koyan bir eşin varsa bu kumarı oynamaya değer. Başından beri sıkıntı olan durumlarda diyoruz tanıyamadın mı diye.

Ben eşinizin yerinde olsam sizden bosanirdim. Altin vereceğiniz zaman cevrenize mi sordunuz. Masallah ne cok seviyorsunuz eşinizi. Bize niye sordunuz çevrenize sorsaydınız ya.

kadın onun altınlarına güvenmeden halletsin istemiş
demek ki halledebilecekmiş

bunlar ailecek zengin bence.. konu sahibi de bende isteyeceğine kardeşinden istesin benimkilere neden dokunuyor diye mi düşündü acaba

kadın onun altınlarına güvenmeden halletsin istemiş
demek ki halledebilecekmiş

bunlar ailecek zengin bence.. konu sahibi de bende isteyeceğine kardeşinden istesin benimkilere neden dokunuyor diye mi düşündü acaba
iyi de altınlar kadının degil ki.
Adam her ay düzenli olarak ya altın ya da mücevher alıyormuş.

ay biz altınları araba almak ve düğün borçlarını ödemek için evlendiğimiz günlerin hemen pazar günü bütün her yer kapalıyken bozdurduk eksik kısma yine pazar günü kredi çektik nasıl bir aşkla bozdurmuşsak hahahahah
pişman mıyım? evet belki biraz daha düşünmeliydik. altın sonradan uçtu çünkü. aldığımız araba sürekli arıza yaptı bir de orada zarar ettik. ama hayatımızın en güzel tatilini yaptık muğladan girip antalyadan çıkmıştık.. şimdi de bir sürü borcumuz var ama açıkçası hayatın kısa olduğunu ve canımızın değerini bilip bu tarz şeylerle moral bozmamamız gerektiğini yaşadığımız deprem bize öğretti.

düğün altını değilmiş sadece. 8 yıllık evlilikte beraber biriktirdikleriymiş

ferhans konu sahibi istediği desteği bulamadığı için şu an kocasına sallıyor. Yani inandırıcı değil konu sahibinin söyledikleri

orasını görmedim açıkçası
o zaman adamın da tabiki hakkı var
heh onu diyoruz işte.
mesele dügün altınları ya da kadının kendi birikimi degil.
Habire çocuklarımı düşündüm deyip duruyor.
Çocuklarının annesiyim ben diyor.
Sen annesi isen o da babası.
Adam niye mis gibi işini batırmak istesin kolayca çözümü varken.
8 yıldır evliler kocasının işini gücünü biliyor.
Esnaflar memur gibi degil ki her ay takır takır maaşını alsın.
Bu işte batmakta var çıkmak da.
Kadının kendisinin de küçük bir işletmesi varmış.
Karı koca iş yeri sahibiler.
Adam gerçekten haklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…